Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak to jest, ja sprzedalem swoj silnik 2.5TDI w cenie czesci, ktore zainwestowalem w niego... :gwizdanie:

no to ktoś się wjebaszczył na mine :decayed:

zadna mina, piknie jezdzi :cool1:

:naughty: to czemu go wywaliłeś

bo chcialem od 1,5 roku wsadzic biturbo... i nadarzyla sie okazja + mialem mozliwosci finansowe.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak to jest, ja sprzedalem swoj silnik 2.5TDI w cenie czesci, ktore zainwestowalem w niego... :gwizdanie:

no to ktoś się wjebaszczył na mine :decayed:

zadna mina, piknie jezdzi :cool1:

:naughty: to czemu go wywaliłeś

bo chcialem od 1,5 roku wsadzic biturbo... i nadarzyla sie okazja + mialem mozliwosci finansowe.

acha - no dobra, przekonałeś mnie :decayed:

Opublikowano

Nie rozumiem Adas... sugerujesz, ze komus wcisnalem mine?

Chyba zbyt dlugo nie gadalismy :decayed:

Kiedy robimy jakies klubowe picie na miescie ? :naughty:

Opublikowano

Fly...on cie bierze pod c**ja... :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 14:23_________________________________________________

Kiedy robimy jakies klubowe picie na miescie ? :naughty:

:kox: :kox:

A co ? Żona wyjeżdża ? :naughty::decayed:

Opublikowano

Fly...on cie bierze pod c**ja... :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Mikey coś elastyczność w żarcie stracił :decayed:

Flay - żartuje a Ty sie spinasz :wink4:

Opublikowano

Przeciez tam ledwo co sie maska zagiela. W czym mial silnik ucierpiec ?

przeca silnik jest po maską :decayed: mister spiner :wink4:

jeśli rozrząd nie dostał to teoretycznie powinno być ok ale i tak lepiej sprawdzić wcześniej ..

najpierw jebnięcie z tyłu potem stop z przodu może mu się nagar wysypał :polew:

Opublikowano

Fly - żartuje a Ty sie spinasz :wink4:

Ty parówo :decayed:

A co ? Żona wyjeżdża ? :naughty::decayed:

ziom... ja nie jestem na lancuchu, po wymienie zdan z Adasiem stwierdzilem, ze za rzadko pijemy :kox:

Opublikowano

ziom... ja nie jestem na lancuchu

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nie powiem kogo tu od dnia slubu malo widac :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Pytanie czy po dzwonku nadal silnik jest w stanie idealnym, turbinę trupa na podmiankę na pewno znajdziesz na forum, fmica wyciągniesz. Pytanie ile Ci odlicza za wraka .. wtedy można myśleć czy wytargać silnik i pchnąć resztę, ale wcześniej sprawdź czy nadal ma taką ochotę jak wcześniej ... o ile jest taka opcja. Ale wywalisz na to na bank znacznie więcej niż ew zainwestujesz w drugie dobrze kupione (sprawdzone) auto.

dostała chłodnica klimy/wody i nic wiecej , auto zanurkowało przodem bo Paulina trzymała noge na hamulcu , jak zajechałem to zapaliłem silnik , normalnie pracuje :good:

FMIC nie nabroil , jest cały , o dziwo :kox:

co do wymiany turba to na 99% auto weźmie gość u ktorego stoi , więc troche przypał spuszczać olej i wymieniać turbawe :thumbdown:

jesli nie zostanie u niego to bede sprzedawal cały silnik z osprzętem , wiem ze jest w za***istym stanie , 5000km robiony rozrząd , 3000km temu robione turbo

Opublikowano

Aydaho licznik już leci do mnie :)

Z Poźkiem też jest sztama, a że pierwszy wyszedł to i ja wkupne muszę zagwarantować :wink4:

Opublikowano

trzymam kciuki za pomyślny obrót sprawy tak czy inaczej ... w takich sytuacjach najgorsze to te wszystkie formalności i jebanie się ze wszystkim po kolei bez auta :wallbash:

Opublikowano

Aydaho licznik już leci do mnie :)

Z Poźkiem też jest sztama, a że pierwszy wyszedł to i ja wkupne muszę zagwarantować :wink4:

jak cos to jestem chętny na środek Twoich zegarów :kox:

Opublikowano

czy oni k**wa nie mają swoich zajęć h*je złamane :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Przecież to prawie sami ZBoWiD-owcy , oni się już napracowali .... Teraz nie mają co robić z czasem i na starość poyebalo się w główkach , a i o budowaniu drogi do nieba nie wspomnę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wyczytałem dziś na internecie , że miasto wydało już około jednego miliona PLN na zabezpieczenie Krak. Przed. :blink:

Opublikowano

szkoda całkowita. Wszystko ok z kierowniczką?

Paula cała, zdrowa

już się nią zaopiekowałeś? :naughty:

puknij się w głowę :tongue4:

Wyjątkowo kretyński żart..

Opublikowano
  • Autor

Przecież to prawie sami ZBoWiD-owcy , oni się już napracowali .... Teraz nie mają co robić z czasem i na starość poyebalo się w główkach , a i o budowaniu drogi do nieba nie wspomnę :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Wyczytałem dziś na internecie , że miasto wydało już około jednego miliona PLN na zabezpieczenie :blink:

ZUS by im te renty poobcinał to inaczej by śpiewali... albo obciążyć ich kosztami zabezpieczenia terenu i wtedy sikną na kolorowo :evil:

Opublikowano

Wtedy to by się działo :naughty:

Ale masz rację , już mi ten Krzyż , a może problem z nim zbrzydł :sick3:

Opublikowano
  • Autor

szkoda całkowita. Wszystko ok z kierowniczką?

Paula cała, zdrowa

już się nią zaopiekowałeś? :naughty:

puknij się w głowę :tongue4:

Wyjątkowo kretyński żart..

to fakt :disgust:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 21:16_________________________________________________

Wtedy to by się działo :naughty:

Ale masz rację , już mi ten Krzyż , a może problem z nim zbrzydł :sick3:

też już mnie meczy słuchanie o tym co oni odpier... ŻENADA :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.