Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dalej nic nie czaje... :blink: Ale dobra nie pytam więcej teraz, spytam na zlocie:) DOBRANOC wszystkim

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dalej nic nie czaje... :blink: Ale dobra nie pytam więcej teraz, spytam na zlocie:) DOBRANOC wszystkim

Nie prubuj bo Cię palcami będą wytykać :no:

Opublikowano

Siema, mam takie pytanko, małe bo małe ale trochę mnie meczy- mianowicie o co chodzi ze jest aa4-club.PL i aa4club.EU ?? I czemu nie ma jednego spotu ?? Tylko nie atakujcie mnie jeśli jakąś herezje napisałem:P

Z konkurencją?! :shocked:

:zemdlal:

Opublikowano

Maciek :hi: , a jaka to konkurencja dla Nas :mysli: ........

Opublikowano

Maciek :hi: , a jaka to konkurencja dla Nas :mysli: ........

:> Racja PIXI - to pewnie przez mój podwyższony poziom cukru we krwi :polew:

BTW: ETKA śmiga ALE NA HEBRAJSKIM ALFABECIE :shocked: O co chodzi Adaś? Wina Win7?

Opublikowano

:hi::wink4:

siema Nosfer, wyrazy współczucia z okazji zbliżającego się kagańca :kox:

Aleś sąsiad doyebal :polew: :polew: :polew: będzie ban jak nic :thumbdown:

Siema wszystkim :hi:

Może nie będzie - wiozę naszego moda do ślubu swoim czarnym orszakiem :naughty:

Opublikowano

Maciek :hi: , a jaka to konkurencja dla Nas :mysli: ........

:> Racja PIXI - to pewnie przez mój podwyższony poziom cukru we krwi :polew:

BTW: ETKA śmiga ALE NA HEBRAJSKIM ALFABECIE :shocked: O co chodzi Adaś? Wina Win7?

Nie sądze .... trzeba zmienić język na polski i będzie ok , ale jak po hebrajsku ( język ) to nie wiem :wallbash: ........... :polew:

Opublikowano

:polew:

Bardzo zabawne :tongue4:

Opublikowano

Kliknij mikrofalówkę , pojawi się tabelka , wybierz 6 pozycję ( język ) i wyświetli ramkę i w niej zaznacz 12 pozycję ( to będzie polski ) ................. pomogło [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 00:09_________________________________________________

:hi::wink4:

siema Nosfer, wyrazy współczucia z okazji zbliżającego się kagańca :kox:

Aleś sąsiad doyebal :polew: :polew: :polew: będzie ban jak nic :thumbdown:

Siema wszystkim :hi:

Może nie będzie - wiozę naszego moda do ślubu swoim czarnym orszakiem :naughty:

No ładnie,ładnie kombinacje z Panem Moderatorem :naughty: tylko patrzeć jak Klubowiczem zostaniesz :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Kliknij mikrofalówkę , pojawi się tabelka , wybierz 6 pozycję ( język ) i wyświetli ramkę i w niej zaznacz 12 pozycję ( to będzie polski ) ................. pomogło

Tak się zastanawiam, który z nas jest bardziej wypity...

Nieważne! Kończę browar i do łóżka.

:hi:

BTW: Nie mam mikrofali, ale mam natomiast pilot 5w1 do TV,DVD,PC,... i coś tam jeszcze

Opublikowano

Kliknij mikrofalówkę , pojawi się tabelka , wybierz 6 pozycję ( język ) i wyświetli ramkę i w niej zaznacz 12 pozycję ( to będzie polski ) ................. pomogło

Tak się zastanawiam, który z nas jest bardziej wypity...

Nieważne! Kończę browar i do łóżka.

:hi:

A jak nazwiesz tą rzecz ( ikonkę ) pod drukarką , w menu głównym na górze :mysli::wallbash: mnie to wygląda właśnie na mikrofalówkę , albo opiekacz :polew::naughty:

Nie mogę zrobić kopii pierwszej strony i zaznaczyć o co mi chodzi :wallbash: :wallbash: :wallbash:

BTW: nie denerwuj mnie z tym pilotem :baseball: ........ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kliknij mikrofalówkę , pojawi się tabelka , wybierz 6 pozycję ( język ) i wyświetli ramkę i w niej zaznacz 12 pozycję ( to będzie polski ) ................. pomogło

Tak się zastanawiam, który z nas jest bardziej wypity...

Nieważne! Kończę browar i do łóżka.

:hi:

A jak nazwiesz tą rzecz ( ikonkę ) pod drukarką , w menu głównym na górze :mysli::wallbash:

BTW: nie denerwuj mnie z tym pilotem :baseball: ........ :polew: :polew: :polew:

Co?

Ide spać, bo od ok. 30 min. mam syndrom Pani Krystyny...

http://www.youtube.com/watch?v=-o1m47MZzhs

Opublikowano

:good: widziałem ..... a ten pierścionek ( LOVE ) Boski po prostu :lol1:

Dobrej nocy Kryśka :naughty::polew:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

Opublikowano

Co?

Ide spać, bo od ok. 30 min. mam syndrom Pani Krystyny...

http://www.youtube.com/watch?v=-o1m47MZzhs

Jak rozumiem biegasz w białych kozakach po domu ? :kox::decayed:

Opublikowano

jest aa4-klub.PL i aa4club.EU

:naughty:

bry :hi:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 08:02_________________________________________________a co do Krysi :wink4:

1274105508_by_KaSSSSS_500.jpg

Opublikowano

sa subtelniejsze metody :gwizdanie:

Nalałeś mu na koło czy opcharkałeś klamkę ? :decayed::naughty:

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano

no siemano, kurde jak to dobrze, że już czwartek :kox:

:kawa:

Opublikowano

Co?

Ide spać, bo od ok. 30 min. mam syndrom Pani Krystyny...

http://www.youtube.com/watch?v=-o1m47MZzhs

Jak rozumiem biegasz w białych kozakach po domu ? :kox::decayed:

:baseball:

SIEMA DEKLE I KOŁAPAKI :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.