Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

No Poziu, zwracam honor japońskiej czterokołowej motoryzacji...

Dzisiaj jak wracałem z pracy na Al.Jerozolimskich jakiś Lancek (z wyjebaną w kosmos lotką na tylnej klapie :sick3: ) brał się ze świateł z jakąś szlifierką - chyba jakieś Suzuki...

Gdyby nie TIRy na prawym pasie, to Misiek by wydymał Suzę... :kox:

Opublikowano

proste :kox:

Opublikowano

oddam naklejkę klubową, ta co na boczne szyby była, przeźroczysta, idealna do ciemnego auta.. leży i kurzy się na biurku :)

odbiór tylko na spocie...tylko nie wiem kiedy będę :decayed: :decayed:

Opublikowano

oddam naklejkę klubową' date=' ta co na boczne szyby była, przeźroczysta, idealna do ciemnego auta.. leży i kurzy się na biurku :)

odbiór tylko na spocie...tylko nie wiem kiedy będę :decayed: :decayed:

[/quote']

sweetjesus.gif

Daję 300zł :polew:

Opublikowano

Daję 300zł :polew:

łoooo karwa chciałem za free a tu płacą :polew::decayed::kox:

no to kto przebija 300 zł :decayed:

Opublikowano

Ty lepiej powiedz co za furaka szukasz :naughty:

Opublikowano

Ty lepiej powiedz co za furaka szukasz :naughty:

ja...juz mam to co w podpisie :tongue4:

Opublikowano

E46, czy E90?

Opublikowano

Ty lepiej powiedz co za furaka szukasz :naughty:

ja...juz mam to co w podpisie :tongue4:

zdradzisz Audi dla bełemwu??? :confused4:

Opublikowano

E90 w tej konfiguracji ma w serii 500 Nm :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:58_________________________________________________

zdradzisz Audi dla bełemwu???

już, jak to nazywasz, zdradziłem :wink4:

dla mnie bez różnicy, oby auto dobrze jeździło, a tak w tym przypadku zdecydowanie jest :good:

bmw jeździłem duuużo wcześniej niż audi, żadna nowość dla mnie :)

Opublikowano

E90 w tej konfiguracji ma w serii 500 Nm :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:58_________________________________________________

zdradzisz Audi dla bełemwu???

już, jak to nazywasz, zdradziłem :wink4:

dla mnie bez różnicy, oby auto dobrze jeździło, a tak w tym przypadku zdecydowanie jest :good:

bmw jeździłem duuużo wcześniej niż audi, żadna nowość dla mnie :)

a pamietam jak mi pisał - Adam kupuj OOOO jedyna słuszna marka :decayed::wink4:

Opublikowano

siema :hi:

mam dzisiaj plenerową impre integracyjną w firmie , początek 14:00 , ale sie napierdole :sick3:

Opublikowano

siema :hi:

mam dzisiaj plenerową impre integracyjną w firmie , początek 14:00 , ale sie napierdole :sick3:

Powodzenia w tym słońcu :decayed: do 18 będziesz ululany jak ta lala

Opublikowano

siema :hi:

mam dzisiaj plenerową impre integracyjną w firmie , początek 14:00 , ale sie napierdole :sick3:

Powodzenia w tym słońcu :decayed:do 18 będziesz ululany jak ta lala

od 5 lat co roku mi to wróżą a ja jestem nieugięty i wytrzymuje do rana.

Hornecik , ja moge troche wypić nie chwaląc sie :gwizdanie:

a bedzie jeszcze zielone :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siema :hi:

mam dzisiaj plenerową impre integracyjną w firmie , początek 14:00 , ale sie napierdole :sick3:

Powodzenia w tym słońcu :decayed:do 18 będziesz ululany jak ta lala

od 5 lat co roku mi to wróżą a ja jestem nieugięty i wytrzymuje do rana.

Hornecik , ja moge troche wypić nie chwaląc sie :gwizdanie:

a bedzie jeszcze zielone :kox: :kox: :kox:

Odezwij się do Poziowca po specyfik :naughty:

Opublikowano

Grill ? Jutro ? :kox:

Opublikowano

Grill ? Jutro ? :kox:

Nie dam rady dojechać, chociaż muszę dzisiaj z moją pogadać bo mieliśmy jechać na ślub do znajomych. Więc określać się jak coś to ciśniemy na ranczo :kox:

Opublikowano
:hi: Bry :hi:
Opublikowano

Grill ? Jutro ? :kox:

kórwa jutro i w niedziele mam malowanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.