Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiedźmin Grucha?

grucha6zt.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spytaj na dzielni o GRUCHĘ a on Ci wszytko wytłumaczy. Następnym razem myśl co piszesz........

Jeśli chodzi Ci o tego "Gruchę" czyli Michała Gruszczyńskiego jak już wiadomo leży dawno w okolicach Majdanu pod Wołominem. Kretyn mieszkał dwa bloki ode mnie, zawsze cwaniak nie uznawany, więc popisał się raz w życiu na Grochowie.

I nie udawaj że coś wiesz bo szybko mogę was z błędu wyprowadzić że nic nie wiecie o WWL a to co w gazetach to ........

HBO przed walka Adamek-Grant

Grubo żeś poszedł :naughty:

Opublikowano

Grucha się w takie drobne sprawki nie miesza :wink4:

Tu masz rację. On do młodych się nie wtrąca.

Opublikowano

I nie udawaj że coś wiesz bo szybko mogę was z błędu wyprowadzić że nic nie wiecie o WWL a to co w gazetach to .....

Jesteś takim groźnym, prawdziwym mężczyzną :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I nie udawaj że coś wiesz bo szybko mogę was z błędu wyprowadzić że nic nie wiecie o WWL a to co w gazetach to .....

Jesteś takim groźnym, prawdziwym mężczyzną :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

coś jak ty na forum taki groźny a w Bukowinie z ekipą przyszedłeś na mnie ale że chłopaki zobaczyli z kim mają do czynienia i woleli z wszystkimi zębami wrócic do domu to odpuścili :kox::naughty::evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 14:10_________________________________________________a i ty przysiadłeś i polewać cytrynówkę zacząłeś która cię niebawem zabrała wyrka :naughty::wink4:
Opublikowano

coś jak ty na forum taki groźny a w Bukowinie z ekipą przyszedłeś na mnie ale że chłopaki zobaczyli z kim mają do czynienia i woleli z wszystkimi zębami wrócic do domu to odpuścili :kox::naughty::evil: :evil: :evil:

kto był w tej ekipie ? Lukas z Oniakiem ? :kox: :kox:

Opublikowano

W ramach pokoju proponuje wam wspólne sranie na klate .

Opublikowano

i jeszcze taki jeden z grodziska on pierwszy skumał z kim gra :polew:

Opublikowano

W ramach pokoju proponuje wam wspólne sranie na klate .

Takie akcje ten debil z Wołomina ma na codzień :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 14:14_________________________________________________

i jeszcze taki jeden z grodziska on pierwszy skumał z kim gra :polew:

tiaaa, odszedł bo mu było ciebie szkoda :naughty:

Opublikowano

teraz tak mówisz a wiesz jak było :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

teraz tak mówisz a wiesz jak było :gwizdanie: :cool1:

o czem ty do mnie rozmawiasz ?

dla mnie to jak przeminęło z wiatrem

nic nie pamiętam :tongue4:

Opublikowano

teraz tak mówisz a wiesz jak było :gwizdanie: :cool1:

o czem ty do mnie rozmawiasz ?

dla mnie to jak przeminęło z wiatrem

nic nie pamiętam :tongue4:

i dobrze że nic ... :naughty:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

cytrynka malinka :naughty:

Opublikowano

taaaaaaaaaaak cytrynówka była gooood

Opublikowano

no co ? :kox: :kox:

Opublikowano

debil z Wołomina

Ubliżam Ci?

Chyba naprawdę nie pojmujesz w jakiej jesteś sytuacji :blink:

Powodzenia

Opublikowano

W ramach pokoju proponuje wam wspólne sranie na klate .

Lepiej chyba wspólne dymanie jednej panny :decayed:

Opublikowano

:decayed:

kufa skąd Ty masz takie za***iste focisze?

:polew: :polew: :polew:

http://i155.photobucket.com/albums/s295/audiminiac/nosfi1.jpg

w dziale zółtych zielonych i fioletowych jest tego więcej :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.