Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyjechał ICek :kox: :kox: :kox:

poka

w robocie siedze ale kurier dzwonil ze już jest, trzeba tylko rurki wypolerować żeby się świeciły jak psu jajca :evil:

pomaluj na zielono :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przyjechał ICek :kox: :kox: :kox:

poka

w robocie siedze ale kurier dzwonil ze już jest, trzeba tylko rurki wypolerować żeby się świeciły jak psu jajca :evil:

pomaluj na zielono :decayed:

hmmmm :mysli::kox:

Opublikowano

przyjechał ICek :kox: :kox: :kox:

poka

w robocie siedze ale kurier dzwonil ze już jest, trzeba tylko rurki wypolerować żeby się świeciły jak psu jajca :evil:

kupiłeś ica z orurowaniem ??? hał macz ????

Opublikowano

przyjechał ICek :kox: :kox: :kox:

poka

w robocie siedze ale kurier dzwonil ze już jest, trzeba tylko rurki wypolerować żeby się świeciły jak psu jajca :evil:

kupiłeś ica z orurowaniem ??? hał macz ????

Nie powiem :tongue4:

Opublikowano

Nie powiem :tongue4:

to sie bujaj :takiego:

Opublikowano

:hi:

wybiera się ktoś?:

http://vwmania.pl/

Tak już po raz piąty :kox:

Opublikowano

Nie powiem :tongue4:

to sie bujaj :takiego:

Jutro objedziemy dupe Ryszardowi :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie powiem :tongue4:

to sie bujaj :takiego:

Jutro objedziemy dupe Ryszardowi :naughty: :naughty:

dzisiaj lece kuną z pracy przez Grodzisk , patrze - jedzie znad przeciwka , musialem mu ustąpić. Skrecił w tą strone co ja , no to ja za nim i jeb po klaksonach , i tak parenaście sekund :kox: :kox: :kox:

w koncu zajarzył ale musiałem zadzwonić :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie powiem :tongue4:

to sie bujaj :takiego:

Jutro objedziemy dupe Ryszardowi :naughty: :naughty:

dzisiaj lece kuną z pracy przez Grodzisk , patrze - jedzie znad przeciwka , musialem mu ustąpić. Skrecił w tą strone co ja , no to ja za nim i jeb po klaksonach , i tak parenaście sekund :kox: :kox: :kox:

w koncu zajarzył ale musiałem zadzwonić :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

kufa taki cicociemny ten twój łopel że nie wiedziałem o co chodzi. bałem się że ktoś mnie chce napaść :)

Przymiarka :naughty:

20110722013.jpg

nie wiem jak ja go tam upchnę...

Opublikowano

tak samo mówiłeś sobie jak pierwszy raz miałeś dziewice...wejdzie czy nie wejdzie ... więc spoko dasz radę :kox:

Opublikowano

Przymiarka :naughty:

20110722013.jpg

nie wiem jak ja go tam upchnę...

Halogeny gdzie zgubiłeś?

Opublikowano

Przymiarka :naughty:

20110722013.jpg

nie wiem jak ja go tam upchnę...

Halogeny gdzie zgubiłeś?

wyjąłem żeby był lepszy nawiew na ICki

Opublikowano

Rysiek..daj numer konta to przeleję Ci piątaka na spraya co byś pomalował pierscienie na normalny kolor bo to to to jakiś k**wa kolor rudego okapnika :D

Opublikowano

Rysiek..daj numer konta to przeleję Ci piątaka na spraya co byś pomalował pierscienie na normalny kolor bo to to to jakiś ku*** kolor rudego okapnika :D

wiem :embarrassed:

Opublikowano

:hi: :hi:

zatrzymali bombera z Krk :naughty:

ciekawe który z Krakusów się tak bawił :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

zatrzymali bombera z Krk :naughty:

ciekawe który z Krakusów się tak bawił :decayed:

patrząc na portrety pamieciowe , na bank Siemian z Cubrem

Opublikowano
Opublikowano

Nie wolnossak, który przecież "nie jedzie" .... :lol1:

Tylko dopalony kompresorem

lekko delikatnie się toczy :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.