Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

po cienkim lodzie stąpasz :gwizdanie:

Opublikowano

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

padłem :polew:

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

po cienkim lodzie stąpasz :gwizdanie:

Co racja to racja, w końcu Poź ma więcej niż 3 wiadomości i jakiś taki fioletowy jest

:gwizdanie:

Opublikowano

komu wczoraj foty robilem? jakies brzydkie B5 ale na calkiem fajnej feldze?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 14:10_________________________________________________

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

zaraz dostaniesz BANA na wszystkie spoty w polsce :naughty:

Opublikowano

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

po cienkim lodzie stąpasz :gwizdanie:

Ty się nie bój tego tego tanclerza, może ci najwyżej 3 ruchy z samby pokazać. :polew:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 14:11_________________________________________________

szkoda ze nie bylo miejsca bo chcialem z toba z rolki poleciec :disgust:

Następnym razem :wink4:

Nosfer podeślij mi wiesz co :kox:

Ok. :kox:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:54__________________________________________________________________________________________________

Makaroni - jak moja padlinka załapała się na jakimś Artyźmie to podeślij mi na PW czy coś :wink4:

Wieczorem coś podeślę.

Opublikowano

Lepszy lamus z kółkiem na masce jak pedzio z diamentem :decayed:

Ale najgorszy jest wieprz z Wołomina :decayed:

Opublikowano

Lepszy wieprz z Wołomina jak pozer z Torwaru :decayed:

Ale ożywiłem forum.

Moskal było wczoraj podjechać, zamiast gwizdać, chłopaki mówili że przeważnie jesteś........

Buba a za co bana, to nie ja w "h..." przyciąłem :confused4:

Z tego co się dowiedziałem kolega "fioletowy" od dawna nie bywa tylko piśmiennictwo uprawia a rzekł to sam MOD

pzr

Opublikowano

Lepszy wieprz w Wołomina jak pozer z Torwaru :decayed:

Jak trzeba to na spot trafiam :naughty::kox:

Buba a za co bana, to nie ja w "h..." przyciąłem :confused4:

oj już przestań płakać jak mały chłopiec :tongue4: dałeś się wkręcić, jesteś pośmiewiskiem, pogódź się z tym :cool1:

Z tego co się dowiedziałem kolega "fioletowy" od dawna nie bywa tylko piśmiennictwo uprawia a rzekł to sam MOD

synku...wejdź tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=mlist;sort=registered;start=0

zobacz gdzie tam jest mój nick i się nie pluj więcej :kox:

Opublikowano

Możesz trafić, chętnie poznam, zwłaszcza zaszczytnego obywatela :naughty:

Jakoś wczoraj inni Ci d... obrobili zamiast się śmiać ze mnie :wink4: Ok ale możemy odpuścić temat.

Do plucia to jeszcze daleko, mała kpina nie jest zła, chyba wiesz bo z niej słyniesz.

pzr

Opublikowano

tu jest fajna stronka o B6: www.a4mods.com

B6 to lamusy jeżdżą :kox: :kox: :kox:

A wiesz, ze mialem ladny zderzak S4? Szkoda, ze juz poszedl :decayed: :decayed:

Opublikowano

Możesz trafić, chętnie poznam, zwłaszcza zaszczytnego obywatela :naughty:

Jakoś wczoraj inni Ci d... obrobili zamiast się śmiać ze mnie :wink4: Ok ale możemy odpuścić temat.

Do plucia to jeszcze daleko, mała kpina nie jest zła, chyba wiesz bo z niej słyniesz.

pzr

wszystko prawda :naughty::kox:

no i co ? :kox:

Opublikowano

Poziu urastasz juz do rangi glownego Celebryty for automoto :kox: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

widze ze podniecenie wzrasta :polew:

Opublikowano

No i nic :) Ale jak by zliczało posty z regionalnej przebił byś kolegę Wihajster-a ? :kox:

Dobra to co wracamy do polityki? Tu jednak jesteśmy po tej samej stronie :tongue4:

Opublikowano

No i nic :) Ale jak by zliczało posty z regionalnej przebił byś kolegę Wihajster-a ? :kox:

Jak masz ciśnienie na posty to wpadnij do Newbie :kox:

Ucz się forum, ogarniaj się, może wyjdą z ciebie jeszcze ludzie :naughty:

Opublikowano

A wiesz, ze mialem ladny zderzak S4? Szkoda, ze juz poszedl

I tak jak już kupie B6 to zderzaki i progi od ABT wjadą. Nie bede przerabiał A na S tymbardziej, ze nie idzie za tym zmiana silnika. W założeniu mam zrobienie ładnej A4 3.0 i tyle. Ma ładnie wyglądać i brzmieć bo że samolot to nie bedzie to wiem. ;)

[mod]To bylo do moskala, a nie do Ciebie :P[/mod]

Opublikowano

Ucz się forum? Hehe dobre, mówisz o zasadach tu panujący bo nie ogólnie o słowie forum :blink:

Spoko w newbie byłem, nie dostane za to bana, i nie nabije 1000 postów za zachwalanie mojej galerii i podziękowania :gwizdanie:

pzr

Opublikowano

No i nic :) Ale jak by zliczało posty z regionalnej przebił byś kolegę Wihajster-a ? :kox:

Jak masz ciśnienie na posty to wpadnij do Newbie :kox:

Ucz się forum, ogarniaj się, może wyjdą z ciebie jeszcze ludzie :naughty:

Gugu i glówny mentor forum :good:

Opublikowano

Ucz się forum? Hehe dobre, mówisz o zasadach tu panujący bo nie ogólnie o słowie forum :blink:

wytłumaczę ci, bo jak już zdążyliśmy się przekonać ułomnyś :kox:

ucz się forum tyczyło się przede wszystkim tego gdzie szukać informacji na temat spotów

przykładowo: gdybyś chciał odwiedzić krakusów na ich spocie to informacje znajdziesz tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskiewtorek_1900_galeria_kazimierzparking_dach-t23938.0.html;msg280706#msg280706

:kox:

jeśli zrobisz sobie wypad do Poznania i odczujesz potrzebę spotkania się z klubowiczami to sugeruję looknac tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/spot_pozna323ski_niedziela_godzina_1600-t16926.0.html;msg89645#msg89645

itp. itd :tongue4:

Opublikowano

A wiesz, ze mialem ladny zderzak S4? Szkoda, ze juz poszedl

I tak jak już kupie B6 to zderzaki i progi od ABT wjadą. Nie bede przerabiał A na S tymbardziej, ze nie idzie za tym zmiana silnika. W założeniu mam zrobienie ładnej A4 3.0 i tyle. Ma ładnie wyglądać i brzmieć bo że samolot to nie bedzie to wiem. ;)

To bylo do moskala, a nie do Ciebie :P

aaaa to źle załapałem :P

A Poziomka widze czuje się atakowany ale dzielnie się nie daje... W ramach odstresowania weź dodatkowe lekcje salsy, jedrne biusty i pośladki bardzo uspokajają :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.