Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakim programem wypalasz? jakie jest rozszerzenie obrazu? ustawiasz opcję weryfikacji nagrania? ja ważne rzeczy wypalam max cd:x8; dvd:x4 i zawsze jest ok. Ważne jest aby w czasie wypalania bufor odczytu był zapełniony bo jak komp jest zajęty innymi programami/procesami (głównie dysk twardy bo nagrywanie zabiera tylko kilka procent wydajności procesora)to często wypala z błędem :thumbdown: zdefragmentuj wcześniej dysk bo to tez może być problemem, chodzby przy słabszych jednostkach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz przy wrzucaniu plików do nagrywania w media pleyer pojawia się problem bo brak jakiegoś kodeka ...ale ja zainstalowałem wszystkie :wallbash:

Opublikowano

a co Ty nagrywasz, że używasz media playera?

MASSIVE AMATEUR CUMSHOT COMPILATION dla Poźka :mysli::polew: :polew:

Opublikowano

Panowie,

czy ktoś korzystał w Wawie z płacenia przez komórkę za parkowanie??

www.mpay.pl

Działa to??

Opublikowano

podobno dziala :)

tylko nie zapomnij wyslac sms'a konczacego :)

Opublikowano

8itk21.png

:naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

a co Ty nagrywasz, że używasz media playera?

MASSIVE AMATEUR CUMSHOT COMPILATION dla Poźka :mysli::polew: :polew:

mjuzik do zmieniary :decayed:

Opublikowano

Panowie potrzebuję wymienić do niedzieli pompę oleju. Ktoś zna kogoś gdzie mógłbym na biegu autko wstawić? :)

Opublikowano

sasiad ze wsi odemnie z 2 albo 3 lata temu posadzil 4ha konopii bo w poblizu mamy fabryke plyt pilsniowych i skupowali. roslo to na ponad 2,5m wygladalo jak "trawa" i wszystkie (ale to wszystkie) dzieciaki z okolicy na naszej klasie mialy w tym foty :)

Opublikowano

ruszam na weselicho , do usłyszenia w poniedziałkowy wieczór :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Wchodzi młody na celę. Pochodzi do niego stary garus i wita go słowami:

- DZIŚ BEDZIESZ RUCHANY!

Młody, szok! Nie wie co robić.

Stary do niego:

- WOLISZ ZE ŚLINĄ CZY BEZ!?

Młody szybko rozkminia, ze śliną nie będzie tak bolało, odpowiada:

- WOLĘ ZE ŚLINĄ.

Na to stary:

- ŚLINA!!! DAWAJ, MŁODY CHCE NA DWA BATY!!!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

Pany potrzebuje namiary na dobry serwis klimy, kufa przestala chlodzic :wallbash:

Opublikowano

Pany potrzebuje namiary na dobry serwis klimy, kufa przestala chlodzic :wallbash:

Bubs ja w Otrębusach robiłem klimę tam na przeciwo muzeum zrobili i nie drogo wzieli , a padniętą miałem sprężarkę.

Może u Ciebie też padła spężarka skoro nie chłodzi :mysli:

Opublikowano

Pany potrzebuje namiary na dobry serwis klimy, kufa przestala chlodzic :wallbash:

Bubs ja w Otrębusach robiłem klimę tam na przeciwo muzeum zrobili i nie drogo wzieli , a padniętą miałem sprężarkę.

Może u Ciebie też padła spężarka skoro nie chłodzi :mysli:

wlasnie chce zdiagnozowac, mozliwe ze sprzeglo zrywne siadlo ale chce sie upewnic bo zeby tam sie dostac to trzeba znowu caly przod zdejmowac :wallbash:

Opublikowano

wlasnie chce zdiagnozowac, mozliwe ze sprzeglo zrywne siadlo ale chce sie upewnic bo zeby tam sie dostac to trzeba znowu caly przod zdejmowac

no prawda cały przód do zdjęcia jak coś :/

Opublikowano

Też w RS-ie robiłem w Otrębusach i jest git.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.