Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A Poziomka widze czuje się atakowany ale dzielnie się nie daje... W ramach odstresowania weź dodatkowe lekcje salsy, jedrne biusty i pośladki bardzo uspokajają :)

Dzisiaj jadę na imprezkę Rage Race 2010 więc się zapewne tam wyluzuję i wytańczę :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

następny :kox:

sp***rzaj :naughty: :naughty:

Opublikowano

Chyba dostaniesz forumowego nobla :naughty:

Powiedz po tylko w jakim celu mam pisać u Krakusów?

A jeśli chodzi o forum to ogólnie ok, większość jest zrozumiała łącznie z "szukajką"

I nigdy nie zamierzałem atakować "kolegi"

Opublikowano

Powiedz po tylko w jakim celu mam pisać u Krakusów?

gdybyś chciał odwiedzić krakusów

:blink::wallbash:

Opublikowano

Ale ja nie chce odwiedzić Krakusów więc po co mam tam pisać :wallbash:

Widziałeś bym coś kiedyś pisał o Krakowie?

Mówisz że dziś jesteś na RR, fajnie bo moja znajoma jest na konferencji prasowej, wpadnę z ekipą na oklejanie to może się spotkamy? :cool1: Pogadamy o regułach na forum.....

pzr

Opublikowano

kończę z odpisywaniem bo to nie ma najmniejszego sensu :kox:

Opublikowano

Ale ja nie chce odwiedzić Krakusów więc po co mam tam pisać :wallbash:

Widziałeś bym coś kiedyś pisał o Krakowie?

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. :)

Mówisz że dziś jesteś na RR, fajnie bo moja znajoma jest na konferencji prasowej, wpadnę z ekipą na oklejanie to może się spotkamy? :cool1: Pogadamy o regułach na forum.....

oooo... to gdzie i o której? Popatrze chętnie na tańce :naughty:

Opublikowano

Szkoda...... Zawsze mógł bym poznać przed spotem, ekipa jest fajna, raczej byś się dogadał z chłopakami.

W każdym razie ok bo OT ciągnie się o "d*pie marynie" zamiast spotkaniach na Mazowszu ale to chyba nie problem?

Czytałem zasady, ale może ktoś z "zielonych" się wypowie czy za spamowanie w grupie lokalnej są warny?

pzr

Opublikowano

ale może ktoś z "zielonych" się wypowie czy za spamowanie w grupie lokalnej są warny?

Zależy od rodzaju spamowania, ale oczywiście nie ma to znaczenia czy tu czy gdzie indziej - zasady są wszędzie takie same.

Opublikowano

Popatrze chętnie na tańce :naughty

Wolał bym patrzeć na tańce tych panienek z RR.

Chciałem pogadać i wyjaśnić a Wy się emocji spodziewacie :no:

pzr

Opublikowano

Czytałem zasady, ale może ktoś z "zielonych" się wypowie czy za spamowanie w grupie lokalnej są warny?

pzr

Wklej pare golych d*p i bedzie na temat :P

Opublikowano

Popatrze chętnie na tańce :naughty

Wolał bym patrzeć na tańce tych panienek z RR.

Chciałem pogadać i wyjaśnić a Wy się emocji spodziewacie :no:

pzr

a czy ja o czymś innym pisze? Nie bierz wszystkiego do siebie a będzie milej, łatwiej i przyjemniej :good:

Opublikowano

Dziękuję za wyjaśnienie.....

Dodam czemu pytałem. Na moim poprzednim forum w grupie regionalnej były tematy: spotkanie GM i luźne rozmowy. W spotkaniach zwięźle i na temat, w luźnych rozmowach o wszystkim.

Tak więc postaram się wdrożyć w życie forum, nie przeginać i nie tworzyć zbyt dużo literatury.

pzr

Opublikowano

Dziękuję za wyjaśnienie.....

Dodam czemu pytałem. Na moim poprzednim forum w grupie regionalnej były tematy: spotkanie GM i luźne rozmowy. W spotkaniach zwięźle i na temat, w luźnych rozmowach o wszystkim.

Tak więc postaram się wdrożyć w życie forum, nie przeginać i nie tworzyć zbyt dużo literatury.

pzr

Co za brednie. W tym wątku dajesz co chcesz ile chcesz i za ile chcesz. Gołe dupensje wskazane ale do nich jest też osobny wątek :)

Pewnie na A3 siedziałeś bo tam jakieś pojebane zasady są.

Powitać i uważaj na warsiowioków :kox::naughty: [br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 16:22_________________________________________________

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Widzę chłopcy wpadli sobie w oko. hmmm ciekawe które ? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie kolego na www.v40.pl

Brednie, ale wg regulaminu wynika co innego więc oficjalnie spytałem. Widzę że jest inaczej, życie pokaże a co dopy są na wkupne?

pzr

Opublikowano

Nie kolego na www.v40.pl

Brednie, ale wg regulaminu wynika co innego więc oficjalnie spytałem. Widzę że jest inaczej, życie pokaże a co dopy są na wkupne?

pzr

Tu jest jak w matrixie......... ale kultura "jakaś" obowiązuje.

Opublikowano

hmmm ciekawe które ?

Dobre :polew: Nie wiem jak Poziek ale "moje oko" możesz zostawić w spokoju :tongue4:

pzr

Opublikowano

hmmm ciekawe które ?

Dobre :polew: Nie wiem jak Poziek ale "moje oko" możesz zostawić w spokoju :tongue4:

pzr

Ja męskich nie tykam :dziura::yeah:

Jeszcze Cię musi szaman :witch1: zaczarować. Pamiętaj żeby na spota dostarczyć buteleczkę 0,7 albo nie bo nie prześlą do mnie tylko sami wychlają.

Wyślę Ci adres na pw gdzie masz ją wysłać.

Opublikowano

Pewnie na A3 siedziałeś bo tam jakieś pojebane zasady są.

Apeluje o hamowanie się w ocenach innych for. Siedze na A3 od ponad 4 lat i nie zauwazyłem, żeby zasady były pojebane. Jest po prostu specyficzny klimat, specyficzny jak na kazdym forum i w kazdej grupie znajomych, a Twoja nieumiejętność wyczucia tego niech nie będzie powodem oczerniania innych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.