Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siema zboki :decayed:

pozdro z Władka :hi:

Ty lepiej kluczyka od audi pilnuj, a nie tu od zboków wyjeżdżasz :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema zboki :decayed:

pozdro z Władka :hi:

Ty lepiej kluczyka od audi pilnuj, a nie tu od zboków wyjeżdżasz :tongue4:

dobrze ze ja mam zapas :rolleyes:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 14:57_________________________________________________http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1668133,0,,puszkowy_krzyz_wywolal_awanture_przed_palacem,wiadomosc.html

Opublikowano

Buba ... tylko drabinki wczoraj zabrakło do tego zapasu :gwizdanie:

Siema Dziewczyny :hi:

Opublikowano

Buba ... tylko drabinki wczoraj zabrakło do tego zapasu :gwizdanie:

Siema Dziewczyny :hi:

jak to nie bylo? a po co Kolkova wolalem?

1. ktos musial sasiadke zagadac dlaczego o 24 ktos probuje wjesc przez okno do mieszkania uzywajac jej kijka do kwiatkow z ogrodka

2. musial mi pomoc wejsc na parapet czyli jakby drabinka :gwizdanie:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

elo pedzie :hi:

Opublikowano

Siema :hi:

bajk przygotowujesz sie do szkolenia? nie ogarniasz 2.0T ?? :kox:

Opublikowano

działało wam wczoraj forum?

Opublikowano

działało wam wczoraj forum?

a dzialalo? u mnie sie muli i zawiesza

Opublikowano

Siema zboki :decayed:

pozdro z Władka :hi:

Ty lepiej kluczyka od audi pilnuj, a nie tu od zboków wyjeżdżasz :tongue4:

ema :)

kluczyk jest także spoko loko :kox:

tylko beer już się kończy

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

:hi:

Opublikowano

Siema :hi:

bajk przygotowujesz sie do szkolenia? nie ogarniasz 2.0T ?? :kox:

wolę sobie poszaleć na lotnisku niż na ulicy :>

Opublikowano

Siema :hi:

bajk przygotowujesz sie do szkolenia? nie ogarniasz 2.0T ?? :kox:

wolę sobie poszaleć na lotnisku niż na ulicy :>

eee :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

bajk przygotowujesz sie do szkolenia? nie ogarniasz 2.0T ?? :kox:

wolę sobie poszaleć na lotnisku niż na ulicy :>

byłeś już w Nowm Mieście ?

Opublikowano

Siema :hi:

bajk przygotowujesz sie do szkolenia? nie ogarniasz 2.0T ?? :kox:

wolę sobie poszaleć na lotnisku niż na ulicy :>

byłeś już w Nowm Mieście ?

W sobotę jadę męczyć wahacze :gwizdanie:

Opublikowano

Siema :hi:

bajk przygotowujesz sie do szkolenia? nie ogarniasz 2.0T ?? :kox:

wolę sobie poszaleć na lotnisku niż na ulicy :>

byłeś już w Nowm Mieście ?

W sobotę jadę męczyć wahacze :gwizdanie:

mnie szkoda nexii żeby tam jechać...a co dopiero dopieszczonego B7

Opublikowano

Pewnien koles organizuje jutro protest przeciwko pozostawieniu krzyza i dostal pozwolenie od wladz.

Najlepsze jest to ze napisal ze moze dojsc do zamieszek i beda sila przenosic do kosciola sw Anny

Dobrze ze mam wolne jutro to sie zjawie bo bedzie sie dzialo

Opublikowano

Koledzy

Potrzebuję pożyczyć bagażnik na weekend.

Rzecz jest lekka, ale ponad gabarytowa.

Do BM-ki też się nie zmieści.

Więc jak ktoś mógłby mi pomóc będę wdzięczny :)

Opublikowano

lexpar krzyż wywozisz poza Wawę :mysli:

:decayed:

niestety nie ma bagażnika :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.