Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak czy inaczej tył zostaje bez zmian na chwilę obecną..przód tylko chciałem poprawic, a skoro powiadasz że jest sens w całej operacji to będę kminił w tym kierunku :wink4

Na 262mm możesz przelatywać spokojnie.

P.S. Nie piję więcej wódy z redbullem, spać ni c**ja nie idzie!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za mało wypiles , na złocie cię nauczę :P

Opublikowano

Za mało wypiles , na złocie cię nauczę :P

ta.. mnie się jeszcze odbija ten absynt z Sobieszewa :sick3:

Opublikowano

nie kumam

dzisiaj mnie taksowkarz zagadal na swiatlach.

rozmowa wygladala jakos tak

- ty masz w benzynie ta audi ?

- tak

- ile to ma koni?

- 150

- nie wierze ...

- no ale ma 150 :)

- nie ma szans widzialem cie pare razy na miescie i napewno masz tam wiecej.

... i sie swiatlo zmienilo ja polecialem w lewo a pan z taxi prosto

ta moja suszarka tak gwizda ze ludziska mysla ze tam z 300 KM siedzi :\

ale nie powiem - mina pana z taxi bezcenna :P

Opublikowano

ta moja suszarka tak gwizda ze ludziska mysla ze tam z 300 KM siedzi :\

ale nie powiem - mina pana z taxi bezcenna :P

masz jakies graty włożone ???? mi po regeneracji tez świszcze jak samolot :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 07:25_________________________________________________a tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

nie wiem co mam wlorzone bo jak kupowalem auto to w drodze do pl sie suszarka polorzyla (kupowalem od wujka) wujek suszarke lub wymienil lub zregenerowal - tego nie wiem :P ale sadzac po odglosach to chyba regenerowana[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 10:45_________________________________________________http://zabrali.pl/36-nowe-projekty-palacu-prezydenckiego.html[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 10:52_________________________________________________

Opublikowano

kloszard.jpg

Poziek znowu nie wytrzymal tempa ... :naughty:

Poziek teraz nie pije..bo tańczy salsę :

daily_picdump_348_03.jpg

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

dobry avatar

Opublikowano

Siemanko :hi:

Potrzebuje kostke stacyjki do siebie (nr. czesci: 4B0905849). Jest ktoś w stanie załatwić to najlepiej na dzisiaj. Patrzyłem na allegro to już za 30 zł można wyrwać ale trzeba czekać na przesyłke. W AUDI VIVA 130 zł, u Szewczyka 140 zł także śmiech na sali. Pomoże ktoś bo nie mam kierunków, wycieraczek, spryskiwaczy, dmuchawy nawiewu, przeciwmgielnych przód i tył także troche lipa.

Opublikowano

Pomoże ktoś bo nie mam kierunków, wycieraczek, spryskiwaczy, dmuchawy nawiewu, przeciwmgielnych przód i tył także troche lipa.

a jak montaż TT ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kali, gdzie ta kostka jest ? bo ja mam przeciez graty z eSy, w tym nawet cala stacyjke w garazu...

Opublikowano

Kali, gdzie ta kostka jest ? bo ja mam przeciez graty z eSy, w tym nawet cala stacyjke w garazu...

mówili że w garażu masz dziuple ;-)

Opublikowano

no właśnie tak jak widać wyżej... :(

to przez TT ???? a co tam mogło sie zj***ć w podpięciu 2 kabli + jeden do ręcznego ???

Opublikowano

Podpięcie się pod złe kable w instalacji (prawdopodobnie poszło jakies zwarcie czy coś). Poczytałem, że podobne objawy mieli ludzie właśnie przez tą kostke dlatego zaczne od jej wymiany i zobaczymy co to da.

Fly to jest taka biała okrągła kostka na stacyjce tak jakby z tyłu pod plastikami przy kierownicy. A masz to w Warszawie jakoś?

gdzieś tu:

obudowastacyjki1.png

i tak wygląda:

C1241327Z-99965.jpg

Opublikowano

rzuce pozniej okiem i dam Ci znac.

Opublikowano

to odzywaj sie bo ja też szukam nowej bo chce to dzisiaj mieć. Chce wiedzieć czy to to czy mam szukać dalej problemu. o ktorej mniej wiecej bedziesz wiedział czy masz to?

Opublikowano

Podpięcie się pod złe kable w instalacji (prawdopodobnie poszło jakies zwarcie czy coś).

Słyszałem że przy wymianie Aku mogą pójść zegary :wink4: :wink4: :wink4:

Ale to w B6

Opublikowano

Siemanko :hi:

Potrzebuje kostke stacyjki do siebie (nr. czesci: 4B0905849). Jest ktoś w stanie załatwić to najlepiej na dzisiaj. Patrzyłem na allegro to już za 30 zł można wyrwać ale trzeba czekać na przesyłke. W AUDI VIVA 130 zł, u Szewczyka 140 zł także śmiech na sali. Pomoże ktoś bo nie mam kierunków, wycieraczek, spryskiwaczy, dmuchawy nawiewu, przeciwmgielnych przód i tył także troche lipa.

Cofnij ręcznie kluczyk w stacyjce po odpaleniu i będziesz miał zasilanie. W tych kostkach jest za mocna sprężyna i pękają obudowy.

Kupując nową dokładnie ją obejrzyj, bo czasem pęknięte przy sprężynie są nawet te nowe w pudełkach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.