Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagoiła się? Możesz nią operować? :przebiegly:

jako tako :decayed:

Najbliższa sobota :?: :kwiatek:

bedziecie sie ruchac ? :decayed:

Rodzice wiedzą? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O KURWAAAAAAA :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

O KURWAAAAAAA :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Nie panikuj :naughty:

Opublikowano

O KURWAAAAAAA :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

wstałeś?

Opublikowano

O KURWAAAAAAA :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

wstałeś?

przyjechałem z Trn do Grodziska i umieram

Opublikowano

przyjechałem z Trn do Grodziska i umieram

a było tyle chlać :polew:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/nagi-protest-i-bojka,4795504,9984176,fotoreportaz-duzy.html

Gdy tak sobie oglądam zdjęcia z kolejnej akcji Femenu dochodzę do wniosku, że jestem feministką i czuję więź ze swoimi siostrami ....

Oczywiście tymi słowiańskimi o gorącej krwi .... :naughty:

Nie czujecie się tak samo? :decayed:

Opublikowano
:hi: Panowie może ktoś polecić kogoś z Warszawy lub okolic kto dobrze i niedrogo wymieni uszczelkę pod głowicą w moim 1.8T AEB?
Opublikowano

Mariusz , Piaseczno - 500 545 208 :good:

Opublikowano

Mariusz , Piaseczno - 500 545 208 :good:

dzięki Moskal ale chyba sam bede wymieniał :przebiegly:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/nagi-protest-i-bojka,4795504,9984176,fotoreportaz-duzy.html

Gdy tak sobie oglądam zdjęcia z kolejnej akcji Femenu dochodzę do wniosku, że jestem feministką i czuję więź ze swoimi siostrami ....

Oczywiście tymi słowiańskimi o gorącej krwi .... :naughty:

Nie czujecie się tak samo? :decayed:

lubisz cycki i tyle :decayed:

Opublikowano

I cała misterna ideologia poszła się yebać ...

:lol1:

Opublikowano

:hi:

:sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Pytanie do budowlańców od dróg: na jednej z obwodnic oddanych parę lat temu potworzyły się poprzeczne wybrzuszenia biegnące przez całą szerokość jezdni.

Tacy 'śpiący policjanci' na dwupasmówce :decayed:

I to nie w jednym miejscu ale na całej tej obwodnicy właściwie :wtf:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 07:20_________________________________________________:facepalm:

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9968438,Trzeci_rok_z_rzedu_wykrywaja_usterki_na_nowej__16_.html

Jak w tej Polsce ma być dobrze? :disgust:

Opublikowano

:siema:

kto ma mapy rns 2011 i mi nagra na spota? :decayed:

Opublikowano

20k km eSą mineło :evil:

Opublikowano

przestań już kręcić ten licznik :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

20k km eSą mineło :evil:

Jezuś :decayed: Remont silnika się szykuje :kox:

Opublikowano

20k km eSą mineło :evil:

dolewasz olej?

Opublikowano

20k km eSą mineło :evil:

dolewasz olej?

raz, 6 litrów przy wymianie :wink4:

10k juz na elpedzi :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.