Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wadżajny co tu taka cisza

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wadżajny co tu taka cisza

nie pasi coś? :guma:

Opublikowano

:baseball:

hamuj bajere malenki :cygaro:

Opublikowano
  • Autor

malenki

:laghing2:

chcesz żeby Twoja dziewczyna miała chłopaka bez zęba :?:

Opublikowano

wadżajny co tu taka cisza

mały plagiacik :baseball:

Opublikowano

malenki

:laghing2:

chcesz żeby Twoja dziewczyna miała chłopaka bez zęba :?:

te zęby złapią twoją pięść w locie :lol1:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 20:42_________________________________________________

wadżajny co tu taka cisza

mały plagiacik :baseball:

nie wtracaj sie jak dorosli rozmawiaja :D

Opublikowano

malenki

:laghing2:

chcesz żeby Twoja dziewczyna miała chłopaka bez zęba :?:

te zęby złapią twoją pięść w locie :lol1:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 20:42_________________________________________________

wadżajny co tu taka cisza

mały plagiacik :baseball:

nie wtracaj sie jak dorosli rozmawiaja :D

Bubuś, Bobek czy jakoś tam, Ty lepiej sprawdź czy masz aktualną legitymację szkolną - wtedy będziesz mógł taniej autobusami jeździc po mieście... :naughty:

Opublikowano

Ostatnio bylem za forum ZTM i widzialem ze nowy uzytkownik jaki sie zarejestrowal to PARAF :mysli: Chcesz o tym porozmawiac :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:laghing2:

ale ma kacaaaaaaaa

Opublikowano

w pracy jestes? ja browarka wale, mialem rowerkiem pojezdzic ale jakos nie mam weny :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ja w pracy :wallbash: ale słodko się opier... i oglądam meczyk :kox:

Opublikowano

Ostatnio bylem za forum ZTM i widzialem ze nowy uzytkownik jaki sie zarejestrowal to PARAF :mysli:

Naawet nie wiedziałem, że jest takie forum - dzięki za info

BTW: jaki masz tam status? VIP? :naughty:

Chcesz o tym porozmawiac :gwizdanie: :tongue4:

za cienki jesteś na rozmowę ze mną :kox:

Opublikowano

ja bylem dzisiaj karetka na weselu znajomego z pracy. podjechalem pod samo wejscie i wlaczylem wszystko co wydaje dzwieki, mina ludzi bezcenna :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehehe wyobrażam sobie :decayed:

Opublikowano
BTW: jaki masz tam status? VIP? naughty

Mod :gwizdanie:

za cienki jesteś na rozmowę ze mną kox

cienki byl ale jaki zwrotny i penetrujacy, jakie to slodkie ze pamietasz :banan3::banan2:;)

Opublikowano

:hi:

ja bylem dzisiaj karetka na weselu znajomego z pracy. podjechalem pod samo wejscie i wlaczylem wszystko co wydaje dzwieki, mina ludzi bezcenna :kox: :kox: :kox:

musiałem teraz zabrać głos, Buba dowaliłeś koksu na tym weselu :polew: :polew:

Opublikowano

zastanawiam sie tylko ile bylo decybeli w srodku :kox:

Opublikowano
BTW: jaki masz tam status? VIP? naughty

Mod :gwizdanie:

za cienki jesteś na rozmowę ze mną kox

cienki byl ale jaki zwrotny i penetrujacy, jakie to slodkie ze pamietasz :banan3::banan2:;)

k*rwa, naprawdę nie pamiętam

po pijaku cię brałem? :shocked:

tylko nie mów mojej żonie, bo tez będzie chciała... :gwizdanie:

Opublikowano

spoko to bedzie nasza tajemnica :cicho:

Opublikowano

spoko to bedzie nasza tajemnica :cicho:

:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.