Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja mam kropka to sie nie udzielam :gwizdanie

No weee przecież ŁukaszRR jest niegroźny..weź spójrz na niego..wzrok jagnięcia i twarz 12 latka :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam nie wiem, wole nie ryzykować. cholera wie co w głowie siedzi :decayed:

Opublikowano

ja tam nie wiem, wole nie ryzykować. cholera wie co w głowie siedzi :decayed:

Magia kurfa :D

Najgorzej jak Cię trąci swoją zaczarowaną ...różdżką :decayed:

Opublikowano

No weee przecież ŁukaszRR jest niegroźny..weź spójrz na niego..wzrok jagnięcia i twarz 12 latk.. :decayed:

...i :decayed:

Opublikowano

ja tam nie wiem, wole nie ryzykować. cholera wie co w głowie siedzi :decayed:

Magia kurfa :D

Najgorzej jak Cię trąci swoją zaczarowaną ...różdżką :decayed:

nie miałem z nim takich doświadczeń :gwizdanie:

Opublikowano

nie miałem z nim takich doświadczeń :gwizdanie:

to widać po tym ze nie jestes ojcem.... jeszcze nie jestes ... :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

niedługo :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

No weee przecież ŁukaszRR jest niegroźny..weź spójrz na niego..wzrok jagnięcia i twarz 12 latk.. :decayed:

...i :decayed:

Jak to mawiają tybetańscy mnisi..

" dryp tsej yłam"

:D

niedługo :gwizdanie: :decayed:

Jak nie dasz rady to wołaj :decayed:

Opublikowano

ragga juz ty sie o to nie martw :cool1:

Opublikowano

No to ładny pocisk dzisiaj po "żółtku".... Tylko telewizora szkoda :decayed:

Opublikowano

Czukundur dryga jeszcze? :decayed:

Opublikowano

po dzisiejszym dniu pojechał do szpitala na dokrwienie dyndatego..bo nawet siku nie mógł zrobić :tongue4: tak mu się schował ;(

Opublikowano

uuu problemy z kuśką ??

Opublikowano

Pany..jak/czym/ z jaką prędkością nagrywać płyty CD do zmieniarki ?

Pierwsze płyty zgrane na pałę działały cały czas..teraz wypaliłem dwie i "CD error" :evil:

Może użyć płyty czyszczącej ? :decayed:

Napierdalaj z V max.. :P u mnie działało..

Opublikowano

Pany..jak/czym/ z jaką prędkością nagrywać płyty CD do zmieniarki ?

Pierwsze płyty zgrane na pałę działały cały czas..teraz wypaliłem dwie i "CD error" :evil:

Może użyć płyty czyszczącej ? :decayed:

Napierdalaj z V max.. :P u mnie działało..

u mnie ni wuja.. może zakupie CD czyszczące :mysli:

Opublikowano

Pany..jak/czym/ z jaką prędkością nagrywać płyty CD do zmieniarki ?

Pierwsze płyty zgrane na pałę działały cały czas..teraz wypaliłem dwie i "CD error" :evil:

Może użyć płyty czyszczącej ? :decayed:

Napierdalaj z V max.. :P u mnie działało..

u mnie ni wuja.. może zakupie CD czyszczące :mysli:

mam to samo :confused4:

Opublikowano

Pany..jak/czym/ z jaką prędkością nagrywać płyty CD do zmieniarki ?

Pierwsze płyty zgrane na pałę działały cały czas..teraz wypaliłem dwie i "CD error" :evil:

Może użyć płyty czyszczącej ? :decayed:

Napierdalaj z V max.. :P u mnie działało..

u mnie ni wuja.. może zakupie CD czyszczące :mysli:

mam to samo :confused4:

Na jakimś forum czytałem, że to wina lasera.. jedni pisali, że pomogło nagrywanie windowsem media..inni CD czyszczące, a inni grzebali wykałaczkami w zmieniarce. Fakt, że płyty nagrywane z media playera czyta/ł bez kłopotu :mysli:

Opublikowano

Nasz Luka$zR zablokował mnie na GG :decayed:

:kox:

2,89zł ja pieprze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek trzeba było juz może wpłacić do pełnej zlotówki.. miałbyś na później na kredyt :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.