Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukaj kolegi ono..on Ci ustawi wszystko i nawet nie pije..więc najlepiej zabierz ze sobą zestaw mc donalds'a :)

Dokładnie. Szukaj go, a on Ci pomoże w vagowaniu i ustawieniu kątów synchronizacji, bo ma nawet ze sobą odpowiednie klucze zawsze.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolego borryz, opcja vagowania odblokowuje się dopiero po 5 spocie. :naughty:

:) Dzięki, bardzo mi pomogłeś :)

Opublikowano

szukaj kolegi ono..on Ci ustawi wszystko i nawet nie pije..więc najlepiej zabierz ze sobą zestaw mc donalds'a :)

Dokładnie. Szukaj go, a on Ci pomoże w vagowaniu i ustawieniu kątów synchronizacji, bo ma nawet ze sobą odpowiednie klucze zawsze.

od Tosika :polew:

Opublikowano

To i ja się wybieram, mam parę pytań i mam nadzieje że ich nie wykpicie :mysli:

Spot pierwszy ale do piątek mam zamiar dobić bez żadnego ale :good:

Opublikowano

Jak na razie to mnie coś w palca pije a tak to luzik. :decayed:

no i widze ze 1 dzień po slubie a juz masz zakaz palenia :gwizdanie:

Chyba Cię poje....o dziewczynko :polew: :polew:

Opublikowano

Jak na razie to mnie coś w palca pije a tak to luzik. :decayed:

no i widze ze 1 dzień po slubie a juz masz zakaz palenia :gwizdanie:

Chyba Cię poje....o dziewczynko :polew: :polew:

wnioskuje z obserwacji chłopcze z miodem w uszach :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hornet a jakim autem jechałeś do ślubu? Chyba Cię widziałem w DBL :gwizdanie:

Opublikowano

Hornet a jakim autem jechałeś do ślubu?

dełu

Opublikowano

Hornet a jakim autem jechałeś do ślubu?

dełu

no coś TY on jechał Thalją :naughty:

Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :hi:

ktoś mnie uświadomi ze spotem, byłem wczoraj i nikogo nie zastałem :disgust:

nawet skoczyłem w drodze powrotnej do Arkadii by się przekonać czy to ja nie namieszałem ale też nikogo :wallbash:

pzr

Opublikowano

witam :hi:

ktoś mnie uświadomi ze spotem, byłem wczoraj i nikogo nie zastałem :disgust:

nawet skoczyłem w drodze powrotnej do Arkadii by się przekonać czy to ja nie namieszałem ale też nikogo :wallbash:

pzr

gdzie byles i o ktorej

Opublikowano

witam :hi:

Jeżeli byłeś w promenadzie między 19 a 21 i dalej to nie wiem gdzie Ty miałeś oczy że nas nie widziałeś :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Pewnie był na torwarze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pewnie był na torwarze :kox: :kox: :kox:

wyzdrowiales?

Opublikowano

Pewnie był na torwarze :kox: :kox: :kox:

Dokładnie. W poniedziałek pytałem gdzie jest spot napisaliście na Torwarze.

Niektórzy mają w dopiskach Arkadię, Inni Promenadę, dojść do ładu jest ciężko. Wczoraj patrzyłem do 18 na forum nikt oficjalnie nie napisał gdzie jest ustawka :disgust:

pzr

Opublikowano

Pewnie był na torwarze :kox: :kox: :kox:

wyzdrowiales?

nie :kwasny: mam nadzieję, że chociaż przed weekendem dojdę do siebie :kox:

Pewnie był na torwarze :kox: :kox: :kox:

Dokładnie. W poniedziałek pytałem gdzie jest spot napisaliście na Torwarze.

Niektórzy mają w dopiskach Arkadię, Inni Promenadę, dojść do ładu jest ciężko. Wczoraj patrzyłem do 18 na forum nikt oficjalnie nie napisał gdzie jest ustawka :disgust:

pzr

trzeba czytać to co jest napisane w pierwszym poście tematu - oficjalne informacje :decayed: - spoty są w promenadzie

Opublikowano

Pewnie był na torwarze :kox: :kox: :kox:

Dokładnie. W poniedziałek pytałem gdzie jest spot napisaliście na Torwarze.

Niektórzy mają w dopiskach Arkadię, Inni Promenadę, dojść do ładu jest ciężko. Wczoraj patrzyłem do 18 na forum nikt oficjalnie nie napisał gdzie jest ustawka :disgust:

pzr

:blink::polew:

a popatrzyles na pierwszy post na kazdej stronie w tym temacie?

Opublikowano

No to chyba Poziek wkońcu dopiął swego :decayed:

Kolego, aktualna informacja jest zawsze w temacie a szczegóły w pierwszym poście na każdej stronie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.