Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja sie zastanowie kiedy mi pasuje i wam powiem :P godzine juz znam 19

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moze niech sie zaczna chłopaki deklarować który by wpadł na spota :?: :D

Opublikowano

Krzysztof tak to nigdy nie zrobimy nic jak sie nie zapoda termina to nikt sie nie zgłosi :wink:

Opublikowano

Łukasz majac na uwadze aurę - śnieg i zimno...mogą być na razie kłopotki ze spocikiem :(

Opublikowano

Wiem z tym sie zgadzam dlatego nie podalem zadnego terminu i czekam na wiosne ktora bedzie juz za tydzien :wink:

Opublikowano

ZA tydzień :> optymista :)

Może jednak zróbym jakiegoś spocika właśnie w jakimś garażu podziemnym jak to było pisane wcześniej, wtedy śnieg nie straszny. A na wiosne boję się, że jeszcze poczekamy :(. ALe jak uważacie chłopaki, ja sie dostosuję :)

Opublikowano

Ta wiosna bedzie musiala sie wkoncu pojawic a jak sie nie pojawi w ciagu tygodnia to zrobimy na parkingu podziemnym.

Opublikowano

Cobyście powiedzieli na jakiś zlocik w poniedziałek o 19 :) miejsce można obgadać :) zaproponowałem coś mam dość czekania na wiosnę jak śnieg widzę za oknem :(

Opublikowano

u mnie w poniedziełk i środę moze być krucho a we wtorek mam dentyste w tych godzianch wiec raczej odpada :( ewentualnie czwartek :?:

poza tym, nie nadaje sie jeszcze na spotkania na zewnątrz :cry:

czekam na głosy innych

Opublikowano

Hmm lepiej tak z tydzien wczesniej zaplanować spota zeby kazdy zauwazył ja zaproponuje inna troche date 28marca wtorek godz. 19 moze juz wiosna bedzie :roll: co panowie na to :?:

Opublikowano

jak dla mnie ok, tylko chodzilo mi wlasnie by byla juz jakas data ustalona tak by ludzie sie mogli deklarowac :)

Opublikowano

No to ustalone

Spot :

data :arrow: 28.03.2006r

godz. :arrow: 19:00

miejsce :arrow: Torwar (jak bedzie zimno to parking Arkadii)

Chlopaki deklarować sie :mrgreen: i juz rezerwowac wieczór :wink:

Opublikowano

Jak mnie ptasia grypa nie dorwie to jestem na bank :mrgreen:

Opublikowano

Jak nie bedziesz chodzil spac z kurami to ptasia grypa nie grozna :mrgreen:

Opublikowano

Haj..nie znam Was ale będe swoim rozklekotanym smigaczem :D na godzinke wpadne:-)...coby obgadać pare spraw w sprawie lampkuf :-)

[ Dodano: 2006-03-18, 23:35 ]

hmm..a tak z innej beczki..ma ktoś może z Was VAG'a i mógłby wziąść na spota poniedziałkowego ?:> :wink:

Opublikowano

No chyba nie wszystkich nie znasz :D

Opublikowano
No chyba nie wszystkich nie znasz :D

no tylko Ciebie znam :P:oops:

jak temacik z lampami ?:>

Opublikowano

Pogadamy na spoocie :) duzo zalezy od ceny a wiec pewnie od ilosci chetnych glownie :)

Opublikowano
ma ktoś może z Was VAG'a i mógłby wziąść na spota poniedziałkowego ?:>

chętnie sie podłącze pod pytanie ...miga mi OIL :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.