Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem w VTG zapytac orientacyjnie jak u nich wygląda montaż TT i dowiedziałem się, że trzeba coś rzeźbić bo nie ma wiązki dedykowanej do mnie i oni się tego nie podejmną. A taka profesjonalna firma :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Byłem w VTG zapytac orientacyjnie jak u nich wygląda montaż TT i dowiedziałem się, że trzeba coś rzeźbić bo nie ma wiązki dedykowanej do mnie i oni się tego nie podejmną. A taka profesjonalna firma :decayed:

stary...VTG nie jest firmą dla ciebie ani dla mnie

to firma dla Wojewódzkich, TDego i innych celebs :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

tak podjechałem z ciekawości się zapytać bo bylem w pobliżu i się tylko mocno zdziwiłem bo spodziewałem się gadanie, że to będzie ciężko i w ogóle ale zrobią za jedyne milion pesos.

Poziek a gdzie, kto i za ile mi to założy? Jesteś w stanie to ogarnąć? Bo jak już mam to chciałbym, żeby już działało na aucie a nie jeździło w schowku :)

Opublikowano

mogę założyć

ale mi się nie chce :decayed:

przekonaj mnie :naughty: :naughty:

Opublikowano

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1668827,0,,pijany__poszukiwany__bez_prawa_jazdy_lecial_nad_tirem_i_dachowal,wiadomosc.html

kumpel opowiadal ze kierowca TIRa mowil ze zobaczyl ufo. Kolesie lecieli i dachem zawadzili o jego dach :blink:

Opublikowano

Dam Ci polizać wydech :decayed:

Albo dostaniesz kilo używanych skarpet i 0.5 kilo pieluchomajtek żeby CI nie ciekło jak się bawisz na salsie :decayed:

Opublikowano

Dam Ci polizać wydech :decayed:

Albo dostaniesz kilo używanych skarpet i 0.5 kilo pieluchomajtek żeby CI nie ciekło jak się bawisz na salsie :decayed:

nie przekonałeś mnie

ale staraj się dalej :naughty: :naughty:

Opublikowano

Przekonam Cie jak będziesz błagał o litość będąc przyczepionym jajami do wydechu. :gwizdanie:

Kiedy masz czas? Wpadne z buteleczką dobrą, Jack Daniel's pasuje?

Opublikowano

Przekonam Cie jak będziesz błagał o litość będąc przyczepionym jajami do wydechu. :gwizdanie:

Kiedy masz czas? Wpadne z buteleczką dobrą, Jack Daniel's pasuje?

ooo widzisz powoli chwytasz :naughty: :naughty: JD jest w najlepszym porządku :cool1:

sobota, po 12 ? :decayed:

Opublikowano

Kiedy masz czas? Wpadne z buteleczką dobrą, Jack Daniel's pasuje?

Chcesz go przekonać marnym łyskaczem dla pospólstwa ? :polew::decayed:

Opublikowano

Chciałem być bardziej oryginalny, niż tylko alko ale widze, że Twoja prostota jest przeogromna. A już myślałem, że skarpety i pieluchomajty Cie przekonają ;) Ragga jak widać to na niego działa, tak zbudowany jest ale nie ma co się dziwić kolesiowi, który zakłada skrzydło do nexii :gwizdanie:

Ok. Bede po 12 w sobote ale wcześniej zadzwonie zanim wyjade z domu, żebyś napewno był na chodzie, zebym nie miał nagle 6 biegów do tyłu i jeden Rakietu do przodu :decayed:

Opublikowano

Kiedy masz czas? Wpadne z buteleczką dobrą, Jack Daniel's pasuje?

Chcesz go przekonać marnym łyskaczem dla pospólstwa ? :polew::decayed:

Przekonam Cie jak będziesz błagał o litość będąc przyczepionym jajami do wydechu. :gwizdanie:

Kiedy masz czas? Wpadne z buteleczką dobrą, Jack Daniel's pasuje?

ooo widzisz powoli chwytasz :naughty: :naughty: JD jest w najlepszym porządku :cool1:

sobota, po 12 ? :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kiedy masz czas? Wpadne z buteleczką dobrą, Jack Daniel's pasuje?

Chcesz go przekonać marnym łyskaczem dla pospólstwa ? :polew::decayed:

Przekonam Cie jak będziesz błagał o litość będąc przyczepionym jajami do wydechu. :gwizdanie:

Kiedy masz czas? Wpadne z buteleczką dobrą, Jack Daniel's pasuje?

ooo widzisz powoli chwytasz :naughty: :naughty: JD jest w najlepszym porządku :cool1:

sobota, po 12 ? :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:D

Opublikowano

dzwoń już od piątku wieczór :kox:

Opublikowano

dzwoń już od piątku wieczór :kox:

:bla: :bla: :bla:

I tak nie przykryjesz faktu, że jesteś tani i łatwy :decayed:

Opublikowano

dzwoń już od piątku wieczór :kox:

:bla: :bla: :bla:

I tak nie przykryjesz faktu, że jesteś tani i łatwy :decayed:

taki lajf :kox:

moskalowi rezałem free of charge :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

I tak nie przykryjesz faktu, że jesteś tani i łatwy :decayed:

A to jakaś nowość :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I tak nie przykryjesz faktu, że jesteś tani i łatwy :decayed:

A to jakaś nowość :polew: :polew: :polew:

lepszym słowem byłoby: UCZYNNY :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dzwoń już od piątku wieczór :kox:

Najlepiej to waruj na wycieraczce :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.