Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W którą strone cofnąć? tak jakbym chciał go zgasić (czyli przekręcić lekko) czy tak jakbym chciał wyjąć kluczyk?

EDIT: nic to nie daje. Tak jak Specu mówił zaczynam od wymiany kostki bo może sie sfajczyła i zobaczymy.

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany. Dostałem cynę i mogę łyknąć tą padlinę za grosze :decayed:

http://img691.imageshack.us/img691/6576/bmwtw.jpg

Cena 13600 :gwizdanie:

Opublikowano

Masa własna 415 kg. hmmm...? z deka dziwne... :mysli:

Może się pomylili. Podjadę dzisiaj zobaczyć bo padło stoi we Wro na placu. Kochani komornicy :decayed: mają tego dziadostwa od zjechania.

Jest Q7 ale 125 tys 3.0 TDI z 2007r

Jest też A8 z 2004 r 4.0L TDI za 78 tys. tylko ma sraczkowate fotele w skórze.

Opublikowano

to ja biorę tą a8 :kox:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 12:47_________________________________________________i tą q7 chyba też biorę..

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

to odzywaj sie bo ja też szukam nowej bo chce to dzisiaj mieć. Chce wiedzieć czy to to czy mam szukać dalej problemu. o ktorej mniej wiecej bedziesz wiedział czy masz to?

nie ma tego, pewnie zostalo razem z wiazka calego auta... :gwizdanie:

Opublikowano

Spoko, dzisiaj bede miał z intercarsu i bedziemy rezać wieczorkiem. Mam nadzieje, że to pomoże. Jak nie to pozostanie mi już tylko elektryk bo pomysły się skończyły...

Opublikowano

Siemanko :hi:

Potrzebuje kostke stacyjki do siebie (nr. czesci: 4B0905849). Jest ktoś w stanie załatwić to najlepiej na dzisiaj. Patrzyłem na allegro to już za 30 zł można wyrwać ale trzeba czekać na przesyłke. W AUDI VIVA 130 zł, u Szewczyka 140 zł także śmiech na sali. Pomoże ktoś bo nie mam kierunków, wycieraczek, spryskiwaczy, dmuchawy nawiewu, przeciwmgielnych przód i tył także troche lipa.

ja mam taką tylko do B6, kupiłem swoja Magnetti w http://www.zumi.pl/1449384,Auto-Czesci_Boguslaw_Pietrzak,Warszawa,firma.html za bodajże 30 lub 40zł.

U mnie objaw był taki ze w czasie jazdy silnik potrafił się wyłączyć na 2-3s ale to nie przez tę kostkę

wg intercarsu (moja etka nie chce się odpalić ;() to to samo co B6:

FEBI BILSTEIN

18646 FE18646 125,11 zł

MAGNETI MARELLI

000050035010 000050035010 55,66 zł

000050036010 000050036010 52,23 zł

VALEO

256568 VAL256568 124,14 zł

256569 VAL256569 124,14 zł

VEMO

V15-80-3218

mogę pożyczyć (Kabaty) oryginalną bo zamiennik zamontowałem na chwilę i zapomniałem ją zamienić jak montowałem wszystko do kupy. Wiesz, że trzeba zdjąć kierę żeby wymienić tą stacyjkę :thumbdown: na szczęście aby ja wypróbować wystarczy podłączyć kostkę i odpalić śrubokrętem

Opublikowano

Już bede miał dzisiaj, wieczorem podmiana i zobaczymy. Ale dzięki za info i chęć pomocy. A kierownicy podobno nie trzeba ściągac tylko trzeba mieć mały śrubokręt i podobno da się tam dojść od tyłu. Będziemy próbować dzisiaj.

Opublikowano

Kali dzisiaj wieczorem VAgowanko na pradze :cool1:

Opublikowano

Spoko, dzisiaj bede miał z intercarsu i bedziemy rezać wieczorkiem. Mam nadzieje, że to pomoże. Jak nie to pozostanie mi już tylko elektryk bo pomysły się skończyły...

mam nadzieje że nie kupileś Hansa :gwizdanie: Jak wytrzyma miesiąc to będzie sukces :decayed:

Opublikowano

Już bede miał dzisiaj, wieczorem podmiana i zobaczymy. Ale dzięki za info i chęć pomocy. A kierownicy podobno nie trzeba ściągac tylko trzeba mieć mały śrubokręt i podobno da się tam dojść od tyłu. Będziemy próbować dzisiaj.

nie wiem jak w B5 ale w B6 to ten śrubokręt musiałby mieć ze 3cm. Jak wcześniej napisałem nie musisz wyciągać kostki stacyjki, wystarczy wyjąć kostkę z wiązką i przełożyć do nowej kostki stacyjki i odpalić śrubokrętem. Oczywiście kluczyk musi być w stacyjce bo inaczej immo nie da odpalić auta

Opublikowano

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

Opublikowano

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

teraz lubuje sie w 18" :wink4:

Opublikowano

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

Tomo a jakie ? :decayed:

Opublikowano

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

W jakim stanie ? :kox:

Opublikowano

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

W jakim stanie ? :kox:

synku...sio do kosza albo działu sprzedam

Opublikowano

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

Tomo a jakie ? :decayed:

Michelin Pilot 225/40. Nie pamietam indexu predkosci ale chyba YR :mysli: Jak dla mnie to sa w niezlym stanie, choc dokladnie ich nie ogladalem.

Opublikowano

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

W jakim stanie ? :kox:

synku...sio do kosza albo działu sprzedam

Po co ? Jak będziesz chciał się przypucować to sam coś zgłosisz :good:

Jak zwykle :naughty:

Poziek

Dojezdzasz jeszcze oponki? Moge miec komplet 17", specjalnie dla Ciebie? :hi:

Tomo a jakie ? :decayed:

Michelin Pilot 225/40. Nie pamietam indexu predkosci ale chyba YR :mysli: Jak dla mnie to sa w niezlym stanie, choc dokladnie ich nie ogladalem.

Interesujące :)

Podrzuć cenę na PW :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.