Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry :hi:

Dzięki za spot, miło było poznać :wink4:

bajk dziękować wiesz za co......

Nosfer mogę liczyć na fotki?

Pozdro i do następnego

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry :hi:

Dzięki za spot, miło było poznać :wink4:

bajk dziękować wiesz za co......

Nosfer mogę liczyć na fotki?

Pozdro i do następnego

trafiłeś w końcu na spot tych zniewieściałych GPSów ? :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie zahaczyli o Torwar wracając :kox:

Opublikowano

Siemanko brzydale :hi:

Może bym się w końcu pojawił na spocie. Wczoraj wróciłem z pracy i zapomniałem, że był. Sie steskniłem za Wami :)

A tak w ogóle to się zakochałem w niej :shocked:

3187img2996ld6.jpg

Opublikowano

Siemanko brzydale :hi:

Może bym się w końcu pojawił na spocie. Wczoraj wróciłem z pracy i zapomniałem, że był. Sie steskniłem za Wami :)

A tak w ogóle to się zakochałem w niej :shocked:

3187img2996ld6.jpg

od kilku lat znana na cały świecie i audizine :good:

Opublikowano

chyba kupie sobie taką i zrobie podobnie :)

Do zimy powinienem się uporać.

Opublikowano

Poziu daj linka do tego auta... ciekaw jestem co to za progi i zderzaki, bo blotniki homemade na pewno... bedzie plan na przyszlosc :decayed:

Opublikowano

chyba kupie sobie taką i zrobie podobnie :)

Do zimy powinienem się uporać.

ale koniecznie pomaluj na różowo - będzie pasować do BiKejów :naughty::decayed:

Opublikowano

progi i zderzaki ABT. Błotniki homemade, z resztą moim zdaniem za bardzo poszerzone. Ale ogólnie furka wygląda kox :kox:

tu jest fajna stronka o B6: www.a4mods.com

Opublikowano

tu jest fajna stronka o B6: www.a4mods.com

B6 to lamusy jeżdżą :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

to Ty juz dawno powinieneś mieć conajmniej 5 na podwórku :decayed:

Opublikowano

Ja mam trochę mniej ambitne plany :tongue4:

Tak wiec na początek mam pytanie do ekipy czy jest ktoś kto montował moduł DRL i może coś pomóc/podpowiedzieć?

Opublikowano

to Ty juz dawno powinieneś mieć conajmniej 5 na podwórku :decayed:

a jebnąć twoim łbem w ściane jak ostatnio ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

tu jest fajna stronka o B6: www.a4mods.com

B6 to lamusy jeżdżą :kox: :kox: :kox:

I nie obawiałeś się ze mną jechać? :evil:

Opublikowano

B5 sa za***iste - B6 wg mnie sa jakies takie nijakie - B7 - B8 dla mnie :kox:

Opublikowano

chyba kupie sobie taką i zrobie podobnie :)

Do zimy powinienem się uporać.

to juz motur nie??

Opublikowano

Witam :hi:

tu jest fajna stronka o B6: www.a4mods.com

B6 to lamusy jeżdżą :kox: :kox: :kox:

I nie obawiałeś się ze mną jechać? :evil:

zjarany byłem , nie zwracałem uwagi :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tu jest fajna stronka o B6: www.a4mods.com

B6 to lamusy jeżdżą :kox: :kox: :kox:

wiadomo :decayed:

Opublikowano

motór na razie musi poczekać, nie stac mnie żeby wydawać ponad 20 kafli (a za tyle mniej wiecej bym kupił) żeby stał ponad pół roku w garażu.

A na B6 się napaliłem. Na RS4 jeszcze kasy nie bedzie wiec pozostaje w sferze marzeń ale takie B6 3.0 V6 ze zrobionym wydechem i ładnie ogarnięta z zewnątrz i wewnątrz i bedzie kox :kox:

Trzymajcie kciuki żeby to się udało.

Na razie pierwszy punkt planu to sprzedać eSe i spłacić długi.

potem odłożyć kase (już się powoli zbiera)

sprzedać saaba

i ruszyć do niemcowni czy gdzieś na poszukiwanie furmanki :)

Opublikowano

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.