Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobcie chlopaki jakis fotki i wrzuccie na forum zebysmy mieli co ogladac ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesli bedzie miejsce na parkingu to zrobimy ostatnio nie dało sie aut ustawic do zdjecia :(

Opublikowano

bedem:)

Opublikowano

to ja jade na torwar :mrgreen: cyfraka mam

Opublikowano

Byłem - BYŁO fajnie...pierwszy spot...Ale na pewno nie ostatni..Pozdrawiam wszystkich i ZAPRASZAM za tydzien

Opublikowano

No to sie czlonkowie popisali BARDZO DZIEKUJE za PRZYBYCIE

Zdjecia bede zrzucał czekać Cierpliwie

Mijemy nadzieje ze za tydzien tez bedzie taka sama pogoda jak dzisiaj zamowilem :mrgreen:

Opublikowano

No było super miło że was poznałem i napewno będe wpadał na spoty :) :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano

Ja też dziękuje wszystkim, było super a za tydzień będzie jeszcze lepiej :)

Opublikowano

Tylko ktos inny musi dac teraz na msze i pogode zamowic :mrgreen:

Opublikowano

do moderatora, proszę o wykasowanie posta :wink:

nie widzę, zeby była opcja samodzielnego usunięcia :?:

Opublikowano

heh spoko było..czekamy na wyścigi :mrgreen: =>przybęde z grillem :wink:

Opublikowano

cały przekrój A4 dzisiaj sie pojawił B5, B6 i B7 :wink: no i frekwencja była niezła!!!

widzę, że lukas23 i bartte troszkę sie wcześniej martwili o to...całkiem niepotrzebnie :D

fajnie było was poznać...lukas 23 i bartte już wcześniej miałem przyjemność poznać...teraz tylko przemo brakowało z poprzedniego spota

patrzac na wasze poczucie humoru Panowie, spoty na pewno będą wesołe :mrgreen:

niestet moje fotki są za ciemne :(

mogę trzy wrzucić:

http://img145.imageshack.us/img145/2654/10022106si.jpg

http://img54.imageshack.us/img54/4913/10022097gk.jpg

http://img143.imageshack.us/img143/5239/10022000ns.jpg

Opublikowano

za tydzien pewnie beda kamerki i bedzie jasniej:)i pelniej:)

Opublikowano
heh spoko było..czekamy na wyścigi =>przybęde z grillem

taaa a kto węgiel i kiełbę podrzuci :?: :D

Opublikowano

ja nie :mrgreen: ja będe kucharzem :D

Ale kamerke będe miał więc Wy nie musicie brać :lol:

Opublikowano

najbardziej mnie boli w spotach z autami brak browaru...tzn. niby mozna:) ale potem w razie awarii..LIPA...

Opublikowano

adamooo a co to za teamat z lampami :?: chyba przegapiłem na spocie :?: :(

tomboy browarek to ja teraz walę :D:P ...prawie jak na spocie :mrgreen:

Opublikowano

Jesli trzeba pilnowac grilla to ja sie pisze na to bo moje kuce tylko 90 beda odpoczywaly :mrgreen:

Opublikowano

No chcemy zakupić większą ilość coby kupić taniej..jak narazie są za 140 euro..w wersji czarne lub chrom na oringach i soczewski ofkors :P Bartt ma coś załatwić z xenonkami i przetwornicami w dobrych cenach więc całość będzie w miare tanio..im więcej osób tym taniej..więc sie zastanawiajta szybko bo wiosna już się kończy :D wieczorem jak wpadne do domu to zarzuce fotki jak wyglądają lampy..można je znaleźć na ebay lub allegro..

Opublikowano

Ja juz wyrazilem swoje zdanie na temat lamp wszystko zalezy oc ceny :mrgreen:

Panowie zapraszam do ogladania:

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/album_cat.php?cat_id=5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.