Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamyk , pewnie że tęskniłem ... za takimi Orłami :gwizdanie:

Kolkov - wyjechałem 17.50 , wróciłem o 22.00 ...... :gwizdanie:

Moskal , to co Ty robiłeś nad morzem :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Ja moją Nokią 5500 :kox:

Opublikowano
:decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 13:41_________________________________________________A Poziek - miałeś rację co do Nowego Miasta - trochę strasznie z nawierzchnią... musiałem większość odcinków leśnych olać :gwizdanie:
Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 13:41_________________________________________________A Poziek - miałeś rację co do Nowego Miasta - trochę strasznie z nawierzchnią... musiałem większość odcinków leśnych olać :gwizdanie:

:good:

Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Siebie wystawiasz ? :wink4:

k.

Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Siebie wystawiasz ? :wink4:

Tak - muszę dorobić :tongue4::wink4:

Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Siebie wystawiasz ? :wink4:

Tak - muszę dorobić :tongue4::wink4:

Poźka wystaw - podobno ma urode po kolana to się moment sprzeda :decayed: [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 14:22_________________________________________________

O KUURWAAAA :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja pier**le - niech ktoś ją zapakuje w worek i zakopie gdzies

Opublikowano

Z reguly po kolana, baaaardzo rzadko ponad brzuch :polew:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 14:27_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.zw.com.pl/artykul/505509_Dworzec_Centralny_stal_na_bombie_z_kebaba.html

Opublikowano

Moskal , to co Ty robiłeś nad morzem :mysli:

wpierdalałem ryby z frytami , chlałem piwsko/wódke/Jacka , jarałem blanty i pływałem na triceratopsie

Opublikowano

Moskal , to co Ty robiłeś nad morzem :mysli:

wpierdalałem ryby z frytami , chlałem piwsko/wódke/Jacka , jarałem blanty i pływałem na triceratopsie

z żółtymi różkami

:decayed:

k.

Opublikowano

Moskal , to co Ty robiłeś nad morzem :mysli:

wpierdalałem ryby z frytami , chlałem piwsko/wódke/Jacka , jarałem blanty i pływałem na triceratopsie

z żółtymi różkami

:decayed:

k.

Widziałem :polew: :polew: :polew: czad :good:

Opublikowano

ta :):polew:

Opublikowano

(...)_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.zw.com.pl/artykul/505509_Dworzec_Centralny_stal_na_bombie_z_kebaba.html

Już wiem, czemu mi tak kebab smakuje :decayed:

ja tez nie narzekam :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no a co jeszcze obszywa ? pokrowiec na freda też ? :kox: :kox:

Niestety po raz kolejny powtarzam..że zrobienie pokrowca dla Twojego kurdupla nie zwiększy jego objętości także nadal jesteś zmuszony posuwać leśną zwierzynę ( czytaj leśne ssaki przydrożne :D ) :decayed::polew: :polew:

no nie mów ze odczepisz sobie pyndla i dasz nam go do obszycia , bedzie smierdziało w samochodzie :thumbdown::kox:

Zapach portu i podgniłego szynszyla :polew:

a już skosiłem trawę :gwizdanie:

żartowałem , jedziemy :kox: :kox: :kox:

:polew:

skąd mam cie odebrać ???? jedziemy parówą , na miejscu musimy rozwiercić jedna srube w kierownicy bo za chója nie da sie odkręcić , a łepek jest tak zjechany ze ty;lko okrągly klucz podejdzie :kox: :kox: :kox: :kox:

a już skosiłem trawę :gwizdanie:

ja tez jestem przygotowany :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zero jarania ! kurfa :evil: :evil:

Gregor po jednym piwie odlatuje , a Moskalowi ciężko się oczy otwierają ! Także panowie..pakiety zostawcie pod poduszką.

Opublikowano

Siemka :hi:

ale rybek nalapalem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.