Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie uczynny a ogarniesz Pan tez sprawe z alarmem, żeby m isię nie krzaczyło? Coś mam kupić czy masz wszystkie graty potrzebne?

uuu to jest stary grubszy temat , nie tak łatwo to ogarnąć , z Poziem nie probowaliśmy bo mam speca od takich rzeczy ale 200km od Wawy :thumbdown:

moskalowi rezałem free of charge :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dokładnie :notworthy:

To coś mam jeszcze dokupywac czy nie? Bo jak już to robić to raz a porządnie a nie rozbierac auto 5 razy. Chce żeby było ładnie i sprawnie :)

nie trzeba nic dokupywać , musisz mieć gościa ktory ogarnia takie alarmy jaki masz w esie i po problemie

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie trzeba nic dokupywać , musisz mieć gościa ktory ogarnia takie alarmy jaki masz w esie i po problemie

No mam dobrego elektryka, który mi montował alarm. Ojcu w samochodach montował nawigacje, radia, bluetoothy itd.

Podjade może jutro do niego i pogadam, zobacze co on na to powie, bo nie chce rezygnować z alarmu. Jutro zdam relacje :)

Opublikowano

BUBA fajne info na aukcji

Dzisiaj moja kobieta zapytala czy dalej w sypialni jest garaz. Powiedzialem ze tak, w zwiazku z czym oznajmila mi ze poznala fajnego kolesia.

no to rozwód :)

długo się nie nacieszyłeś :kox:

sam nie wiem z oboma jestem jakies 2.5roku wiec nie wiem czy to krotko czy dlugo :decayed:

Opublikowano

Siema , śmigam na wode :kox: :kox:

nie trzeba nic dokupywać , musisz mieć gościa ktory ogarnia takie alarmy jaki masz w esie i po problemie

No mam dobrego elektryka, który mi montował alarm. Ojcu w samochodach montował nawigacje, radia, bluetoothy itd.

Podjade może jutro do niego i pogadam, zobacze co on na to powie, bo nie chce rezygnować z alarmu. Jutro zdam relacje :)

cały pic polega na wlutowaniu w wiązke jakiejś pierdoły która bedzie uaktywniała alarm sekunde po zgaszeniu silnika przez TT , przynajmniej tak jest w moim przypadku.

Jesli masz gościa ktory zakladał ci alarm to powinien bez problemu to ogarnąć

Wrzuć fote tego HKS-a :wink4:

Opublikowano

Siemanko,

Powiem mu o co mi chodzi i powinien ogarnąć. A HKS taki:

HKS type 0 RED

hksnewturbotimertype0.jpg

Opublikowano

Siemanko,

Powiem mu o co mi chodzi i powinien ogarnąć. A HKS taki:

HKS type 0 RED

hksnewturbotimertype0.jpg

fajorski :kox: :kox: :kox:

ma jakies dodatkowe funkcje ??

Opublikowano

ma jakies dodatkowe funkcje ??

W razie czego mierzy temperaturę wewnątrzmaciczną :decayed:

Opublikowano

ma jakies dodatkowe funkcje ??

W razie czego mierzy temperaturę wewnątrzmaciczną :decayed:

łał , i własnie tej opcji brakuje u mnie :thumbdown:

Opublikowano

:hi: SIEMA DZIKUSY :hi:

Wiecie może jak do przyciemnionych szyb (w przednich drzwiach) odnosi się niemiecka policja/drogówka...?

Jak mnie zatrzymają to będę:

a) zrywał,

B) tracę dowód

c) inne

Opublikowano

mówisz że u nas w kraju to normalka i tyle :)

Opublikowano

ma jakies dodatkowe funkcje ??

W razie czego mierzy temperaturę wewnątrzmaciczną :decayed:

Do tego pokazuje czas w Etiopii i mierzy prawdopodobieństwo uderzenia pioruna w maczu pikczu :naughty:

Opublikowano

Witam.

Czy w następny wtorek będzie spocik? I ile osób przeważnie przyjeżdża? W przyszłym tygodniu się wybieram i pytam żeby nie było, że przyjadę sam. Będę z moim znajomym obydwaj mamy B5 i może jeszcze jeden znajomy z B6. Do zobaczycha

Opublikowano

Witam.

Czy w następny wtorek będzie spocik? I ile osób przeważnie przyjeżdża? W przyszłym tygodniu się wybieram i pytam żeby nie było, że przyjadę sam. Będę z moim znajomym obydwaj mamy B5 i może jeszcze jeden znajomy z B6. Do zobaczycha

100 % że będzie - jak zawsze Torwar

see you there

zdrowaś

k.

Opublikowano

nie bój żaby, na pewno sami nie będziecie :good:

Opublikowano

nie bój żaby, na pewno sami nie będziecie :good:

Na tym Torwarze

Opublikowano

nie bój żaby, na pewno sami nie będziecie :good:

Na tym Torwarze

Poziek będzie na 100 %

k.

Opublikowano

Będem :gwizdanie:

Opublikowano

Będem :gwizdanie:

A nie mówiłem ?

:tongue4:

k.

Opublikowano

Na torwarze? :kox:

Opublikowano

Na torwarze? :kox:

No a gdzie ??

I to koniecznie ze sprzętem ...

:decayed:

k.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.