Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:sick3:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oddam koło zapasowe na stalowej feldze , praktycznie nówka 165/55 R15 z pokrowcem (dla posiadaczy LPG) lub bez. cena = koszt wysyłki

Opublikowano

oddam koło zapasowe na stalowej feldze , praktycznie nówka 165/55 R15 z pokrowcem (dla posiadaczy LPG) lub bez. cena = koszt wysyłki

biorę. Mogę w poniedziałek odebrać w wawie?
Opublikowano

siema pijoki.. :kox: wrócili z wojaży sobotnich ?

Opublikowano

siema pijoki.. :kox: wrócili z wojaży sobotnich ?

Wrócili ale jak piszę to dźwięk klawiszy mnie zabija :decayed:

Opublikowano

głowa mnie boli i nogi wchodza do d*py, masakra :kwasny:

Opublikowano

głowa mnie boli i nogi wchodza do d*py, masakra :kwasny:

to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ?
Opublikowano

głowa mnie boli i nogi wchodza do d*py, masakra :kwasny:

to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ?

w sumie to sam nie wiem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mnie zaczyna głowa boleć także trzeźwieję :przebiegly:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 14:30_________________________________________________

głowa mnie boli i nogi wchodza do d*py, masakra :kwasny:

to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ?

kszyniu przeca noc muzeów była i wszystkie knajpy zajeb... a w centrum korki jak w szczycie :thumbdown:

Opublikowano

głowa mnie boli i nogi wchodza do d*py, masakra :kwasny:

to co Wy piechotą chodziliście wszędzie ?

kRzyniu przeca noc muzeów była i wszystkie knajpy zajeb... a w centrum korki jak w szczycie :thumbdown:

no tak też myślałem

jak tam się impra udała ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

za***iście sie udała wczorajsza noc. Byliśmy chyba w kazdym klubie i każdej knajpie w Warszawie. No i niezapomniane wrażenia z wieczoru kawalerskiego Nosfera bez pana młodego. :decayed:

Opublikowano

Ja pier**le.. Taki motym to chyba przejdzie do historii..

Odbijemu - zobowiązuje się do organizacji :kox:

Widziałem MMS-a z nocy :polew: :polew: k**wa pod gołym nibem siedzieliście ? :decayed:

Zaraz Was obdzwonię to się wszystkiego dowiem.. :kox::naughty::D[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 15:43_________________________________________________Makaroni - dzięki za telefon o 3:30 w nocu :good::cool1:

Opublikowano

Ja pier***e.. Taki motym to chyba przejdzie do historii..

Odbijemu - zobowiązuje się do organizacji :kox:

Widziałem MMS-a z nocy :polew: :polew: ku***a pod gołym nibem siedzieliście ? :decayed:

Zaraz Was obdzwonię to się wszystkiego dowiem.. :kox::naughty::D[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 15:43_________________________________________________Makaroni - dzięki za telefon o 3:30 w nocu :good::cool1:

PrintScreen tej wypowiedzi zostal zrobiony :gwizdanie:

pod chmurka nie bylo tak zle :wink4: troche zimno ale nie bylo innej opcji,

Po Space jeszcze cos sie dzialo czy pojechaliscie do domu??

Ja bylem chyba o 4.30 w domu

Bania mnie napierdala od muzyki a gardlo od proby rozmow w tym hałasie

[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 15:50_________________________________________________Ciekawe czy Ragga dojechal do domu :mysli:

Opublikowano

za***iście sie udała wczorajsza noc. Byliśmy chyba w kazdym klubie i każdej knajpie w Warszawie. No i niezapomniane wrażenia z wieczoru kawalerskiego Nosfera bez pana młodego. :decayed:

dopiero wstałem , nie moge otworzyć oczu , ilość zioła była wprost proporcjonalna do ilości wypitej wódki a tej bylo spooooro :kox: :kox: :kox:

ale kaca nie mam :wink4:

ku***a pod gołym nibem siedzieliście ? :decayed:

no ciężko było wejść w 10 osób do jakiegoś klubu , zawsze było prawdopodobieństwo ze kogoś nie wpuszczą :thumbdown:

Po Space jeszcze cos sie dzialo czy pojechaliscie do domu??

Ja bylem chyba o 4.30 w domu

pojechaliśmy do kaliego dalej pić/palić :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Pałka odbierała mnie koło 5 z ursusa , jasno juz było :kox: :kox: :kox: :kox:

najlepszy kox jak przysnąłem w samochodzie i sie obudzilem znienacka w Milanówku - nie mogłem zajarzyć gdzie jestem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja pier**le napiłem się z sąsiadem, nie idę jutro do roboty, jak świętować kawalerskie to z hukiem :decayed:

Opublikowano

syf sprzątnięty, kaca nie ma, pamiętam chyba wszystko także jest pozytywnie :)

Opublikowano

Była hujnia na maxa bo ciepła wódka się lała :wallbash:

Kali pamiętasz jak obrzygałeś kamienice w centrum?? :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.