Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal przyjdzie, przeczyta i będzie żałował tego pukania temtej panny.

Ciekawe czy obaj poszli z nią w ślimaka :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystko ok ale te kieliszki które dziadek trzymał w duupie przez pierwszą , drugą , i zimną wojne za h*ja bym nie oddał.

to chyba było o zegarku :naughty:

Opublikowano

o coś się ruszyło, aż miło poczytać :decayed:

Opublikowano

Moskal przyjdzie, przeczyta i będzie żałował tego pukania temtej panny.

Ciekawe czy obaj poszli z nią w ślimaka :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
to chyba było o zegarku naughty

W filmie tak , ale w rodzinie Poźka było inaczej.

Opublikowano
to chyba było o zegarku naughty

W filmie tak , ale w rodzinie Poźka było inaczej.

wszystkiego można się spodziewać ... :cool1:
Opublikowano
wszystkiego można się spodziewać ... cool1

Nie trybisz , nie było cie na tej imprezie :)

Opublikowano

Chyba naprawdę nie pojmujesz w jakiej jesteś sytuacji

Poziu, To wygląda na prawdę poważnie. Wybrałeś już sobie miejsce spoczynku? A testament napisałeś? :decayed:

Powązki :decayed:

testament:

1. karton prezerwatyw: Oniak

2. pamiętnik z podrywów: Moskal

3. prywatną kolekcję filmów do zbiornika: Hornet

4. ławeczka ze sztangą: Lukas

5. odważniki: Adamoo

6. kosiarkę do trawy: Lukaszr

7. jakiś tam megłajers do czyszczenia auta: Malik

8. hektary pola: Nosfer - niech ma się gdzie wybudować (pod warunkiem, że zdejmie GPSa)

9. Evo - a to pewnie miszczuniu z wołomina już ogarnie na żyletki :tongue4:

10. konto na A4-klub: Hugo - w końcu będzie mógł sobie legalnie poużywać :polew: :polew:

A krzyż pod pałacem?

Zabłysłeś :shocked:

Wszystko ok ale te kieliszki które dziadek trzymał w duupie przez pierwszą , drugą , i zimną wojne za h*ja bym nie oddał.

1. Macie tak samo małe ?

Zapytaj swojej starej . :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jesteście ostro pojebani :kox:

Poziek..ja biorę Krychę :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ewentualnie podzielę się nią z Moskalitem :cool1::kox: :kox:

Opublikowano
wszystkiego można się spodziewać ... cool1

Nie trybisz , nie było cie na tej imprezie :)

no na kilku imprezach mnie nie było ale widze fajnie się bawicie kieliszkami zamiast z nich pić :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Wszystko ok ale te kieliszki które dziadek trzymał w duupie przez pierwszą , drugą , i zimną wojne za h*ja bym nie oddał.

oniaaaaaak, kuuuuurwa, nie przyjeżdżam do ciebie już na wódkę !!!

Opublikowano

Wszystko ok ale te kieliszki które dziadek trzymał w duupie przez pierwszą , drugą , i zimną wojne za h*ja bym nie oddał.

oniaaaaaak, kuuuuurwa, nie przyjeżdżam do ciebie już na wódkę !!!

sprawdź czy nie masz kieliszka w ... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 15:51_________________________________________________kolega Pozia ma fajne zainteresowania: :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107122.msg1774694;topicseen#new

Opublikowano
Ewentualnie podzielę się nią z Moskalitem cool1 kox kox

Kuuurwa to ja ciągle myślałem że sie już dzielili , :polew: :polew: :polew:

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Opublikowano

Zapytaj swojej starej . :gwizdanie: :polew:

Podobno odpadłeś w przedbiegach bo Ci nie dygał :polew:

Opublikowano

Nic dziwnego , :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nic dziwnego , :polew: :polew: :polew: :polew:

Do dzisiaj masz ten problem ?

Opublikowano

ciekawy :>

11. papier toaletowy z łazienki: mcm :kox:

przyda się zawsze, papieru nigdy dość byle by nie był używany :polew: :polew: :polew::wink4:

bedzie lux ...

Poziek robi to reka a potem oblizuje ... :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nikt inny tylko ty mógł to sobie wyobrazić i napisać :decayed:

nie chcę nawet pytać, że przerabiałeś to ostatnio :decayed:

w dzieciństwie zapewne niejednokrotnie :kox:

Opublikowano
Ewentualnie podzielę się nią z Moskalitem cool1 kox kox

Kuuurwa to ja ciągle myślałem że sie już dzielili , :polew: :polew: :polew:

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Może Moskal się sam poczęstował :D:naughty::decayed:

Opublikowano

wybiera się ktoś jutro na vervę?

Opublikowano

wybiera się ktoś jutro na vervę?

ja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.