Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wybaczcie koledzy ale jako nowy nie jestem w temacie.

Dzieje się coś jutro?

pzr

TAK

ja co tydzień spocik jest na Torwarze - także zapraszamy :good::decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No spoko bo wszędzie pisze że Arkadia na 19:00 a z rozmów w temacie to różnie wynika.

Postaram się zjawić i poznać ekipę.

Zwykle jest ustawka czy coś dalej w planach?

pzr

Opublikowano

Nie mam nic innego niz Golfina... ale klima jest :decayed:

Mysle o srodzie... zalezy czy dostane urlop.

Dawaj znać jak by co

Opublikowano

Ma ktos ochote jechac na dniach obejrzec eSe za Wrockiem? :kox::cool1:

daj linka

Opublikowano

ja co tydzień spocik jest na Torwarze - także zapraszamy :good::decayed:

właśnie poziu miałem pytać czy będą jakieś dooopy jutro na torwarze :mysli::kox: :kox:
Opublikowano

ja co tydzień spocik jest na Torwarze - także zapraszamy :good::decayed:

właśnie poziu miałem pytać czy będą jakieś dooopy jutro na torwarze :mysli::kox: :kox:

tak, robimy z Oskarem i Moskalem casting do słoneczka :kox: :kox:

Opublikowano

ja co tydzień spocik jest na Torwarze - także zapraszamy :good::decayed:

właśnie poziu miałem pytać czy będą jakieś dooopy jutro na torwarze :mysli::kox: :kox:

tak, robimy z Oskarem i Moskalem casting do słoneczka :kox: :kox:

spox to ja też dołączę do jury :kox:
Opublikowano

ja co tydzień spocik jest na Torwarze - także zapraszamy :good::decayed:

właśnie poziu miałem pytać czy będą jakieś dooopy jutro na torwarze :mysli::kox: :kox:

tak, robimy z Oskarem i Moskalem casting do słoneczka :kox: :kox:

spox to ja też dołączę do jury :kox:

no to zapraszam na Torwar :kox: :kox:

Opublikowano

560 za karet na cały sezon

kupujemy z kilkoma ziomkami wiec odzywam się też w klubie gdyby ktoś chciał - zawsze to zabawniej siedzieć wśród kumpli :good:

a Legia się zbroi także może być ciekawy sezon :kox:

Poziu, a od kiedy Ty na Legię chodzisz?

Opublikowano

560 za karet na cały sezon

kupujemy z kilkoma ziomkami wiec odzywam się też w klubie gdyby ktoś chciał - zawsze to zabawniej siedzieć wśród kumpli :good:

a Legia się zbroi także może być ciekawy sezon :kox:

Poziu, a od kiedy Ty na Legię chodzisz?

od meczu o Puchar Polski z Lechem...jak kibice im kilka medali zabrali :naughty: :naughty:

Opublikowano

560 za karet na cały sezon

kupujemy z kilkoma ziomkami wiec odzywam się też w klubie gdyby ktoś chciał - zawsze to zabawniej siedzieć wśród kumpli :good:

a Legia się zbroi także może być ciekawy sezon :kox:

Poziu, a od kiedy Ty na Legię chodzisz?

od meczu o Puchar Polski z Lechem...jak kibice im kilka medali zabrali :naughty: :naughty:

żyleta bedzie na nowym obiekcie?

Opublikowano

żyleta bedzie na nowym obiekcie?

nie

Opublikowano

żyleta bedzie na nowym obiekcie?

wątpię...przynajmniej do czasu zakończenia konfliktu kibiców z ITI...

Opublikowano

żyleta bedzie na nowym obiekcie?

nie

lipa :thumbdown:

BTW

Wiecie jacy ludzie sa pojebani? Wczoraj koles do mnie z kosą wystartował. Znaczy najpierw siebie pociął a później mnie i kumpla chciał...

Opublikowano
  • Autor

Wiecie jacy ludzie sa pojebani? Wczoraj koles do mnie z kosą wystartował. Znaczy najpierw siebie pociął a później mnie i kumpla chciał...

jeb.aniutki :blink:

Opublikowano

żyleta bedzie na nowym obiekcie?

nie

lipa :thumbdown:

BTW

Wiecie jacy ludzie sa pojebani? Wczoraj koles do mnie z kosą wystartował. Znaczy najpierw siebie pociął a później mnie i kumpla chciał...

Co ku.rwa ? :blink:

Opublikowano

moja znajoma kiedys gonil jakis cpun ze strzykawka w podziemiach w centrum, wiec juz mnie nic nie zdziwi... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Buba ma taką robotę, użera się z psycholami non stop...

Opublikowano

Trzeba było mu w aortę wiadro przeciwbólowego zapodać :D[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 21:02_________________________________________________Ktoś już to rzeźbił ?

http://www.allegro.pl/item1099267368_oszukiwacz_sygnalu_drugiej_sondy_lambda_el_tec.html

Opublikowano

Trzeba było mu w aortę wiadro przeciwbólowego zapodać :D[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 21:02_________________________________________________Ktoś już to rzeźbił ?

http://www.allegro.pl/item1099267368_oszukiwacz_sygnalu_drugiej_sondy_lambda_el_tec.html

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ciul :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.