Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ojej :sick3: Wóda jest straszna .

Dlatego ja nie piję :decayed::naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ojej :sick3: Wóda jest straszna .

O to już wiem, że dzisiaj mamy sobotę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi: Pany mam takie pytanie jak jest przykręcony przedni zderzak? Chciałem dzisiaj skorzystać z pogody i wymienić ślizgi :gwizdanie: W temacie który znalazłem jest opisane tylko jak pozbyć się szpar, zero opisu jak jest przymocowany :wallbash:
Opublikowano

zderzakb5przd.jpg

Opublikowano

Dzięki wielkie :naughty:

Opublikowano

wyjmujesz boczne kratki odkręcasz śruby nr 6 i ściągasz do przodu[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 10:46_________________________________________________regulacja wysokości jest tam gdzie się wkręca te śruby

Opublikowano

Co jest karwa mać .... pijecie , czy leczycie kaca że tak tu cicho :confused4:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 22:16_________________________________________________

Ragga :hi: tylko nie ryczące :polew: , ale czterdziechy :gwizdanie: i wygolone :kox: - szkoda że nie jadę z Nimi :embarrassed:

Nie martw się Pixi..nic nie straciłeś..chłopaki wolą zabawiac się w swoim towarzystwie :D

Ufff , już mi przeszło ... dzięki :polew:

Opublikowano
  • Autor

misja wykonana :kox:

kierownice, gałki i podłkietniki obszyte profi :naughty:

dsc00491a.jpg

By mrkolkov at 2010-08-21

Opublikowano

misja wykonana :kox:

kierownice, gałki i podłkietniki obszyte profi :naughty:

dsc00491a.jpg

By mrkolkov at 2010-08-21

a co tam w tle zdechło :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 23:47_________________________________________________gęba jakaś znajoma :naughty:
Opublikowano

misja wykonana :kox:

kierownice, gałki i podłkietniki obszyte profi :naughty:

dsc00491a.jpg

By mrkolkov at 2010-08-21

Co to za śpiący książę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

15:18 a Poziek śpi......................... :polew:

Opublikowano

dsc00491a.jpg

By mrkolkov at 2010-08-21

k**wa ... jaki ten swiniak ma beben ... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

15:18 a Poziek śpi......................... :polew:

kimnął się chłopaczyna godzinkę pod lubelskim niebem i się naprawił :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

PIĆ !!!! czeka ktoś na Adamka ? Wątek jest ale żadne bydle nie wypowiada się.

Idę po kolejnego bronka :) dzisiaj na złotym bażancie jadę

Opublikowano

:decayed:

Poziu ..... żyjesz :mysli: [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 00:14_________________________________________________

15:18 a Poziek śpi......................... :polew:

kimnął się chłopaczyna godzinkę pod lubelskim niebem i się naprawił :decayed:

No może troszeczkę :naughty:

Opublikowano

sobota dzisiaj była za***ista :good::decayed:

Opublikowano

sobota dzisiaj była za***ista :good::decayed:

to fakt , dzieki za wspólną podróż :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

sobota dzisiaj była za***ista :good::decayed:

to fakt , dzieki za wspólną podróż :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

przednio było :yeah:

Opublikowano

sobota dzisiaj była za***ista :good::decayed:

to fakt , dzieki za wspólną podróż :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

przednio było :yeah:

ale zjebany jestem na maxa , zwłaszcza oczy :kox: :kox: :kox: :kox:

kończe piwo i ide spać , pozdro buraki :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.