Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z prawej zleciała nakretka i znalazła sie w wydechu , lewa jest ok ale idzie do sprawdzenia

Miałeś do mnie zadzwonić :chytry:

dzisiaj :wink4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:05_________________________________________________no dzwonie to mnie odrzucasz :foch:

Musisz się najpierw zaanonsować.. :good:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:40_________________________________________________Moskal - znalazłem coś dla Ciebie - :)

Już myślałem, że wypiłem, ale niee.. Trzymam jednak cały czas :kox:

Monster_Energy1.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Musisz się najpierw zaanonsować.. :good:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:40_________________________________________________Moskal - znalazłem coś dla Ciebie - :)

Już myślałem, że wypiłem, ale niee.. Trzymam jednak cały czas :kox:

Monster_Energy1.jpg

jakbyś wypił to wiesz ze odbijałoby Ci sie czkawką baaardzo długo :wink4:

Opublikowano

:hi:

moskal jak suszarki ?

z prawej zleciała nakretka i znalazła sie w wydechu , lewa jest ok ale idzie do sprawdzenia

robisz wieksze czy zostajesz przy seryjnych??

Opublikowano

JEBNĄŁBYM K04 :decayed:

Opublikowano

Dla wszystkich rezaczy : http://whitetrashrepairs.com/

Opublikowano

robisz wieksze czy zostajesz przy seryjnych??

nie ma piniędzy , trza jechać na wakacje :naughty: :naughty: :naughty:

nagrałem sobie K03 od Sida chociaż kusi mnie.... :

Sprzedam set dla S4 B5 do 440 ps :

- używane turbo K04 z RS4 sprawne : 3000 zł

- rury bi-pipe czarne dla K04 : 900 zł

- nowe sprzęgło RS4 : 920 zł

- nowa pompa Bosch 044 do 650 ps : 600 zł

- używane 10 tyś/km wtryski Bosch 440cc : 880 zł

całość pozwala na osiągnięcie do 440ps w zależności od kondycji i setapu silnika,

w seryjnym 2,7 S4 spodziewać się max do 400ps

cena za całość : 6300 zł (wysyłka free)

dodatkowo w opcji mam nowy cały wydech "chinol", Fmic przód, świece ........

Opublikowano

Ile czasu będziesz czekał na drugą taką okazję? :przebiegly:

Dzwoń do Providenta, poczuj siłę swoich pieniędzy! :good:

Opublikowano

Ile czasu będziesz czekał na drugą taką okazję? :przebiegly:

to nie jest zadna okazja :wink4: w kazdym momencie mozesz zamówić sobie u Sida taki zestaw i w ciągu kilku tygodni bedziesz go miał

Opublikowano

tez mnie kusił ten zestaw ale chyba zostane przy serii...

Opublikowano

tez mnie kusił ten zestaw ale chyba zostane przy serii...

w zime przyjdzie czas na rezanko :wink4:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 16:51_________________________________________________ :hi: :hi: :hi:

pozdychaliście ???

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

robisz wieksze czy zostajesz przy seryjnych??

nie ma piniędzy , trza jechać na wakacje :naughty: :naughty: :naughty:

nagrałem sobie K03 od Sida chociaż kusi mnie.... :

Sprzedam set dla S4 B5 do 440 ps :

- używane turbo K04 z RS4 sprawne : 3000 zł

- rury bi-pipe czarne dla K04 : 900 zł

- nowe sprzęgło RS4 : 920 zł

- nowa pompa Bosch 044 do 650 ps : 600 zł

- używane 10 tyś/km wtryski Bosch 440cc : 880 zł

całość pozwala na osiągnięcie do 440ps w zależności od kondycji i setapu silnika,

w seryjnym 2,7 S4 spodziewać się max do 400ps

cena za całość : 6300 zł (wysyłka free)

dodatkowo w opcji mam nowy cały wydech "chinol", Fmic przód, świece ........

Bierz :naughty: :naughty:

Opublikowano

wisi to ogłoszenie juz z tydzień, ciekawe czy ktoś sie skusił

chociaż teraz to juz kiepski zestaw, GT25 to minimum :gwizdanie:

Opublikowano
Opublikowano

tylko d*py i d*py... tu cos lepszego :kox:

Opublikowano

DO roboty byś się wziął a nie Ci d*py w głowie :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.