Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oni, pewnie nic tylko znowu ten moskal :polew:

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal w przeciwieństwie do innych mężczyzn, zabiera na ciachanie swojego tunera-księgowego :kox:

łał :decayed:

AndyN

Andrzeju odpisz mi na PW z przedwczoraja..wyczyścił żem skrzynkę :notworthy:[br]Dopisany: Sierpień 04, 2010, 03:36:36 _________________________________________________

Brynia skasowała swoje konto razem ze wszystkimi swoimi postami :hi:

hyhy..jakbym wykasował swoje to stanęło by na 1900 stronie :D

Opublikowano

Jestem tu nowy ale czegoś nie rozumiem, czytam ten temat ale tu nic nie ma o spociku tylko jakiś spam o krzyżach i innych.

Przejrzałem 10 ostatnich stron i nic sie nie dowiedziałem - to normalne?

Opublikowano

jak to nie ma, przeciez pierwszy post na kazdej stronie jest o spotach

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Jestem tu nowy ale czegoś nie rozumiem, czytam ten temat ale tu nic nie ma o spociku tylko jakiś spam o krzyżach i innych.

Przejrzałem 10 ostatnich stron i nic sie nie dowiedziałem - to normalne?

a co byś chciał wiedzieć o spociku?

Przyjedź we wtorek, zobacz jak jest i zrozumiesz ostatnie 10 stron :kox:

Opublikowano

Jestem tu nowy ale czegoś nie rozumiem, czytam ten temat ale tu nic nie ma o spociku tylko jakiś spam o krzyżach i innych.

Przejrzałem 10 ostatnich stron i nic sie nie dowiedziałem - to normalne?

Wystarczy zapytać. Spot jak co tydzień odbędzie się w najbliższy wtorek na warszawskim Torwarze :good: Także wpadaj od 19 :good:

Opublikowano

:siema:

Jestem tu nowy ale czegoś nie rozumiem, czytam ten temat ale tu nic nie ma o spociku tylko jakiś spam o krzyżach i innych.

Przejrzałem 10 ostatnich stron i nic sie nie dowiedziałem - to normalne?

a co byś chciał wiedzieć o spociku?

Przyjedź we wtorek, zobacz jak jest i zrozumiesz ostatnie 10 stron :kox:

nie zrozumie bo przeciez na spocie jest tylko

burger-king-stacker.jpg

Opublikowano

Ok może zrozumiem po spotkaniu :embarrassed:,

To spociki są na torwarze czy w promenadzie?

Opublikowano

Ok może zrozumiem po spotkaniu :embarrassed:,

To spociki są na torwarze czy w promenadzie?

a co w p;ierwszym poscie jest napisane??

Opublikowano

Ok może zrozumiem po spotkaniu :embarrassed:,

To spociki są na torwarze czy w promenadzie?

Informacje o tym gdzie jest spot aktualnie jest zawsze w pierwszym poście oraz w temacie wątku.

Nie daj się wkręcić poźkowi. To jego stary numer :)

Opublikowano

Nie daj się wkręcić poźkowi. To jego stary numer

..a później zwabi i każe zapraszać się na kolację przy świecach z ognistym finałem :D:polew:

Opublikowano

Dobijamy do 4000? :naughty:

Opublikowano

Przyjedź we wtorek, zobacz jak jest i zrozumiesz ostatnie 10 stron :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ok może zrozumiem po spotkaniu :embarrassed:,

To spociki są na torwarze czy w promenadzie?

Informacje o tym gdzie jest spot aktualnie jest zawsze w pierwszym poście oraz w temacie wątku.

Nie daj się wkręcić poźkowi. To jego stary numer :)

Co ty opowiadasz :shocked: :shocked: :kox:

Opublikowano

To Bryńka narobiła nam roboty.

Opublikowano

Siema Kegle :decayed:

Opublikowano

Pytanko!

Gdzie w Wawie mogę sprzedać parę starych akumulatorów w dobrej cenie?

Opublikowano

Stań pod stadionem , fajna reklama i pójdą dobrze.

Opublikowano

Stań pod stadionem , fajna reklama i pójdą dobrze.

Ta, oddam za pół ceny prawie nowe akumulatory. Okazja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.