Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema :hi:

444 km ? :decayed:

to jest ten koło ciebie ???? w strone Grodziska po prawej stronie ????

to jest ten w wolicy obok salony Audi - permanentnie załadowany w obie strony

To wlasnie ten :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Bry :hi:

Poziek to co ustawka na Torwarze :evil:

Dziś postaram się dotrzeć, poznać ekipę o ile znów coś nie wyskoczy :wink4:

Opublikowano

Bry :hi:

Poziek to co ustawka na Torwarze :evil:

Dziś postaram się dotrzeć, poznać ekipę o ile znów coś nie wyskoczy :wink4:

na Pozka możesz liczyć - jak już sie umówi to JEST na 100% :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:

Poziek to co ustawka na Torwarze :evil:

Dziś postaram się dotrzeć, poznać ekipę o ile znów coś nie wyskoczy :wink4:

Jak co tydzień i dzisiaj zapraszam Cię na spot na TORWARZE :good:

wódka-dziwki-koks w dowolnej kolejności i ilości :kox:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 12:08_________________________________________________

na Pozka możesz liczyć - jak już sie umówi to JEST na 100% :decayed:

:decayed:

Opublikowano
Jak co tydzień i dzisiaj zapraszam Cię na spot na TORWARZE :good:

wódka-dziwki-koks w dowolnej kolejności i ilości :kox:

No hojny chłopak, nie szczypiesz się kolegom :decayed:

Ok się widzimy........

Opublikowano
:decayed::kox::polew:
Opublikowano

Dzieki chlopaki za szybki powrot z promki :kox:

Jak zobaczylem tych policjantow to cieplo mi sie zrobilo :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za szybki powrot z promki :kox:

Jak zobaczylem tych policjantow to cieplo mi sie zrobilo :gwizdanie:

:decayed: na szczęście byli zajęci kimś innym :gwizdanie:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za szybki powrot z promki :kox:

Jak zobaczylem tych policjantow to cieplo mi sie zrobilo :gwizdanie:

:decayed: na szczęście byli zajęci kimś innym :gwizdanie:

:yeah:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za szybki powrot z promki :kox:

Jak zobaczylem tych policjantow to cieplo mi sie zrobilo :gwizdanie:

:decayed: na szczęście byli zajęci kimś innym :gwizdanie:

:yeah:

nawet nie zdążyłem zobaczyć ilu zatrzymanych tam stało :kox:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za szybki powrot z promki :kox:

Jak zobaczylem tych policjantow to cieplo mi sie zrobilo :gwizdanie:

:decayed: na szczęście byli zajęci kimś innym :gwizdanie:

:yeah:

nawet nie zdążyłem zobaczyć ilu zatrzymanych tam stało :kox:

3 sztuki chyba, PIXI jechal na koncu wiec moze powie

Opublikowano

Dzieki chlopaki za szybki powrot z promki :kox:

Jak zobaczylem tych policjantow to cieplo mi sie zrobilo :gwizdanie:

:decayed: na szczęście byli zajęci kimś innym :gwizdanie:

:yeah:

nawet nie zdążyłem zobaczyć ilu zatrzymanych tam stało :kox:

3 sztuki chyba, PIXI jechal na koncu wiec moze powie

:good:

Opublikowano

Dzieki chlopaki za szybki powrot z promki :kox:

Jak zobaczylem tych policjantow to cieplo mi sie zrobilo :gwizdanie:

:decayed: na szczęście byli zajęci kimś innym :gwizdanie:

:yeah:

nawet nie zdążyłem zobaczyć ilu zatrzymanych tam stało :kox:

3 sztuki chyba, PIXI jechal na koncu wiec moze powie

:good:

szkoda ze nie bylo miejsca bo chcialem z toba z rolki poleciec :disgust:

Opublikowano

Nosfer podeślij mi wiesz co :kox:

Opublikowano

szkoda ze nie bylo miejsca bo chcialem z toba z rolki poleciec :disgust:

Następnym razem :wink4:

Nosfer podeślij mi wiesz co :kox:

Ok. :kox:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 22:54__________________________________________________________________________________________________

Makaroni - jak moja padlinka załapała się na jakimś Artyźmie to podeślij mi na PW czy coś :wink4:

Opublikowano

siema panowie :hi:

Opublikowano

witam kolegów, wybieram się dzisiaj do Wa-wy na koncert który odbędzie sie w klubie Palladium przu ul. Złotej 9 .. orientujecie się jak tam z miejscem parkingowym i jakąś strefą parkowania?

z góry thx za odpowiedz

Opublikowano
  • Autor

:siema:

witam kolegów, wybieram się dzisiaj do Wa-wy na koncert który odbędzie sie w klubie Palladium przu ul. Złotej 9 .. orientujecie się jak tam z miejscem parkingowym i jakąś strefą parkowania?

z góry thx za odpowiedz

strefę parkowania masz płatną w godzinach 8-18, a koncert pewnie masz później :cool1:

Opublikowano
:afro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.