Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że Moda Na Suck(cez) nadal trwa. :cool1:

Ze 200 stron, mnóstwo pierdzielenia, wiele wątków, każdy z każdym a nadal jestem na bierząco. :polew:

Tak trzymać chłopaki, no i przy okazji niech 2011 stoi przed wami otworem :hi::good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szwagierka nie chciała domowego in vitro .. zdecydowała się na tradycyjne zapłodnienie także pozwalam Ci ją wychlastać :naughty: :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :wink4:

jeszcze bym Ci dopłacił za uwiedzenie i brutalne porzucenie :evil2::kox:

ślij profil z FB i zrobię to dla Ciebie po starej przyjacielskiej znajomości :decayed::kox: :kox:

Nagraj odgłosy na dyktafon to opchnie się jako podkład do niemieckich pornoli na ebaju :lol1:

Opublikowano

Pany,

ma ktos pozyczyc miernik lakieru (do nastepnego spota) ? :cool1:

Mam, mogę Ci dziś podrzucić, daj cyne czy nadal aktualne.[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 16:58_________________________________________________

Siema :)

Dacie rade coś powiedzieć o nim ze zdjęć?

Wiem, że ma korby z tyłu (jaki koszt montażu elektryki), dokładki przód i tył trzeba z s-line założyć, fotele przód z elektryką i navi. To na początek. Ale da rade coś wiecej o nim tak po zdjęciach?

Jesteście w stanie ocenić czy zawias też ma s-line czy tylko wnętrze?

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=136443890&pageNumber=3&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.modelDescription=quattro&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=PETROL&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2002&maxConstructionYear=2004&tabNumber=1

Kali bardzo ładnie i zadbanie wyglądające B6, po felgach widać,że nie było tyrane na tych j**anych, polskich drogach.
Opublikowano
  • Autor

edmondek wszystkiego najlepszego sąsiedzie :cool1::drunk:

Opublikowano

edmondek wszystkiego najlepszego sąsiedzie :cool1::drunk:

:>

sąsiedzie :cool1::drunk:

Wprowadzasz się wkońcu?

Opublikowano
  • Autor

Wprowadzasz się wkońcu?

jutro odbieram i zaczynam rezać :kox:

Opublikowano

Wprowadzasz się wkońcu?

jutro odbieram i zaczynam rezać :kox:

:good:

No to będziem rezać ... piwka w garażu :naughty:

Daj znać jak będziesz bywał na dzielni, bo ja jakoś się ostatnio na spota wybrać nie mogę...

Opublikowano
  • Autor

No to będziem rezać ... piwka w garażu :naughty:

na bank :naughty:

Daj znać jak będziesz bywał na dzielni, bo ja jakoś się ostatnio na spota wybrać nie mogę...

:good:

Opublikowano

Wprowadzasz się wkońcu?

jutro odbieram i zaczynam rezać :kox:

Kiedy parapet ? :cool1:

Opublikowano

Ło karwa .... Edmundo ma 30 lat :przebiegly:

Adrian , 100 lat i wszystkiego naj.... :naughty::drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy parapet ? :cool1:

weź mnie nawet nie osłabiaj :wallbash:

Opublikowano

Spoko Gregory :ok2: poczekamy :polew:

Opublikowano

Kiedy parapet ? :cool1:

weź mnie nawet nie osłabiaj :wallbash:

my na podłodze możemy siedzieć wódkę i ogórki przyniesiemy :drinks:

Opublikowano
  • Autor

damy radę, spokojnie mordy, pamiętam o Was :kox:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Z mojej rolety można by serwete na podłogę zrobić :kox:

Grześ jak byś coś potrzebował .... to wal śmiało :good:

Opublikowano

damy radę, spokojnie mordy, pamiętam o Was :kox:

my o Tobie też :friends::drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Grześ jak byś coś potrzebował .... to wal śmiało :good:

okej :notworthy:

damy radę, spokojnie mordy, pamiętam o Was :kox:

my o Tobie też :friends::drunk: :drunk:

:polew:

Opublikowano

Kiedy parapet ? :cool1:

weź mnie nawet nie osłabiaj :wallbash:

Zalej parkiet i wpadamy :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.