Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co w tym śmiesznego ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co w tym śmiesznego ?

to po prostu odsunięcie samej sondy od strumienia spalin.. ja mam przez el-tec odsuniętą drugą sondę, ale błędy i tak na niej wyskakują - na szczęście chociaż CEL się nie zapala

Opublikowano

Co w tym śmiesznego ?

to po prostu odsunięcie samej sondy od strumienia spalin.. ja mam przez el-tec odsuniętą drugą sondę, ale błędy i tak na niej wyskakują - na szczęście chociaż CEL się nie zapala

Może można Ją po prostu wyłączyć w sofcie i wypieprzyć, a dziurę zakleić modeliną :decayed: ?

Opublikowano

Co w tym śmiesznego ?

to po prostu odsunięcie samej sondy od strumienia spalin.. ja mam przez el-tec odsuniętą drugą sondę, ale błędy i tak na niej wyskakują - na szczęście chociaż CEL się nie zapala

Może można Ją po prostu wyłączyć w sofcie i wypieprzyć, a dziurę zakleić modeliną :decayed: ?

Wszystko można - pytanie tylko kto to potrafi :kox:

Opublikowano
Opublikowano

NO 98216 - pewnie Taktuś chciał wyborcę PO rozjechać :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Może można Ją po prostu wyłączyć w sofcie i wypieprzyć, a dziurę zakleić modeliną :decayed: ?

dział turbo i cziptuning...pierdylion razy napisane kto wyłącza za ile itp...

Opublikowano

Może można Ją po prostu wyłączyć w sofcie i wypieprzyć, a dziurę zakleić modeliną :decayed: ?

dział turbo i cziptuning...pierdylion razy napisane kto wyłącza za ile itp...

Już k**wa mogłeś napisać. Że Stefan za 300zł.. :gwizdanie:

Opublikowano

Może można Ją po prostu wyłączyć w sofcie i wypieprzyć, a dziurę zakleić modeliną :decayed: ?

dział turbo i cziptuning...pierdylion razy napisane kto wyłącza za ile itp...

Już ku***a mogłeś napisać. Że Stefan za 300zł.. :gwizdanie:

Nosfer jebnij mu kropka , na co czekasz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema::kawa::lazy:
Opublikowano

a tak wogóle to : :bry:

Opublikowano

:siema: z rana

Nosfer ja to ciagle mam takich pojebow. Kiedys koles (cpun pierdo..ny) zadzwonil ze go w klate piersiowej boli. Okazalo sie ze przyjechal do kolegi na ostre wciaganko. Najpierw jakies dopalacze jedli, pozniej wladka. Jak sie kasa skonczyla to zaczeli babci w apteczce grzebac. ale najlepsze jest to ze nie jedli tabletek tylko wrzucali do mozdzierza i wciagali nosem. Zaczeli od apapu a skonczyli na lekach po ktorych mozna sie przekrecic w kilka godzin. Jak przyjechalismy to koles od nas tez chcial narkotyki. Jak nie chcielismy dac to tez z lapami wyskoczyli. nas dwoch a ich trzech. dobrze ze byli ostro nacpani to udalo sie spuscic im ostry wp***dol a jak psiaki przyjechali to poprawili.

kiedys mojego kumpla AT odbijalo jak cpuni ich w mieszkaniu zamkneli i nie chcieli wypuscic jak narkotykow nie dostana

jak ide do pracy to zawsze cos nowego :decayed:

Opublikowano

Może można Ją po prostu wyłączyć w sofcie i wypieprzyć, a dziurę zakleić modeliną :decayed: ?

dział turbo i cziptuning...pierdylion razy napisane kto wyłącza za ile itp...

Już ku***a mogłeś napisać. Że Stefan za 300zł.. :gwizdanie:

szukaj piz*euszku :naughty: :naughty:

Opublikowano

Może można Ją po prostu wyłączyć w sofcie i wypieprzyć, a dziurę zakleić modeliną :decayed: ?

dział turbo i cziptuning...pierdylion razy napisane kto wyłącza za ile itp...

Już ku***a mogłeś napisać. Że Stefan za 300zł.. :gwizdanie:

szukaj piz*euszku :naughty: :naughty:

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Pewnie to coś na palcu prawej reki go uwiera i denerwuje :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Pewnie to coś na palcu prawej reki go uwiera i denerwuje :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: blokuje szare komorki przed dzialaniem :gwizdanie:

Opublikowano

Niby zielony a taki jakis nieogarniety :decayed: :gwizdanie:

Pewnie to coś na palcu prawej reki go uwiera i denerwuje :naughty: :naughty: :decayed:

:polew: blokuje szare komorki przed dzialaniem :gwizdanie:

to ja pier.dole i sie nie żenie :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.