Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko cipeczki :hi:

sprawa jest. Kumpel z pracy bedzie w weekend rezał RNSa do B6 i zapewne we wtorek na spocie bedzie potrzebował kogoś kto ogarnia VAGa i bedzie mu mógł tam wszystko skalibrować, poustawiać itd. Damy rade mu pomóc. Sprawa dla mnie ważna bo to dobry kumpel. Prośbę swoją motywuję nastepującymi zdjęciami:

boobs.jpg

bikini.jpg

watering-a-hot-tit.jpg

aaaa eSa smiga juz elegancko, nowy olej w silniku, w skrzyni, jeden wachacz i jakiś drążek, nowe obejmy, uszczelki i coś tam jeszcze przy turbinach, nowe klocki na przód, siłowniki tylnej klapy. Mechanicznie jest teraz w pełni sprawna ale jak wczoraj nią jechałem to mam wrażenie, że to nie jedzie. Te czysta kuniów zrobiło się już za mało. Trzeba bedzie rezac dalej.

Acha i za miesiąc przeprowadzam się w okolice ronda ONZ, tuż obok klubu 70 (bede miał do niego jakies 30 króków) :naughty:

Wiecie co to znaczy?

BEDZIE PARAPETÓWA!!! :kox::naughty::kox::naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema::bla::JC_fan::afro:
Opublikowano

BEDZIE PARAPETÓWA!!! :kox::naughty::kox::naughty:

juz kiedys miała byc , mialeś zapłacic 3 czynsze z góry i dlatego nie pojechałeś na Zlot czego ci nie wybacze :gwizdanie:

Opublikowano

czego ci nie wybacze :gwizdanie:

kawalerski bez kawalera - tego się nie wybacza.... :naughty:

Opublikowano

czego ci nie wybacze :gwizdanie:

kawalerski bez kawalera - tego się nie wybacza.... :naughty:

o nieee , tego sie jeszcze bardziej kórwa nie wybacza :naughty:

Opublikowano

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,7910616,Zobacz_czy_cie_zaleje__Mapa_terenow_zagrozonych.html

"Inne zagrożone terenu to Saska Kępa i Gocław. - W punkcie kulminacyjnym fali bloki na osiedlach Iskra czy Wilga będą kilka metrów poniżej poziomu wody. Jeśli wał zostałby przerwany, zobaczymy krajobraz jak we Wrocławiu w 1997 roku: woda sięgnie do drugiego piętra bloków - mówi Żelaziński.

Podczas największej udokumentowanej powodzi w Warszawie woda wylała aż do Radzymina. - Miała miejsce w XVII wieku, można o niej przeczytać w kronikach - mówi Żelaziński. Znacznie lepiej udokumentowana jest powódź z 1844 roku. Woda po praskiej stronie sięgała wówczas do linii kolejowej do Otwocka i mniej więcej do Targowej. Na ogromnym zalanym terenie pozostały wyspy, na których zbierali się ludzie. Parostatki dowoziły im żywność i wodę - opowiada hydrolog."

:blink:

Opublikowano

mam nadzieję że mnie na Wawrze nie zaleje :thumbdown:

Opublikowano

Gdzies czytalem ze maja zabijac zwierzeta w zoo jesli woda sie przedostanie

Opublikowano

:hi:

Tak, ale tylko w ostateczności, jeżeli woda zacznie się wlewać i zwierzęta zaczną szaleć - rzucać się nawzajem na siebie i takie tam...

Opublikowano

Gdzies czytalem ze maja zabijac zwierzeta w zoo jesli woda sie przedostanie

CO?!

:shocked:

Opublikowano

Gdzies czytalem ze maja zabijac zwierzeta w zoo jesli woda sie przedostanie

moge być egzekutorem :evil:

Opublikowano

Gdzies czytalem ze maja zabijac zwierzeta w zoo jesli woda sie przedostanie

CO?!

:shocked:

co moga to chyba wywiezli albo zabezpieczyli ale te najwieksze to nie maja jak, wyobrazasz sobie hipopotama w wisle :naughty:

Opublikowano
  • Autor

łeeee tam nic nie zaleje, u nas zawsze jest tak samo, zima stulecia, susza stulecia, a teraz powódź stulecia i nigdy nie wyciąga się wniosków. Wały jak były c**j...we tak są dalej :thumbdown: Gdzieś czytałem, że bardziej opłaca się wypłacić odszkodowania niż zmodernizować system przeciwpowodziowy :thumbdown:

Opublikowano

łeeee tam nic nie zaleje, u nas zawsze jest tak samo, zima stulecia, susza stulecia, a teraz powódź stulecia i nigdy nie wyciąga się wniosków. Wały jak były ch***j...we tak są dalej :thumbdown: Gdzieś czytałem, że bardziej opłaca się wypłacić odszkodowania niż zmodernizować system przeciwpowodziowy :thumbdown:

jeden rolnik powiedzial ze on by bez problemu sie ubezpieczyl. normalne ubezpieczenie za X pola kosztuje przykladowo 500zl rocznie a jak on mowi ze mieszka 300m od odry to koszt ubezpieczenia jest od 5 tys zl i skad on ma wziac tyle hajsu

Opublikowano

Gdzies czytalem ze maja zabijac zwierzeta w zoo jesli woda sie przedostanie

CO?!

:shocked:

co moga to chyba wywiezli albo zabezpieczyli ale te najwieksze to nie maja jak, wyobrazasz sobie hipopotama w wisle :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

co moga to chyba wywiezli albo zabezpieczyli ale te najwieksze to nie maja jak, wyobrazasz sobie hipopotama w wisle :naughty:

:polew:

albo forfitera :naughty::decayed:

Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Przynajmniej żyrafy mają luzik , :polew:

Opublikowano

Przynajmniej żyrafy mają luzik , :polew:

:polew: :polew: :polew: ... :good:

Opublikowano

:hi:

I jak tam chłopaki szykujecie się na fale :?: :naughty:

U nas w jednym miejscu wał nie wytrzymał ale na szczęście daleko od centrum i takie są tego skutki http://krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpkom&TYPE=show&kom_id=11448

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.