Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany do kogo się odezwać po mapę z RNS-E'a?

do gościa o nicku - Allegro :decayed:

Eeee Allegro to jakiś sztywniak - nie chciał za flachę sprzedać... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to powiedz co bedziesz zakladal u siebie, to tajjemnicze cus

ja coś tajemniczego ??? czy choodzi ci o kaliego ????

Opublikowano

Pogadaj jeszcze z Torrentem , podobno ma taniej.

Opublikowano

Pogadaj jeszcze z Torrentem , podobno ma taniej.

:polew: :polew: :polew:

:siema: mordy przebrzydłe :gwizdanie:

Opublikowano

to powiedz co bedziesz zakladal u siebie, to tajjemnicze cus

ja coś tajemniczego ??? czy choodzi ci o kaliego ????

pisales cos tam w jego watku ostatnio

Opublikowano

Naprawde jesteście wspaniali, wiedziałem, że moge na Was liczyć. Te cenne porady, futerka, naklejki, diody, blacha... Będzie piękna eSa.

Dodatkowo na zime sobie pług doczepie to bede dorabiał :polew:

w sobote wieczorem naprowadze cie na dobrą droge :good:

w poniedziałek zamawiamy fmica twin z respectu podjeżdżasz do mnie na budowe i rżniemy zderzak

w tym jestem naprawde dobry :good:

u moskala mozna zrobic prawie wszystko, sprzet jest, ludzie sa, kawa tez sie znajdzie :wink4:

Opublikowano

Na razie to mi się zlot A3 kroi na 28-30.05 ale po nim coś sie podziała. I w końcu bym zrobił coś z lakierem bo mnie wkurzaja te wgniotki i rysy.

Ale napewno bede sie odzywał jak tylko bedzie $$$ na rezanko :)

Wszystko da się zrobić .... przyjdzie kit i będzie git :naughty:

Opublikowano

Pogadaj jeszcze z Torrentem , podobno ma taniej.

:polew: :polew: :polew:

:siema: mordy przebrzydłe :gwizdanie:

znalazł się piękniś :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 16:10_________________________________________________

PIXI zaglądasz czasem na PW?

on wiecznie tam siedzi, mi na jedną pw odpisał 4razy :kox:

SebMis - miałeś racje te greenstuffy popiskują jak w polonezie

Opublikowano

za 2-3 tysiące się dotrą :decayed:

będzie pan zadowolony

Opublikowano

tak bym widział eSe moją: tylko jeszcze ciemne szybki do tego.

Tylko oczywiście bez body od RS'a. ale kolor i srebrne dodatki, nawet te fele mi się baardzo widza do niej.

Dobrze myśle Panowie?

rs_A239.jpg

Opublikowano

to powiedz co bedziesz zakladal u siebie, to tajjemnicze cus

ja coś tajemniczego ??? czy choodzi ci o kaliego ????

pisales cos tam w jego watku ostatnio

ja w jego wątku ?? nie pamiętam :mysli:

u moskala mozna zrobic prawie wszystko, sprzet jest, ludzie sa, kawa tez sie znajdzie :wink4:

nie prawie tylko "WSZYSTKO" , nawet zesrać sie na dużą kupe :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

PIXI zaglądasz czasem na PW?

właśnie dziadek , odpisuj bo ci przy najbliższej okazji magnes przyłoże do klaty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a gdzie futerko i rozowe podswietlenie??[br]Dopisany: 13 Maj 2010, 16:23_________________________________________________moskal w watku bakusia

Opublikowano

za 2-3 tysiące się dotrą :decayed:

będzie pan zadowolony

w sumie to już pan jest :wink4: a to piszczenie to ja w środku go prawię nie słyszę :kox:
Opublikowano

Pany jak wyglada sprawa zrobienia sprzegla przez Radzikowskiego? Oddaje sie mu stare i on cos z niego robi czy jak :mysli:

Opublikowano

_________________________________________________moskal w watku bakusia

aaaaa , full profi kwasowa osłona na stożek , prototyp :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

karwa ale się rozpisaliście, jak za dawnych czasów :kox:

Opublikowano

nie chwal dnia przed zachodem :gwizdanie:

Opublikowano

tak bym widział eSe moją: tylko jeszcze ciemne szybki do tego.

Tylko oczywiście bez body od RS'a. ale kolor i srebrne dodatki, nawet te fele mi się baardzo widza do niej.

Dobrze myśle Panowie?

rs_A239.jpg

idziesz w dobrym kierunku ;) co to felg to są to mtm'y - czyli dosyć drogie :kox:

Opublikowano

tak bym widział eSe moją: tylko jeszcze ciemne szybki do tego.

Tylko oczywiście bez body od RS'a. ale kolor i srebrne dodatki, nawet te fele mi się baardzo widza do niej.

Dobrze myśle Panowie?

rs_A239.jpg

idziesz w dobrym kierunku ;) co to felg to są to mtm'y - czyli dosyć drogie :kox:

bogatemu wszystko wolno :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.