Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

następny kandydat do pink battalionu :gwizdanie:

chyba Ty...

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przeciez sie przytulales ostatnio do niego :naughty:

no to w sobote było , dzisiaj wtorek :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

stęsknił się jego męskiego dotyku :decayed::polew:

Opublikowano

siema dziewczęta :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa::wallbash:
Opublikowano

:siema:

ciężka noc była :sexinbed:

:zemdlal:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pierwszy raz widzę spoty Warszawskie na samym dole listy podwieszonych tematów :shocked:

Opublikowano

Siema dziewczynki :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 10:26_________________________________________________

pierwszy raz widzę spoty Warszawskie na samym dole listy podwieszonych tematów :shocked:

wsazystko przez moskala...[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 10:26_________________________________________________jebany na cala polske poszedl z tym spamem :polew:

Opublikowano

:siema:

jak spot wczorajszy? :przebiegly:

Opublikowano

Siema dziewczynki :decayed:[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 10:26_________________________________________________

pierwszy raz widzę spoty Warszawskie na samym dole listy podwieszonych tematów :shocked:

wsazystko przez moskala...[br]Dopisany: 19 Maj 2010, 10:26_________________________________________________jebany na cala polske poszedl z tym spamem :polew:

dopiero obskoczyłem te:

Dolnośląskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie

a zostały jeszcze te :

Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-Mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Reszta Świata

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Szlaja się po E-Polsce i spamuje.

Już go pogoniłem ze spocików wrocławskich :decayed: ale ma taki tupet że jeszcze wdaje się w dyskusje :polew: :polew:

Opublikowano

Szlaja się po E-Polsce i spamuje.

Już go pogoniłem ze spocików wrocławskich :decayed: ale ma taki tupet że jeszcze wdaje się w dyskusje :polew: :polew:

podejrzewam ze tego tupetu starczyłoby nawet na to żeby ci w ryja strzelić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Szlaja się po E-Polsce i spamuje.

Już go pogoniłem ze spocików wrocławskich :decayed: ale ma taki tupet że jeszcze wdaje się w dyskusje :polew: :polew:

podejrzewam ze tego tupetu starczyłoby nawet na to żeby ci w ryja strzelić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ŁAAABYSZ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Szlaja się po E-Polsce i spamuje.

Już go pogoniłem ze spocików wrocławskich :decayed: ale ma taki tupet że jeszcze wdaje się w dyskusje :polew: :polew:

podejrzewam ze tego tupetu starczyłoby nawet na to żeby ci w ryja strzelić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ŁAAABYSZ :polew: :polew: :polew: :polew:

łaaaabysz łabyszłabyszłabysz :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

k**wa znalazlem klape do siebie w jablonnej, dzwonie do typa i pytam w jakim stanie. Mowi ze spoko igielka. No to jade. Mialo byc 3 km za jablonna. okazalo sie ze skret do tej wiochy jest 300m przed nowym dworem mazowieckim i faktycznie 3 km w las. Dojezdzam na miejsce a tam w c**j cala porysowana. Wlasciciel spierdolil od razu i tylko jakis typek mi klape pokazal. Okazalo sie ze zdjecia byly robione we wloszech jak jeszcze byla dobra i chyba podczas transportu sie porysowala ale ze da sie to spolerowac. Tylko rysy jakby gwozdziem przejechal. Myslalem ze ich tam rozniose. Pytam wlasciciela dlaczego mi nie powiedzial jak dzwonilem ze jest porysowana to on ze nie ma czasu teraz. Pomyslalem o ty zlamasie. dobrze ze jego czarna navara stala przed wejsciem :kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dobrze ze jego czarna navara stala przed wejsciem :kox: :gwizdanie:

a to sk***iel...

co mu zrobiłeś w navarę :?: :naughty:

Opublikowano

dobrze ze jego czarna navara stala przed wejsciem :kox: :gwizdanie:

a to sk***iel...

co mu zrobiłeś w navarę :?: :naughty:

ja?? nic :gwizdanie: :dance2:

Opublikowano

dobrze ze jego czarna navara stala przed wejsciem :kox: :gwizdanie:

a to sk***iel...

co mu zrobiłeś w navarę :?: :naughty:

ja?? nic :gwizdanie: :dance2:

na prawde godne pochwały :baseball: :baseball:

Opublikowano

dobrze ze jego czarna navara stala przed wejsciem :kox: :gwizdanie:

a to sk***iel...

co mu zrobiłeś w navarę :?: :naughty:

ja?? nic :gwizdanie: :dance2:

na prawde godne pochwały :baseball: :baseball:

a ty bys sie nie wkurwil jakby cie ktos w c**ja robil i jeszcze sie z cieszyl z tego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.