Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bynajmniej nie o niego mi chodziło :wink4:

a mnie o nic innego :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(...)

Wróciłeś?

Kiedy szorowanko? :kox:

Opublikowano

bynajmniej nie o niego mi chodziło :wink4:

a mnie o nic innego :gwizdanie:

ważne że d*pa cała :decayed: [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 16:46_________________________________________________

(...)

Wróciłeś?

Kiedy szorowanko? :kox:

wkurwiłem się i wy***ałem to nad morzem, rozkręciłem i poleciałem perfumem po soczewce lasera - hula jak nowy :good:

Opublikowano

wkurwiłem się i wy***ałem to nad morzem, rozkręciłem i poleciałem perfumem po soczewce lasera - hula jak nowy :good:

:good:

Ważne jakiej marki były. "Być może" są najlepsze do tych spraw :decayed:

To jeszcze błędy na spocie skasować i będzie kox [chyba będzie ktoś z VAGiem? :naughty: ]

Opublikowano

OOOoooo... widze, ze tez problem z RSNem. Musze swojego dorwac od srodka jak juz bede mial auto.

Opublikowano

I zobaczył Bóg, że to jest piękne!

I nazwał to "cycki".

Pokłócili się dyrektorzy amerykańskiego i rosyjskiego lunaparku,

który z nich ma bardziej przerażającą komnatę strachu. Pojechał

dyrektor rosyjski do wesolego miasteczka w USA, wszedł do komnaty strachu,

a tam - szkielety, wampiry, zjawy, słowem - banał. Przyjechał Amerykanin

do rosyjskiego parku rozrywki, wszedł do komnaty strachu, a tam - długi,

ciemny korytarz, na końcu którego siedzi Gruzin i trzyma zapaloną

świeczkę:

- D*pa myta? - pyta Gruzin i gasi śweczkę.

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wkurwiłem się i wy***ałem to nad morzem, rozkręciłem i poleciałem perfumem po soczewce lasera - hula jak nowy :good:

:good:

Ważne jakiej marki były. "Być może" są najlepsze do tych spraw :decayed:

To jeszcze błędy na spocie skasować i będzie kox [chyba będzie ktoś z VAGiem? :naughty: ]

Hugo Boss - bez problema - wacik był czarny od syfu ale teraz czyta wszystko w 0,5 sekundy :naughty:

Polecam Flay - to 15 minut roboty

Andy - kabel działa... po prostu nie podinstalowałem go na moim służbowym lapie bo blokuje go profil, na prywatnym poszedł bez problema :wink4:

Opublikowano

Panowie mam sytuację kryzysową z moim 1,8t!!!!

Strasznie przerywa i szarpie. Moduł zapłonowy podmieniony cewki sprawne. Świece całe w SADZY, że trudno uwierzyć, że mogą dawać jakąkolwiek iskrę. Co to moze być? Oleju nie bierze nie dymi, kompresja 12,5. Wszystkie świece jednakowo mocno zabrudzone w sadzy.

Będzie ktoś na spocie z vagiem? Dzwoniłem do buby ale On ma dyżur.

Dysponuje lapkiem z dobra baterią i wgranym vagiem.

Można prosić o jakiś namiar kto by mógł mi pomóc w tej sytuacji?

Opublikowano

sonda lambda ci padla

Opublikowano

kurna - fajnie było co niektórych z was wczoraj spotkać

naprawdę

milusio było, cieszę się że dołączyłem

:hi:

zdrowaś

k.

Opublikowano

kurna - fajnie było co niektórych z was wczoraj spotkać

naprawdę

milusio było, cieszę się że dołączyłem

:hi:

zdrowaś

k.

Nie daj się oszukać pozorom. Jeszcze ze 2 razy wpadniesz na spota to dowiesz sie, że miałeś malowane auto, przebieg 2 razy przekręcony przez jakiegoś Turka w ASO, felgi 17stki są dla mięczaków a srebrny to nie kolor i trzeba rezać do czarnego :)

To późnej zostaje w psychice ;-)

Miłego,

JaroD

Opublikowano

kurna - fajnie było co niektórych z was wczoraj spotkać

naprawdę

milusio było, cieszę się że dołączyłem

:hi:

zdrowaś

k.

Nie daj się oszukać pozorom. Jeszcze ze 2 razy wpadniesz na spota to dowiesz sie, że miałeś malowane auto, przebieg 2 razy przekręcony przez jakiegoś Turka w ASO, felgi 17stki są dla mięczaków a srebrny to nie kolor i trzeba rezać do czarnego :)

To późnej zostaje w psychice ;-)

Miłego,

JaroD

:polew: :polew:

Opublikowano

kurna - fajnie było co niektórych z was wczoraj spotkać

naprawdę

milusio było, cieszę się że dołączyłem

:hi:

zdrowaś

k.

Nie daj się oszukać pozorom. Jeszcze ze 2 razy wpadniesz na spota to dowiesz sie, że miałeś malowane auto, przebieg 2 razy przekręcony przez jakiegoś Turka w ASO, felgi 17stki są dla mięczaków a srebrny to nie kolor i trzeba rezać do czarnego :)

To późnej zostaje w psychice ;-)

Miłego,

JaroD

Flyer nie wytrzymał ciśnienia psychicznego i robi swapa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurna - fajnie było co niektórych z was wczoraj spotkać

naprawdę

milusio było, cieszę się że dołączyłem

:hi:

zdrowaś

k.

Nie daj się oszukać pozorom. Jeszcze ze 2 razy wpadniesz na spota to dowiesz sie, że miałeś malowane auto, przebieg 2 razy przekręcony przez jakiegoś Turka w ASO, felgi 17stki są dla mięczaków a srebrny to nie kolor i trzeba rezać do czarnego :)

To późnej zostaje w psychice ;-)

Miłego,

JaroD

Dobre

Kolorem mogą mnie zaskoczyć, ale reszty nie kupię za cholerę :tongue4:

I rzeczywiście co do 17tek masz rację ...

Zdrowaś

k.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema siema :hi:

Powiedzcie mi kto, gdzie i za ile mi zamontuje turbotajmer do eSy? Moskal? Adamo?

Opublikowano

siema siema :hi:

Powiedzcie mi kto, gdzie i za ile mi zamontuje turbotajmer do eSy? Moskal? Adamo?

moskal tylko musisz nad morze jechac :naughty:

Opublikowano

siema siema :hi:

Powiedzcie mi kto, gdzie i za ile mi zamontuje turbotajmer do eSy? Moskal? Adamo?

Poziek, wpadnij we wtorek na Towar :decayed:

Opublikowano

siema siema :hi:

Powiedzcie mi kto, gdzie i za ile mi zamontuje turbotajmer do eSy? Moskal? Adamo?

Poziek, wpadnij we wtorek na Towar :decayed:

Po tańcu z gwiazdami :wink4:

k.

Opublikowano

Siemka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.