Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi:

ale rybek nalapalem :decayed:

:siema: wróciłeś , w przyszłym roku nie będzie tak lekko ( pare piwek ) zostajesz do rana i nie ma przebacz ..... albo wpadniemy z Kolkovem do Ciebie i się nachlamy :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Jak Buba w końcu mi ogarnie stojak to możemy twoją modelkę wystawić na scenę.

Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Jak Buba w końcu mi ogarnie stojak to możemy twoją modelkę wystawić na scenę.

Masz na myśli statyw? Statyw mam - nie będzie problemem. Aparat tylko wyjechał na dwa tygodnie wakacji (pentax k7 + 16-50), a nie chce mi się czekać dwa tygodnie - chcę jak najszybciej wystawić..

Opublikowano

Zero jarania ! kurfa :evil: :evil:

to nie mamy po co jechać :cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 06:40_________________________________________________tak w ogóle to siema bydlaki wstrętne :hi:

Opublikowano

Dobra kto mi chce zrobić sesję sprzedażową? :kox:

Jak Buba w końcu mi ogarnie stojak to możemy twoją modelkę wystawić na scenę.

dobrze ze mi przypomniales :rolleyes::decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 07:40_________________________________________________wlasnie siema :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Nie dotarłem wczoraj na spota bo mnie gardło napierdzielało ostro i okazało się dzisiaj że jazda z otwartymi oknami przez brak jakiegokolwiek nawiewu w środku auta zaowocowała anginą. kutfa. tydzień w domu na antybiotyku :kwasny:

Opublikowano

to nie mamy po co jechać :cool1:

A jak chcic :hi:

Opublikowano

to nie mamy po co jechać :cool1:

A jak chcic :hi:

fakju :hi:

Opublikowano

to nie mamy po co jechać :cool1:

A jak chcic :hi:

fakju :hi:

yu tu :decayed:

Opublikowano

to nie mamy po co jechać :cool1:

A jak chcic :hi:

fakju :hi:

yu tu :decayed:

no normalnie miłość w powietrzu czuć od rana .....

strzała wszystkim

Opublikowano

no normalnie miłość w powietrzu czuć od rana .....

strzała wszystkim

siemano małolat :hi::decayed:

Opublikowano

bajk sprzedajesz furmanke????

Opublikowano

bajk sprzedajesz furmanke????

tak - podjąłem ostateczną decyzję - jeśli ktoś weźmie to sprzedaję :kox:

Opublikowano

bajk sprzedajesz furmanke????

tak - podjąłem ostateczną decyzję - jeśli ktoś weźmie to sprzedaję :kox:

ja bym wziął ale hajsu nie mam :decayed:

Opublikowano

bajk sprzedajesz furmanke????

tak - podjąłem ostateczną decyzję - jeśli ktoś weźmie to sprzedaję :kox:

ja bym wziął ale hajsu nie mam :decayed:

ja tez bym wzial ale brak Q i nie avant :thumbdown:

Opublikowano

bajk sprzedajesz furmanke????

tak - podjąłem ostateczną decyzję - jeśli ktoś weźmie to sprzedaję :kox:

ja bym wziął ale hajsu nie mam :decayed:

ja tez bym wzial ale brak Q i nie avant :thumbdown:

Q to szit :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Zero jarania ! kurfa :evil: :evil:

kto powiedział, że będziemy jarać :?: :przebiegly:

my przyjedziemy najarani...

Opublikowano

tylko mi się ogarnij na niedzielę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tylko mi się ogarnij na niedzielę :naughty:

spoko, spoko :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.