Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ramach pokoju proponuje wam wspólne sranie na klate .

Lepiej chyba wspólne dymanie jednej panny :decayed:

z tego co wiem to tak naprawde to było ich dwóch i ... on .. :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

debil z Wołomina

Ubliżam Ci?

Chyba naprawdę nie pojmujesz w jakiej jesteś sytuacji :blink:

Powodzenia

zluzuj już poślady bo się powtarzasz :evil:

naucz się że Poziek pierwszy nie skończy

Opublikowano

debil z Wołomina

Ubliżam Ci?

Chyba naprawdę nie pojmujesz w jakiej jesteś sytuacji :blink:

Powodzenia

Takich bananowych pederastów jak Ty nie raz opodatkowaliśmy.

nie no skąd :kox:

Opublikowano

naucz się że Poziek pierwszy nie skończy

dokładnie - ma wielką pałe i ścisniętą prostate więc potrzebuje więcej czasu żeby dojść :decayed:

Opublikowano

w Bukowinie z ekipą przyszedłeś na mnie

a to Ty myślaleś ze ja przyszedlem w BT sie z Tobą bić ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

Opublikowano

naucz się że Poziek pierwszy nie skończy

dokładnie - ma wielką pałe i ścisniętą prostate więc potrzebuje więcej czasu żeby dojść :decayed:

nieeeee, w tym akurat słyszałem że lepszy niż Al Bundy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

zluzuj już poślady bo się powtarzasz

Ok kolego :wink4:

Opublikowano

w Bukowinie z ekipą przyszedłeś na mnie

a to Ty myślaleś ze ja przyszedlem w BT sie z Tobą bić ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

na początku, dopóki na was nie spojrzałem, a poźniej wam rury zmiękły :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano

w Bukowinie z ekipą przyszedłeś na mnie

a to Ty myślaleś ze ja przyszedlem w BT sie z Tobą bić ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

na początku, dopóki na was nie spojrzałem, a poźniej wam rury zmiękły :tongue4: :tongue4: :tongue4:

dzizas weź wracaj na radumskie bo masakrę robisz :kox: :kox:

Opublikowano

zluzuj już poślady bo się powtarzasz

Ok kolego :wink4:

nie ma sensu bić piany tu trzeba się porządnie najebać i walnąć sztamę nawet podkreślam nawet z Poźkiem on taki już jest stety/niestety trzeba nauczyć się z nim żyć w sumie jest potulny jak baranek, ale gdzies musi czasem odreagować :wink4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 14:34_________________________________________________

w Bukowinie z ekipą przyszedłeś na mnie

a to Ty myślaleś ze ja przyszedlem w BT sie z Tobą bić ??? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good:

na początku, dopóki na was nie spojrzałem, a poźniej wam rury zmiękły :tongue4: :tongue4: :tongue4:

dzizas weź wracaj na radumskie bo masakrę robisz :kox: :kox:

nie pójde ... :tongue4:
Opublikowano

Chyba naprawdę nie pojmujesz w jakiej jesteś sytuacji

Poziu, To wygląda na prawdę poważnie. Wybrałeś już sobie miejsce spoczynku? A testament napisałeś? :decayed:

Zrobisz jakąś imprezę pożegnalną dla kumpli, co? :polew:

Opublikowano

nie ma sensu bić piany tu trzeba się porządnie najebać i walnąć sztamę nawet podkreślam nawet z Poźkiem on taki już jest stety/niestety trzeba nauczyć się z nim żyć w sumie jest potulny jak baranek, ale gdzies musi czasem odreagować

z głąbami nie piję :kox:

Opublikowano

Nie ma to jak piątkowa spinka na internetach :kox:

Opublikowano

nie ma sensu bić piany tu trzeba się porządnie najebać i walnąć sztamę nawet podkreślam nawet z Poźkiem on taki już jest stety/niestety trzeba nauczyć się z nim żyć w sumie jest potulny jak baranek, ale gdzies musi czasem odreagować

z głąbami nie piję :kox:

siebie nie wziąłeś pod uwagę ... :tongue4:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________

Nie ma to jak piątkowa spinka na internetach :kox:

każdy obija sobie przejebany tydzień :naughty:
Opublikowano

Idę po piwo bo coraz ciekawiej prawicie :decayed:

Opublikowano

Oni będą tak napierdalać do rana... i później znowu...

71795.jpg

:decayed:

Opublikowano

Oni będą tak nap***ać do rana... i później znowu...

71795.jpg

:decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

tu trzeba się porządnie najebać

Fakt weekend idzie :wink4:

ale gdzies musi czasem odreagować wink4

Polecam

http://www.kbk.robi.to/

Opublikowano

się gdzieś w dwóch umówcie kupcie sobie po krówce Finki lub co tam pijecie byle nie filoet i pogadajcie sobie :evil::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.