Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sobota dzisiaj była za***ista :good::decayed:

to fakt , dzieki za wspólną podróż :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

przednio było :yeah:

ale zjebany jestem na maxa , zwłaszcza oczy :kox: :kox: :kox: :kox:

kończe piwo i ide spać , pozdro buraki :hi:

Nie zaczadzieliśta w parówie?

Opublikowano

15:18 a Poziek śpi......................... :polew:

kimnął się chłopaczyna "godzinkę" pod lubelskim niebem i się naprawił :decayed:

:decayed:

img_1255671853.jpg

sobota dzisiaj była za***ista :good::decayed:

Poziek, Moskal, Grigorij..dzięki za odwiedziny :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :good: :good:

Zapraszam częściej :wink4:

Opublikowano

Podobno mamy wpaść evką...nie wiem jak a to zniosę :naughty: :naughty:

Opublikowano

Podobno mamy wpaść evką...nie wiem jak a to zniosę :naughty: :naughty:

plomby nam powypadają :thumbdown:

Opublikowano

Podobno mamy wpaść evką...nie wiem jak a to zniosę :naughty: :naughty:

Wpadajta :kox:

do evki to zielona nic wszędzie :naughty:

Poziek..pomyśl o tym ;)

ce28n189035gn3tz3.jpg

zackevo2_JLD.jpg

4928_2.jpg

fd_rx7.jpg

2778998598_34b06a6aa1_o.jpg

Podobno mamy wpaść evką...nie wiem jak a to zniosę :naughty: :naughty:

plomby nam powypadają :thumbdown:

oj tam oj tam :decayed:

Opublikowano

ku***a ... jaki ten swiniak ma beben ... :polew: :polew:

Mówiłem przecież, że spasł się grubas :kox: :kox: :kox:

Z ptaszkiem widzi się tylko przez lustro :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Audi sprzedane ;(

Opublikowano

Audi sprzedane ;(

czyli Ban :decayed:

Opublikowano

ku***a ... jaki ten swiniak ma beben ... :polew: :polew:

Mówiłem przecież, że spasł się grubas :kox: :kox: :kox:

Z ptaszkiem widzi się tylko przez lustro :naughty: :naughty: :naughty:

ja swojego ptaszka używam na różne sposoby

ty tylko jeden :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja swojego ptaszka używam na różne sposoby

ty tylko jeden :naughty: :naughty:

Aż boję się pomyśleć na jakie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja swojego ptaszka używam na różne sposoby

ty tylko jeden :naughty: :naughty:

Aż boję się pomyśleć na jakie :naughty: :naughty: :naughty:

nie ważne, i tak nie uwierzysz

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Audi sprzedane ;(

to co tu jeszcze robisz? nie ma audi nie ma usera :decayed:

Opublikowano

to co tu jeszcze robisz? nie ma audi nie ma usera :decayed:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed:

Opublikowano

:kox:

teraz będę przyjeżdżał na spoty z moim kierowcą - Pixejem :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie , mam w Markach VW Polo na oku , czy "nasz" VAG ogarnia te auta czy trzeba czegoś innego????

Opublikowano

ogarnia

Opublikowano

ogarnia

no to 2 pytanie : kto ze mną pojedzie sprawdzić fure ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

panowie kto ma vaga min 7 potrzebuje chyba zakodować rns-a

Opublikowano

panowie kto ma vaga min 7 potrzebuje chyba zakodować rns-a

uderzaj do oniaka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.