Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś :naughty: :naughty: :naughty:

Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: :naughty: :naughty:

Normalnie bierze 100 za godzinę,.... euro.... netto...

Ale od kolegów z klubu bierze 200

:decayed:

Stać mnie. A On przecież jest FYachowcem :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stać mnie. A On przecież jest fachowcem :naughty: :naughty: :naughty:

przez duże Fy

Opublikowano

Stać mnie. A On przecież jest fachowcem :naughty: :naughty: :naughty:

przez duże Fy

poprawione :decayed:

Opublikowano

Po pierwsze ... gońcie się frajerzy :kox:

Po drugie:

Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: :naughty: :naughty:

$1 jako zaliczka. Po wykonanym zleceniu będzie dopłata.

Opublikowano

Po pierwsze ... gońcie się frajerzy :kox:

Po drugie:

Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: :naughty: :naughty:

$1 jako zaliczka. Po wykonanym zleceniu będzie dopłata.

Wiem jak cenisz sobie uczciwość dlatego tez przeliczam tego dolara na złotówki według średniego kursu NBP z dnia wczorajszego i przesyłam na konto w ciągu 5 minut :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wrzuć potwierdzenie przelewu to uwierzymy ...

Opublikowano

$1 jako zaliczka. Po wykonanym zleceniu będzie dopłata.

Poziek uważaj. Takie promocje sie u niego nigdy nie zdażają.

Na pewno będzie coś chciał w ramach rewanżu :naughty:

:polew:

Opublikowano

:decayed:

[admin]Dane osobowe kur...[/admin]

Opublikowano

:decayed:

:polew: :polew: :polew:

yeahhhbany

Opublikowano

Kiedy, formalnie, ma się skończyć ta przeróbka na S8? Chciałoby się już polecieć nowa ekspresówką :hi:

formalnie to 3 dni przed EURO2012 , nie wiem kiedy jest euro , sam sobie policz. no i dodaj z pół roku obsuwy :decayed:

Opublikowano

:decayed:

:facepalm:

:japierdole:

:bag:

Opublikowano

formalnie to 3 dni przed EURO2012 , nie wiem kiedy jest euro , sam sobie policz. no i dodaj z pół roku obsuwy :decayed:

skąd ja to znam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:decayed:

kiedys oddawałem kuzynowi pieniądze i wpisałem w tytule "zwrot pieniedzy za nieudana operacje powiekszenia penisa" i pech chciał ze bidulka starał sie za moment o kredyt hipoteczny , musiał dostarczyć osobiście wyciągi do banku. :decayed:

mówił mi ze mina pani "sprecjalistki" bezcenna :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kiedy, formalnie, ma się skończyć ta przeróbka na S8? Chciałoby się już polecieć nowa ekspresówką :hi:

formalnie to 3 dni przed EURO2012 , nie wiem kiedy jest euro , sam sobie policz. no i dodaj z pół roku obsuwy :decayed:

Acha, to niedługo :decayed: Tempo jest za***iste. Jeżdżę co weekend na odcinku Wawa-Rawa i za każdym razem coś nowego jest zrobione :wink4:

Opublikowano

Acha, to niedługo :decayed: Tempo jest za***iste. Jeżdżę co weekend na odcinku Wawa-Rawa i za każdym razem coś nowego jest zrobione :wink4:

no Ci powiem ze idą z nawierzchnia bardzo szybko , nie nadążają za nami , robimy zakres z przyszłego roku :wink4:

spytaj Rafalex-a jak jego budowa , bo z tego co wiem mieli kończyc przed Euro a skończą w 2013 :gwizdanie:

Opublikowano

Acha, to niedługo :decayed: Tempo jest za***iste. Jeżdżę co weekend na odcinku Wawa-Rawa i za każdym razem coś nowego jest zrobione :wink4:

no Ci powiem ze idą z nawierzchnia bardzo szybko , nie nadążają za nami , robimy zakres z przyszłego roku :wink4:

spytaj Rafalex-a jak jego budowa , bo z tego co wiem mieli kończyc przed Euro a skończą w 2013 :gwizdanie:

A na którym odcinku on "pracuje" :decayed: ?

Opublikowano

Ma ktoś z Was sprawdzoną firmę w W-wie która zmienia szyby (czołowa) u klienta? Dużo różnią się ceny w porównaniu do zwykłych zakładów?

Opublikowano
102465-delfiny.jpg
Opublikowano

A na którym odcinku on "pracuje" :decayed: ?

on robi S2 , ta trasa koło cargo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.