Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bajk czemu sprzedajesz autko, taka fajna fura :mysli: Jakie plany?

Znudziło się oraz za wolne :kox:

A co ja mam powiedzieć o swoim :kwasny: Ale zostajesz przy VAG ?

A nie mówiłem Nosfer, że będzie pieprzył jaki to on techniczny.

Poziek z szacunkiem teraz powiem, dużo włożyłeś wiedzy na forum, ale teraz pier**lisz głupoty docinając innym.

pzr

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale teraz pier**lisz głupoty docinając innym.

NIE INNYM TYLKO WYBRANYM :kox:

Czuj się wyróżniony :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bajk czemu sprzedajesz autko, taka fajna fura :mysli: Jakie plany?

Znudziło się oraz za wolne :kox:

A co ja mam powiedzieć o swoim :kwasny: Ale zostajesz przy VAG ?

:no: :no:

Opublikowano

Bajk czemu sprzedajesz autko, taka fajna fura :mysli: Jakie plany?

Znudziło się oraz za wolne :kox:

A co ja mam powiedzieć o swoim :kwasny: Ale zostajesz przy VAG ?

:no: :no:

3 diamenty ? Czy spedalone gwiazdy :naughty: :naughty: ??

Opublikowano

dJamentI :kox:

Opublikowano

dJamentI :kox:

tylko dziewienććć :wink4:

Opublikowano

dJamentI :kox:

tylko dziewienććć :wink4:

+ MR :naughty:

Opublikowano

dJamentI :kox:

tylko dziewienććć :wink4:

+ MR :naughty:

:good:

Opublikowano

A ja się zastanawiałem jak przejeżdżałem ostatnio we wtorek na torwarze kto tam stoi o 23 przy a4-ce ... pewnie ktoś czekał na spota :decayed:

Opublikowano

A ja się zastanawiałem jak przejeżdżałem ostatnio we wtorek na torwarze kto tam stoi o 23 przy a4-ce ... pewnie ktoś czekał na spota :decayed:

No jak to kto ? Miszczuniu z Wałomina :kox: :kox:

Opublikowano

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

Opublikowano

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

adoratorzy :naughty:

Opublikowano

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

:polew:

Opublikowano

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

adoratorzy :naughty:

nie chcialem byc taki bezposredni :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

adoratorzy :naughty:

fan club rośnie :decayed:

Opublikowano

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

adoratorzy :naughty:

fan club rośnie :decayed:

zdziwiony,przeciez Poziek to fajny kolega,ktos tam nawet pisal ze nawet z nim jedna panne szturchal :polew:

Opublikowano
  • Autor

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

adoratorzy :naughty:

fan club rośnie :decayed:

zdziwiony,przeciez Poziek to fajny kolega,ktos tam nawet pisal ze nawet z nim jedna panne szturchal :polew:

:polew:

Opublikowano

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

adoratorzy :naughty:

fan club rośnie :decayed:

zdziwiony,przeciez Poziek to fajny kolega,ktos tam nawet pisal ze nawet z nim jedna panne szturchal :polew:

i teraz wiecej chetnych sie zbiera :gwizdanie:

Opublikowano

siema grzbiety :hi:

kurfa to jak brazylijski serial,wchodze raz w miesiacu w ten temat a tu bez zmian ten sam watek tylko Pozkowi sie rozmowcy zmieniaja,

adoratorzy :naughty:

fan club rośnie :decayed:

zdziwiony,przeciez Poziek to fajny kolega,ktos tam nawet pisal ze nawet z nim jedna panne szturchal :polew:

zazdrościsz ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No jak to kto ? Miszczuniu z Wałomina :kox: :kox:

Ja wczoraj zakończyłem temat. Radze Tobie to samo zrobić. Takich bananowych pederastów jak Ty nie raz opodatkowaliśmy. Szkoda że nie jeździsz na spoty bo byś szlochał jak reszta pedałów co byli zbyt do przodu.

Kolejną sprawą jest to że "......Evo" nie ma zbyt wiele resztę dopowiedz Sobie sam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.