Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie tam pod biurko. Ile dałeś w łapę? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ewa_letowska.jpg

9 razy :polew:

takie masz profesorki?? :gwizdanie:

na medycznych sa takie

sexowne%20lekarki%204%20%5Bpoprawione%20na%20www.edytorek.pl%5D

Opublikowano

ewa_letowska.jpg

9 razy :polew:

takie masz profesorki?? :gwizdanie:

na medycznych sa takie

sexowne%20lekarki%204%20%5Bpoprawione%20na%20www.edytorek.pl%5D

Jeśli takie by były to już dawno bym miał doktorat :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ewa_letowska.jpg

9 razy :polew:

takie masz profesorki?? :gwizdanie:

na medycznych sa takie

sexowne%20lekarki%204%20%5Bpoprawione%20na%20www.edytorek.pl%5D

Jeśli takie by były to już dawno bym miał doktorat :kox: :kox: :kox:

dr anal penetrator :polew:

Opublikowano

co do polityki :decayed: to nie wiem czy było ale jest :kox:

Z reguły wybierając prezydenta wybieramy też pierwszą damę, która jest jego prawą ręką....Musimy uważać żeby nie wybrać prezydenta, którego prawa ręka jest jego pierwszą damą :polew: :polew: :polew:

W nawiązaniu do pierwszej damy:

Protokół dyplomatyczny mówi, że w przypadku braku pierwszej damy, na wszystkie oficjalne spotkania prezydent zabiera Ministra Spraw Zagranicznych - wyobrażacie sobie Jarka & Radka razem :blink::polew:

A na spotkaniach, gdzie zaplanowane są "zajęcia" dla kobiet, prezydent może zabrać szefa kancelarii prezydenta: i tu do wyboru mamy Szyczypińską, Jakubiak lub Fotygę.

Ja pierd... pośmiewisko na cały świat!!!

Opublikowano

Protokół dyplomatyczny mówi, że w przypadku braku pierwszej damy, na wszystkie oficjalne spotkania prezydent zabiera Ministra Spraw Zagranicznych

no rewelka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Protokół dyplomatyczny mówi, że w przypadku braku pierwszej damy, na wszystkie oficjalne spotkania prezydent zabiera Ministra Spraw Zagranicznych

no rewelka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wtedy Donek mianuje szefem MSZ Palikota i jak nic mamy znowu przyspieszone wybory

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Protokół dyplomatyczny mówi, że w przypadku braku pierwszej damy, na wszystkie oficjalne spotkania prezydent zabiera Ministra Spraw Zagranicznych

no rewelka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wtedy Donek mianuje szefem MSZ Palikota i jak nic mamy znowu przyspieszone wybory

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

wtedy Dzarek zamknie się w pałacu i nie będzie nikogo wpuszczał... no może poza Jakubiak, która przynosi karmę dla kotów :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

-Co robi Kaczynski gdy go pytaja o sex??

-Odwraca kota ogonem

:hi:

Opublikowano

siema :hi:

Buba , wpadnij do mnie na cargo podepniemy parówe pod kompa a na 14:00 pojedziemy ja shamować bo jestem umówiony.

co ty na to ????

Opublikowano

Siema :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :gwizdanie:

siema , widziałem wczoraj u Pozia funkel nówka dres , podobno gdzies dzisiaj śmiga na impre :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :gwizdanie:

Hornet..jeśli jeszcze do końca nie straciłeś rozumu to ... uciekaj stary !

Na szczęście mamy swojego człowieka, który odpowiednio opłacony ma w decydującej chwili krzyknąć NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :good: :good:

Opublikowano

Siema :gwizdanie:

Hornet..jeśli jeszcze do końca nie straciłeś rozumu to ... uciekaj stary !

Na szczęście mamy swojego człowieka, który odpowiednio opłacony ma w decydującej chwili krzyknąć NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :good: :good:

On chyba jakiś nie ten teges - mam wrażenie, że się cieszy :blink:

Miałem już taki jeden przypadek, byłem z nim do ostatniej chwili i pytałem ... czy jesteś pewien ... niestety, chłopak wpadł i ... szkoda gadać :wallbash:

Opublikowano

On chyba jakiś nie ten teges - mam wrażenie, że się cieszy :blink

Oby nigdy nie zdarzyło się mu podwiedziec pod nosem " ...a na c**j mnie to było " :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:

a słyszeliście jak Palikot pocisną po Dżarku :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

opowiadaj

Opublikowano

opowiadaj

coś w stylu "zapolujemy na Jarka, ubijemy, wypaproszymy itp ..." nie pamiętam dokładnie i nie mogę tego na necie znaleźć, ale w poniedziałek na 100% będzie w SMS ;)
Opublikowano

Ilu facetów w jego wieku nie ma:

- auta? - Niewielu

- prawka? - Niewielu

- żadnego majątku? - Niewielu

- więcej niż 165 cm? - Niewielu

- żony lub dziewczyny tylko ma kota? - Bardzo, bardzo niewielu

- mieszka z mamusią? - Niewielu

Dlaczego mężczyzna, który swoim podejściem do życia i zachowaniem reprezentuje niewielu, ma być Twoim prezydentem?

Ilu ludzi powinno zagłosować na takiego kandydata? - NIEWIELU!!!

Opublikowano

Niepotrzebnie się napinacie ...

Jarek i tak wygra :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.