Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Moskal :wink4:

czy TY wiesz jakie kolory skór ma ragga do obszywania ?

Różowe futerko w białe kropki

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema

Wpadłem się pożegnać. Idę na straty. Miło było ale cóż...... :cool1:

Opublikowano

Siema

Wpadłem się pożegnać. Idę na straty. Miło było ale cóż...... :cool1:

nara , bądź dzielny i nie daj sie zabić Poziomce :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::cygaro:
Opublikowano

Bajkowy, jak tam spalanko? :cygaro:

Opublikowano

W poniedziałek dopiero jadę robić.. Dzisiaj do pracy udało mi się przyjechać na średnim 16/100 :gwizdanie:

Opublikowano

uuuuu grubooo :D Czemu aż tyle? coś sie zjebało ?

Opublikowano

Mi Golf pali chyba 7 po miescie... to duzo za duzo :disgust:

Opublikowano

uuuuu grubooo :D Czemu aż tyle? coś sie zjebało ?

dzisiaj to i tak mało - jechałem jak stary dziadek.. recyrkulacja spalin mi się trochę popsuła i pewnie przez to tak pali, zobaczymy, czy coś się poprawi w poniedziałek. dodatkowo druga lambda przez katalizator zaczęła wyrzucać błędy :disgust:

Opublikowano

Lepiej boso wejsc w psie gowno

Pod sufitem miec nierowno

Pod kościołem byc staruszka...

Z ta staruszka dzielić lóżko

...Mieć skrofuly pod ogonem...

Alzheimera z Parkinsonem

Z krematorium dostać paczkę

Nic nie jedząc miewać sraczkę

Budzić śmiech wyrazem gęby

Stracić na raz wszystkie zęby

Lepiej czuć do siebie wstręta

Niż mieć Jarka prezydenta

Opublikowano

Buba kupiłeś klapę jak nie to zadzwoń tu 514 310 440 (Mmz miałbyś blisko odebrać w razie co) i zapytaj widziałem że mają dużo audików na części

Opublikowano

Lepiej boso wejsc w psie gowno

Pod sufitem miec nierowno

Pod kościołem byc staruszka...

Z ta staruszka dzielić lóżko

...Mieć skrofuly pod ogonem...

Alzheimera z Parkinsonem

Z krematorium dostać paczkę

Nic nie jedząc miewać sraczkę

Budzić śmiech wyrazem gęby

Stracić na raz wszystkie zęby

Lepiej czuć do siebie wstręta

Niż mieć Jarka prezydenta

Ja będę głosował na Jarka, tylko dlatego, że nie chcę, aby cała władza była w rękach PO.

Widząc to co oni teraz wyprawiają - np. przyłączenie się do pomocy dla Grecji w momencie, gdy sami jesteśmy w nie lepszej sytuacji, czy kreatywna księgowość oraz wybór Belki (jeden podatek Belki wystarczy) - dziękuję. Zastanawiam się jakie profity będzie miał Tusk, czy ten pajac Rostowski.

Opublikowano

Musze dac Ci numer do taktusia :kox:

Opublikowano

Kto to taktuś? :kox:

Opublikowano

Kto to taktuś? :kox:

taki forumowy PiSowczyk pół oszołom :kox: :kox:

Opublikowano

Ja będę głosował na Jarka, tylko dlatego, że nie chcę, aby cała władza była w rękach PO.

Widząc to co oni teraz wyprawiają - np. przyłączenie się do pomocy dla Grecji w momencie, gdy sami jesteśmy w nie lepszej sytuacji, czy kreatywna księgowość oraz wybór Belki (jeden podatek Belki wystarczy) - dziękuję. Zastanawiam się jakie profity będzie miał Tusk, czy ten pajac Rostowski.

Ja wole juz oddac wszystko PO niż oglądać tego nadętego niby zmienionego bufona :thumbdown:

Opublikowano

Jaro wraca do formy, jego ostatnie wystapienia sa juz prawie tak soczyste jak za dawnych dobrych czasow :kox:

Opublikowano

Ja będę głosował na Jarka, tylko dlatego, że nie chcę, aby cała władza była w rękach PO.

Widząc to co oni teraz wyprawiają - np. przyłączenie się do pomocy dla Grecji w momencie, gdy sami jesteśmy w nie lepszej sytuacji, czy kreatywna księgowość oraz wybór Belki (jeden podatek Belki wystarczy) - dziękuję. Zastanawiam się jakie profity będzie miał Tusk, czy ten pajac Rostowski.

Ja wole juz oddac wszystko PO niż oglądać tego nadętego niby zmienionego bufona :thumbdown:

Ja mam dosyć tych j**anych socjalistów, którzy zabierają większość moich pieniędzy. Nie popieram w żadnym wypadku Kaczyńskiego, ale oddanie całej władzy dla PO to nie jest dobry pomysł.

Dodatkowo Komorowski jest takim tłukiem, że czasami brak mi słów, gdy słyszę jego wypowiedzi.

2RunPGX6B80

Panowie - jeśli idziecie głosować - najpierw pomyślcie nad tym, co oni wam oferują - kto przedstawiał programy wyborcze? PO CO? Wystarczy telewizja oraz sondaże, które same w sobie wskażą na kogo ma lud głosować.

Demokracja to syf.

Opublikowano

(...) Demokracja to syf.

To wyjedź do KRLD albo na Kubę budować komunizm.

===========

Po co się napinacie, Jarek i tak wygra

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.