Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grill ? Jutro ? :kox:

kórwa jutro i w niedziele mam malowanie

najwyżej będziesz kładł tynk mineralny :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grill ? Jutro ? :kox:

kórwa jutro i w niedziele mam malowanie

najwyżej będziesz kładł tynk mineralny :decayed:

ja nie wiem jak na drabine jutro wleze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Grill ? Jutro ? :kox:

kórwa jutro i w niedziele mam malowanie

najwyżej będziesz kładł tynk mineralny :decayed:

ja nie wiem jak na drabine jutro wleze :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Po co Ci drabina no chyba że masz mieszkanie 3,5 wysokie. Za to jak miękko będzie Ci chodził nadgarstek jak u lakiernika :polew:

Opublikowano

Panowie kogo mogłem widzieć dzisiaj o 7:55 w Andrychowie (droga Bielsko-Kraków).

Czarny (lub ciemny) b6 Avant na rameczkach klubowych, rejestracja WZ.

Tak w ogóle to się przywitam bo jeszcze mnei tu chyba nigdy nie było :decayed::hi: :hi: :hi:

Opublikowano

siema bydlaki :decayed:

Opublikowano

kiepskie jest to lotnisko...łączone płyty...dla zawieszenia audi masakracja

hm.. pojadę stestuję, może wrócę bez lawety :kox::decayed:

Opublikowano

kiepskie jest to lotnisko...łączone płyty...dla zawieszenia audi masakracja

hm.. pojadę stestuję, może wrócę bez lawety :kox::decayed:

pewnie bez lawety ale wahacze dostają na dzień dobry...

Opublikowano

hm.. pojadę stestuję, może wrócę bez lawety :kox: :decayed

zamów komplecik wahaczy u Tomka na zaś :decayed:

Opublikowano

a pamietam jak mi pisał - Adam kupuj OOOO jedyna słuszna marka :decayed::wink4:

pewnie tak mówiłem :decayed: ale...jak audi jest z q :wink4:

inaczej szału nie ma :tongue4: i można brać skodę :kox:

Opublikowano

a pamietam jak mi pisał - Adam kupuj OOOO jedyna słuszna marka :decayed::wink4:

pewnie tak mówiłem :decayed: ale...jak audi jest z q :wink4:

inaczej szału nie ma :tongue4: i można brać skodę :kox:

:ban: mu !
Opublikowano

Będę zamawiał z GB poduszkę przednią silnika Neuspeed - http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320473426043 - chce ktoś się podłączyć? Zamawiam jutro z rańca.

Suitable for:

* Audi A4 B6 1.8T

* Audi A4 B7 1.8T

* Audi A4 B7 2.0T

Including Quattro Models

group-5c4e6788-9fc9-4405-9fc2-f7fcf3108694-350.jpg

Opublikowano

Malik...najlepszego :quattro::banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

Ojej, ojej..

Zdrówka brachu :decayed::friends:

Opublikowano

malikusie wszystkiego naj naj naj :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:drunk:

:sick3: od jutra nie pije :sick3:

STÓWA MALIK :rose::banan3:

Opublikowano

Hehe... dzięki :) Starość nie radość :kox:

Opublikowano

Witam,

Proszę o namierzenie (gdzie stoi, gdzie najczęściej widziany) lub jakieś podpowiedzi na temat auta Mazda RX8, biała z dodatkami czarnym, duża lota na klapie, po tuningu na styl NFS...blachy W2 OVP

Kierowniczka auta spowodowała kolizję z moim Audi i zbiegła z miejsca wypadku...

Jeżeli ktoś coś to proszę pisać.

Pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.