Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1273397847_by_Queltas_500.jpg
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 09:08_________________________________________________

Pany do kogo się odezwać po mapę z RNS-E'a?

do gościa o nicku - Allegro :decayed:

Eeee Allegro to jakiś sztywniak - nie chciał za flachę sprzedać... :gwizdanie:

przyjedź z tą flachą to dostaniesz za free :wink4:

Spoko spoko nie ma jak lokalny dostawca :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor
:siema: z rana pipeczki :kawa:
Opublikowano

tak bym widział eSe moją: tylko jeszcze ciemne szybki do tego.

Tylko oczywiście bez body od RS'a. ale kolor i srebrne dodatki, nawet te fele mi się baardzo widza do niej.

Dobrze myśle Panowie?

rs_A239.jpg

Jak już szczyć to po całym szalecie - buda Rs i kolor to nie to paskudztwo tylko Pelican Blue , ramki chrom i relingi poler :kox:

Motorynke bym odpuścił..wy***iesz pieniądza i pośmigasz parę razy w sezonie :thumbdown: Jak chcesz miec wiatr we włosach to kup sobie nową suszarkę Roventy :kox:

Pelikan za jasny troche. Mi sie podoba ten RS BLAU z nowego RS6 i jak bede malował to na 95% na taki. i budy z RS'a nie bedzie bo to jest S a nie RS, nie chce tak kombinowac. Zostanie w oryginale, ewentualnie przedni zderzak z RS'a założe bo jest ładniejszy dużo. A kiedyś jak się dorobie RS4 to bedzie piękna czerwona, z szyberdaszkiem, pełną skórą itd. Daje sobie jeszcze 2-3 lata na zrealizowanie tego marzenia :)

A z suszarką mnie rozwaliles, musze poważniem pomyśleć nad zakupem :polew:

Mophyfyfyryfy co to za świeżak? Przywitaj się najpierw w odpowiednim dziale i nei zaśmiecaj tego jakże zacnego tematu ;)

A tak w ogóle to siemanko cipeczki :hi:

Opublikowano

ewentualnie przedni zderzak z RS'a założe bo jest ładniejszy dużo.

to pamiętaj o mnie , chętnie przytule twój esowy :notworthy:

Opublikowano

nie wiem czy bedziesz chciał bo jest troszke połamany. Ale pewnie go pokleje w jakiejs firmie.

Jak bede mial zmieniac to sie odezwe napewno. :)

Opublikowano

nie wiem czy bedziesz chciał bo jest troszke połamany. Ale pewnie go pokleje w jakiejs firmie.

Jak bede mial zmieniac to sie odezwe napewno. :)

wezme go bez klejenia , nie martw sie. najważniejsze zebyś sprzedal go MNIE

Opublikowano

Mophyfyfyryfy co to za świeżak?

Kali w przywitanie Moropfa to ja Świeżaka bym nie mieszał :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

dogadamy się Panie moskal :)

na razie mam info od mechanika i jestem meeega zadowolony :D

Do wymiany mam:

oringi, uszczelki, opaski i jakieś łączniki przy turbinach i coś przy kolektorze

1 drążek i 1 wachacz

olej w skrzyni biegów

olej silnikowy plus filtr

siłowniki tylnej klapy

i to wszystko razem z robocizną wyjdzie mnie 1100-1300 zł. Myślałem, że peknie ponad 2 a tu mila niespodzianka.

I bedzie wszystko działać, nie bedzie gwizdac, pukac i bagajer nie bedzie na głowe spadał. Pozytywna informacja :D

I co najwazniejsze, bałem sie ze klocki i tarcze beda do wymainy a tu jeszcze mam ich sporo i smialo 15 tysi przejezdze takze jest dobrze :D

Opublikowano

Siemaneczko ;) Tęskniliście za wujkiem Pawłem? :kox:

ni c**ja

to ten frędzel z BMW ?? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Bubasos do radzika oddajesz stare sprzęgło najlepiej z twoim dwumasem i on reza wszystko i układa ze sobą i oddaje spasowane :decayed:

I to jest ta cena 650zl (wersja street) z regeneracja okladzin, sprezyn itp?

Czytalem wlasnie ostatnio ze zaczyna swirowac i nie chce mu sie robic, mam dylemat czy kupowac nowe sprzeglo czy komus oddac do regeneracji.

dogadamy się Panie moskal :)

na razie mam info od mechanika i jestem meeega zadowolony :D

Do wymiany mam:

oringi, uszczelki, opaski i jakieś łączniki przy turbinach i coś przy kolektorze

1 drążek i 1 wahacz

olej w skrzyni biegów

olej silnikowy plus filtr

siłowniki tylnej klapy

i to wszystko razem z robocizną wyjdzie mnie 1100-1300 zł. Myślałem, że peknie ponad 2 a tu mila niespodzianka.

I bedzie wszystko działać, nie bedzie gwizdac, pukac i bagajer nie bedzie na głowe spadał. Pozytywna informacja :D

I co najwazniejsze, bałem sie ze klocki i tarcze beda do wymainy a tu jeszcze mam ich sporo i smialo 15 tysi przejezdze takze jest dobrze :D

ciekawe co ci wleje za olej i reszte bo jakos tak malo i jeszcze z robocizna

Opublikowano

Sprawdzi mi ktoś przebieg Vito z 99 roku?

Opublikowano

dogadamy się Panie moskal :)

na razie mam info od mechanika i jestem meeega zadowolony :D

Do wymiany mam:

oringi, uszczelki, opaski i jakieś łączniki przy turbinach i coś przy kolektorze

1 drążek i 1 wahacz

olej w skrzyni biegów

olej silnikowy plus filtr

siłowniki tylnej klapy

i to wszystko razem z robocizną wyjdzie mnie 1100-1300 zł. Myślałem, że peknie ponad 2 a tu mila niespodzianka.

I bedzie wszystko działać, nie bedzie gwizdac, pukac i bagajer nie bedzie na głowe spadał. Pozytywna informacja :D

I co najwazniejsze, bałem sie ze klocki i tarcze beda do wymainy a tu jeszcze mam ich sporo i smialo 15 tysi przejezdze takze jest dobrze :D

2 koła to by było bez upalania esy :decayed::naughty::kox: :kox: :polew:

Opublikowano

Sprawdzi mi ktoś przebieg Vito z 99 roku?

Vito? 99?

675 tys km

Opublikowano

Sprawdzi mi ktoś przebieg Vito z 99 roku?

Vito? 99?

675 tys km

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sprawdzi mi ktoś przebieg Vito z 99 roku?

Vito? 99?

675 tys km

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Andy raz na jakis czas ale potrafisz przyjebać

Opublikowano

ciekawe co ci wleje za olej i reszte bo jakos tak malo i jeszcze z robocizna

to mój sąsiad-mechanik także wiem, że lipy nie bedzie bo zawsze u niego auta robie :)

Opublikowano
  • Autor

:naughty:

1273612223_by_bartektg_500.jpg

Opublikowano

Sprawdzi mi ktoś przebieg Vito z 99 roku?

Vito? 99?

675 tys km

Andrzej kurde nie zapytałeś czy samochód ma hak i strzelasz przebieg z głowy :wallbash: :wallbash:

Otóż ten Mercedes ma hak i też stawiam na 700, ale nie wiem czy nie ma więcej...

Opublikowano

Sprawdzi mi ktoś przebieg Vito z 99 roku?

Vito? 99?

675 tys km

Andrzej kurde nie zapytałeś czy samochód ma hak i strzelasz przebieg z głowy :wallbash: :wallbash:

Otóż ten Mercedes ma hak i też stawiam na 700, ale nie wiem czy nie ma więcej...

jak ma hak to trzeba 1 dorzucic z przodu :wink4:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.