Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zastanawiam sie czy go nie łyknąć , mam pare złotych w skarpecie ..... :gwizdanie

bierz Paulinie dasz :decayed:

taaa , ona i tak juz za duzo od zycia dostała odkąd mnie poznała :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaa , ona i tak juz za duzo od zycia dostała odkąd mnie poznała :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

niezły Joke :polew: :polew: to mówisz że dostała od życia kość znaczy w kość :gwizdanie:
Opublikowano

yrB :hi:

Słuchajcie wystawi mi ktoś moja eSke w dziale Sprzedam Auto? bo ja mam za mało postów na liczniku a nie chce teraz nabijać bez sensu.

Tytuł: AUDI S4 2.7 BITURBO JEDYNA W SWOIM RODZAJU

a w treści wpiszcie to:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

Cena: 30 900 zł do negocjacji

Kontakt: 512-469-832 lub PW do: .i.KALI.i.

Opublikowano

widziałem cie w Auto Swiecie

Opublikowano

widziałem cie w Auto Swiecie

... i na youtube :gwizdanie:

Opublikowano

widziałem cie w Auto Swiecie

... i na youtube :gwizdanie:

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widziałem cie w Auto Swiecie

... i na youtube :gwizdanie:

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

padłem :kox::polew:
Opublikowano

yrB :hi:

Słuchajcie wystawi mi ktoś moja eSke w dziale Sprzedam Auto? bo ja mam za mało postów na liczniku a nie chce teraz nabijać bez sensu.

Tytuł: AUDI S4 2.7 BITURBO JEDYNA W SWOIM RODZAJU

a w treści wpiszcie to:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

Cena: 30 900 zł do negocjacji

Kontakt: 512-469-832 lub PW do: .i.KALI.i.

to niezgodne z regulaminem :tongue4::decayed:

Opublikowano

widziałem cie w Auto Swiecie

... i na youtube :gwizdanie:

A JA WIDZIAŁEM GO "NA ŻYWO" :kox:

i już prawie bym dostał autograf...

:polew:

Opublikowano

yrB :hi:

Słuchajcie wystawi mi ktoś moja eSke w dziale Sprzedam Auto? bo ja mam za mało postów na liczniku a nie chce teraz nabijać bez sensu.

Tytuł: AUDI S4 2.7 BITURBO JEDYNA W SWOIM RODZAJU

a w treści wpiszcie to:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

Cena: 30 900 zł do negocjacji

Kontakt: 512-469-832 lub PW do: .i.KALI.i.

wieczorem ci wystawie :wink4:

Opublikowano

:shocked:

Właśnie dostałem mailem od promotora pytania na jutrzejszą obronę... :mysli:

1. Proszę scharakteryzować metodę badań jaka zastosował Pan w swojej pracy?

2. Proszę wyjaśnić pojęcie kształcenie ustawiczne.

3. Prószże wymienić podstawowe zasady kształcenia i scharakteryzować jedną z nich

1. - spoko, teoria musi być

ALE

2. i 3. to mnie rozjebało, bo pisałem pracę z Bezpieczeństwa Publicznego a dokładniej to o służbach mundurowych

:wtf:

Opublikowano
  • Autor
:siema: dzbany
Opublikowano

yrB :hi:

Słuchajcie wystawi mi ktoś moja eSke w dziale Sprzedam Auto? bo ja mam za mało postów na liczniku a nie chce teraz nabijać bez sensu.

Tytuł: AUDI S4 2.7 BITURBO JEDYNA W SWOIM RODZAJU

a w treści wpiszcie to:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

Cena: 30 900 zł do negocjacji

Kontakt: 512-469-832 lub PW do: .i.KALI.i.

Nie rób wstydu naszemu forum z tymi niektórymi zdjęciami na allegro.

Opublikowano

:hi:

najnowszy sondaż: jarek i bronek po 45% .....

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

yrB :hi:

Słuchajcie wystawi mi ktoś moja eSke w dziale Sprzedam Auto? bo ja mam za mało postów na liczniku a nie chce teraz nabijać bez sensu.

Tytuł: AUDI S4 2.7 BITURBO JEDYNA W SWOIM RODZAJU

a w treści wpiszcie to:

http://www.allegro.pl/item1100906091_audi_s4_2_7_biturbo_jedyna_w_swoim_rodzaju.html

Cena: 30 900 zł do negocjacji

Kontakt: 512-469-832 lub PW do: .i.KALI.i.

bez ramek?

Opublikowano

No Panowie... jeszcze parę postów i mamy 4000 stron! Do roboty!

Opublikowano

No Panowie... jeszcze parę postów i mamy 4000 stron! Do roboty!

f*ck yeah :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.