Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz wroci stary dobry Jarek i ...

i kot Jarka tez wróci...

:kox:

:polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14031863

ogłoszenie lekko przerobione przez mojego brata , jechali w piatek 580km w jedna strone zeby obejrzeć szrot :thumbdown:

Opublikowano

87f68b358fd5542dc5e550cd827bebc7,14,1.jpg

:doh1:

Opublikowano
:hi: Ku..wa :wallbash:. W sobotę fotoradar w Nadarzynie zrobił mi kosztowna fotkę. Dajcie jakąś dobra wymówkę na wizytę na komendzie?
Opublikowano

:hi: Ku..wa :wallbash:. W sobotę fotoradar w Nadarzynie zrobił mi kosztowna fotkę. Dajcie jakąś dobra wymówkę na wizytę na komendzie?

modl sie zeby zdjecie bylo niewyrazne...

Opublikowano

:hi: Ku..wa :wallbash:. W sobotę fotoradar w Nadarzynie zrobił mi kosztowna fotkę. Dajcie jakąś dobra wymówkę na wizytę na komendzie?

modl sie zeby zdjecie bylo niewyrazne...

Done :decayed: Jechalem na na mszę na 7:30. Jakieś inne propozycje?

Opublikowano

przerabialem ten temat niedawno.

jak jestes na focie - to nic nie zdzialasz.

Opublikowano

:hi: Ku..wa :wallbash:. W sobotę fotoradar w Nadarzynie zrobił mi kosztowna fotkę. Dajcie jakąś dobra wymówkę na wizytę na komendzie?

444 km ? :decayed:

Opublikowano

:hi: Ku..wa :wallbash:. W sobotę fotoradar w Nadarzynie zrobił mi kosztowna fotkę. Dajcie jakąś dobra wymówkę na wizytę na komendzie?

modl sie zeby zdjecie bylo niewyrazne...

Done :decayed: Jechalem na na mszę na 7:30. Jakieś inne propozycje?

Zawsze możesz zakwestionować sprawność techniczną i badania foto-maszynki :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: Ku..wa :wallbash:. W sobotę fotoradar w Nadarzynie zrobił mi kosztowna fotkę. Dajcie jakąś dobra wymówkę na wizytę na komendzie?

444 km ? :decayed:

Nie zauważyłem. Miałem na pokładzie 3 koleżanki i strasznie rozmowa się kleiła.

Opublikowano

:hi: Ku..wa :wallbash:. W sobotę fotoradar w Nadarzynie zrobił mi kosztowna fotkę. Dajcie jakąś dobra wymówkę na wizytę na komendzie?

444 km ? :decayed:

a nie 333 ??

Opublikowano

444 Horneciku :tongue4::naughty: :naughty:

Opublikowano

444 Horneciku :tongue4::naughty: :naughty:

Dawno nie jechałem do tej wsi o nazwie Warszawa to mogło mi umknąć z pamięci.

Opublikowano

Witam.

Mam pytanko, czy będzie ktoś jutro z VAG-iem na spocie? Wymieniałem dziś olej w audusi, ale nie daje się wykasować inspekcja "service!" jak jest podane na forum, czyli kombinacja przycisków i zapłonu i potrzebowałbym, aby Ktoś uprzejmy (a mamy samych takich na forum) mi to wykasował i może przy okazji zmienił z long life na normalny, bo wyczytałem, że to może być powodem niemożności wykasowania j.w.

P.S. ile za taką przyjemność?

Opublikowano

Siema :hi:

444 km ? :decayed:

to jest ten koło ciebie ???? w strone Grodziska po prawej stronie ????

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:siema::kawa::pali::zyzol:
Opublikowano

Siema :hi:

444 km ? :decayed:

to jest ten koło ciebie ???? w strone Grodziska po prawej stronie ????

to jest ten w wolicy obok salony Audi - permanentnie załadowany w obie strony

Opublikowano

Jak ktos szuka czegos do B5, to mam S4 Avant '99 Czarne na czesci.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.