Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak tak , jutro znowu napisze że więcej nie pije :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oniak dzieki Tobie wiadomo kiedy sobota :decayed:

Opublikowano
  • Autor

oniak dzieki Tobie wiadomo kiedy sobota :decayed:

ta gdyby nie on to bym jutro do roboty polazł :)

Opublikowano

Moskal przyjdzie, przeczyta i będzie żałował tego pukania temtej panny.

Ciekawe czy obaj poszli z nią w ślimaka :polew:

co ty chłopcze możesz wiedzieć.........

Ewentualnie podzielę się nią z Moskalitem cool1 kox kox

Kuuurwa to ja ciągle myślałem że sie już dzielili , :polew: :polew: :polew:

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

Może Moskal się sam poczęstował :D:naughty::decayed:

nigdy w życiu , nie zrobilbym tego koledze , zrobilem tak kiedyś jednemu dobremu kumplowi i do teraz mam wyrzuty sumienia :thumbdown::kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 20:31_________________________________________________jutro misja , ale będą jaja , juz czuje w moczu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

jutro misja , ale będą jaja , juz czuje w moczu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox:

ale ja siedzę z przodu, mówiłem Ci :gwizdanie:

Opublikowano

ja odpadam, musze wrocic, moze jutro zawieche zrobie jak rano odbiore

Opublikowano

jutro misja , ale będą jaja , juz czuje w moczu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:kox:

ale ja siedzę z przodu, mówiłem Ci :gwizdanie:

zagracie w papier/kamień/nożyczki :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________

ja odpadam

cienias :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zagracie w papier/kamień/nożyczki :kox: :kox: :kox:

chyba, że on zajmie się kierownicą :mysli:a my pierdolniemy najmniejszy sześciopaczek

Opublikowano

chyba, że on zajmie się kierownicą :mysli:a my pierdolniemy najmniejszy sześciopaczek

sie zobaczy :wink4:

Opublikowano

wsiadając do auta rano już będę otwierał browca :naughty: :naughty:

Opublikowano

wsiadając do auta rano już będę otwierał browca :naughty: :naughty:

ty tez jedziesz? kufa wesolo sie zapowiada

:wallbash:

Opublikowano

kurfa drugi dzien z rzedu wszedlem w ten temat,tak z ciekawosci ... i co? i chooojnia caly czas to samo,jakies murzynskie teksty,tylko Poziek jeszcze przez swoje teksty nie byl tak blisko piórnika :polew:,na spocie trzeba kogos dobrac i WWLA I WPRA po klapsie w ucho,polozy sie ich pozniej obok siebie i jak sie obudza to ostygna,bo chyba w doope ze... jeden ma za ciezki zart a drugi go nie łapie

Opublikowano

kurfa drugi dzien z rzedu wszedlem w ten temat,tak z ciekawosci ... i co? i chooojnia caly czas to samo,jakies murzynskie teksty,tylko Poziek jeszcze przez swoje teksty nie byl tak blisko piórnika :polew:,na spocie trzeba kogos dobrac i WWLA I WPRA po klapsie w ucho,polozy sie ich pozniej obok siebie i jak sie obudza to ostygna,bo chyba w doope ze... jeden ma za ciezki zart a drugi go nie łapie

chooojnia z grzybnią i pleśnią ............:oklaski:

Koniec smyrania się po napletach :polew:

Opublikowano

jutro misja , ale będą jaja , juz czuje w moczu :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

wsiadając do auta rano już będę otwierał browca :naughty: :naughty:

Pojebao Was chyba cyce..jutro w dzień pracujemy, a wieczorem idziemy na spelunę ..Tu macie do wyboru..wiejski bar gdzie Perła leje się strumieniami lub Lubartowski bar gdzie przychodzą wygolone , ryczące czterdziechy :D

Opublikowano

Ragga :hi: tylko nie ryczące :polew: , ale czterdziechy :gwizdanie: i wygolone :kox: - szkoda że nie jadę z Nimi :embarrassed:

Opublikowano

Ragga :hi: tylko nie ryczące :polew: , ale czterdziechy :gwizdanie: i wygolone :kox: - szkoda że nie jadę z Nimi :embarrassed:

Nie martw się Pixi..nic nie straciłeś..chłopaki wolą zabawiac się w swoim towarzystwie :D

Opublikowano

wsiadając do auta rano już będę otwierał browca :naughty: :naughty:

ja moge prowadzić :good: , pytanie brzmi czy WY nie bedziecie ze mną bali sie jechać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wsiadając do auta rano już będę otwierał browca :naughty: :naughty:

ja moge prowadzić :good: , pytanie brzmi czy WY nie bedziecie ze mną bali sie jechać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ktoś znowu przywalił w pytę :kox:

Zresztą jakby mnie zdominowała taka Krystyna to też bym nie pojechał :kox: :kox: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ojej :sick3: Wóda jest straszna .

Opublikowano

Ojej :sick3: Wóda jest straszna .

OOooo... jaki ranny ptaszek :) Czy dopiero co skończyliście pić? :>

Idź spać oniak bo ciemno jeszcze :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.