Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro , robiłem szał na plaży w Majki Triceratopsie :decayed:

stegna.jpg

Męskich nie było ?? mowa o spodenkach :polew: :polew: :polew:

nie , pożyczyłem od Twojej starej :decayed:

To chyba ją z kimś pomyliłeś bo ma lepszy gust :kox:

ni chyba :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro , robiłem szał na plaży w Majki Triceratopsie :decayed:

stegna.jpg

Męskich nie było ?? mowa o spodenkach :polew: :polew: :polew:

Idź lepiej smażyć jajca a nie kisisz na forum ogórka.

nie , pożyczyłem od Twojej starej :decayed:

To chyba ją z kimś pomyliłeś bo ma lepszy gust :kox:

ni chyba :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siemka krowie cyce :hi

Się zmotywowałem do rezania wczoraj po tym jak mnie objechała nowa carrera s - co prawda miał prawo (385 km na 1400 kg wagi) ale jego zdziwienie było piękne, że rodzinne kombi wcale tak bardzo mu się nie oddala jak by przypuszczał :)

Jakie plany na weekend macie?

Opublikowano

Idź lepiej smażyć jajca a nie kisisz na forum ogórka.

własnie sie pakuje i wracam na warszawke :confused4: ;(

Opublikowano

siemka krowie cyce :hi

Się zmotywowałem do rezania wczoraj po tym jak mnie objechała nowa carrera s - co prawda miał prawo (385 km na 1400 kg wagi) ale jego zdziwienie było piękne, że rodzinne kombi wcale tak bardzo mu się nie oddala jak by przypuszczał :)

Jakie plany na weekend macie?

myslisz ze TT pozwoli ci go objechac?? :polew:

ja jade na spota na suwalszczyzne na 4 dni, dwoch juz tam siedzi i czeka z zimnym bro na mnie :naughty:

Opublikowano

siemka krowie cyce :hi

Się zmotywowałem do rezania wczoraj po tym jak mnie objechała nowa carrera s - co prawda miał prawo (385 km na 1400 kg wagi) ale jego zdziwienie było piękne, że rodzinne kombi wcale tak bardzo mu się nie oddala jak by przypuszczał :)

Jakie plany na weekend macie?

Najpierw wydarzenie sezonu, czyli rusza sezon w Barclay's Premier League

W sobotę 2 mecze, w niedzielę hit kolejki a w poniedziałek wieczorem Man :przebiegly:

Do tego (w międzyczasie) Ostróda

zdrowaś

k.

Opublikowano
Opublikowano

było

Opublikowano

Idź lepiej smażyć jajca a nie kisisz na forum ogórka.

własnie sie pakuje i wracam na warszawke :confused4: ;(

uuu to lipton. Mnie jednak nie będzie od 16 w wawie ponieważ przełożyło mi się na wrzesień szkolenie ludzi. Tak czy siak wrócę do wioski na 1,5 tyg.

Opublikowano

Jakiś basen może dzisiaj ktoś? Jakiś Park Wodny? Może tu: www.wodnypark.com.pl

Mam dzisiaj jakąś awersje do imprez i w zamian ruszamy do wody. Ktoś by się pisał?

22 zł/h na wszystkie bajery.

Można się ustawić np. ok 20 na miejscu bo do 22 jest czynne :)

Opublikowano

Jakiś basen może dzisiaj ktoś? Jakiś Park Wodny? Może tu: www.wodnypark.com.pl

Mam dzisiaj jakąś awersje do imprez i w zamian ruszamy do wody. Ktoś by się pisał?

22 zł/h na wszystkie bajery.

Można się ustawić np. ok 20 na miejscu bo do 22 jest czynne :)

Jak tam nad zalewem zegrzyńskim ? Tłok jak co roku ? Barka jeszcze jest ? Nie byłem tam łohohoho i jeszcze trochę.

Opublikowano

Tak czy siak wrócę do wioski na 1,5 tyg.

daj cynk :wink4:

Opublikowano

Jak tam nad zalewem zegrzyńskim ? Tłok jak co roku ? Barka jeszcze jest ? Nie byłem tam łohohoho i jeszcze trochę.

też tam dawno nie byłem. Nie bywam często w Legionowie i okolicach. Ale coś tam przebudowywali, jakąś kostke układali, barke też coś mieli podobno przestawiać gdzie indziej. A ludzi napewno masa jak zawsze.

Opublikowano

Jakiś basen może dzisiaj ktoś? Jakiś Park Wodny? Może tu: www.wodnypark.com.pl

Mam dzisiaj jakąś awersje do imprez i w zamian ruszamy do wody. Ktoś by się pisał?

22 zł/h na wszystkie bajery.

Można się ustawić np. ok 20 na miejscu bo do 22 jest czynne :)

Jak tam nad zalewem zegrzyńskim ? Tłok jak co roku ? Barka jeszcze jest ? Nie byłem tam łohohoho i jeszcze trochę.

barki ni ma :gwizdanie: Ale kupa rozgrzanych pierogów jest jak zawsze :naughty:

Opublikowano

Miałem kiedyś d*pę z Nieporętu więc wiem co to weekend na zalewem. Kiedyś to była wioseczka pod wawą a teraz zabudowane wszystko :gwizdanie:

Opublikowano

hehe kiedyś mieszkałem w Białobrzegach :) (jako dzieciak) i odkąd sięgam pamięcią to są tam tłumy :)

Opublikowano

jak ktos ma ochote to dzisiaj jest spot na suwalszczyznie, bede ja, PIXI, Kolkov

wpadajcie :kox:

Opublikowano

jak ktos ma ochote to dzisiaj jest spot na suwalszczyznie, bede ja, PIXI, Kolkov

same zgredy :thumbdown:

Opublikowano

jak ktos ma ochote to dzisiaj jest spot na suwalszczyznie, bede ja, PIXI, Kolkov

same zgredy :thumbdown:

A4 Klub Senior :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak ktos ma ochote to dzisiaj jest spot na suwalszczyznie, bede ja, PIXI, Kolkov

same zgredy :thumbdown:

A4 Klub Senior :polew: :polew: :polew:

Pasuje im tamtejszy klimat , c**j nocuje a psy kótasami wode z jeziora piją :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.