Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś z Was sprawdzoną firmę w W-wie która zmienia szyby (czołowa) u klienta? Dużo różnią się ceny w porównaniu do zwykłych zakładów?

505 583 800 i 664 092 743

Przyjeżdżają, wymieniają, mało kasy pobierają :decayed:

Komuś ostatnio podawałem ten kontakt i nawet skorzystał.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A na którym odcinku on "pracuje" :decayed: ?

on robi S2 , ta trasa koło cargo

Tą tez jestem bezpośrednio zainteresowany :naughty: Przedluzenie do Lazurowej(Nowolazurowa) bedzie bezposrednio w moich okolocach. :kox:

Opublikowano

A na którym odcinku on "pracuje" :decayed: ?

on robi S2 , ta trasa koło cargo

Tą tez jestem bezpośrednio zainteresowany :naughty: Przedluzenie do Lazurowej(Nowolazurowa) bedzie bezposrednio w moich okolocach. :kox:

Tomek a gdzie się w końcu zdecydowałeś na rezydencję ? :decayed:

Opublikowano

spytaj Rafalex-a jak jego budowa , bo z tego co wiem mieli kończyc przed Euro a skończą w 2013 :gwizdanie:

:naughty: cicho! na Euro "przejezdność" ma być :decayed: :decayed: :decayed: Co nie znaczy że ma być skończone... :przebiegly:

Opublikowano

A na którym odcinku on "pracuje" :decayed: ?

on robi S2 , ta trasa koło cargo

Tą tez jestem bezpośrednio zainteresowany :naughty: Przedluzenie do Lazurowej(Nowolazurowa) bedzie bezposrednio w moich okolocach. :kox:

Tomek a gdzie się w końcu zdecydowałeś na rezydencję ? :decayed:

Chciałem wiesz gdzie, ale wyszło inaczej. Ale tez na zadupiu :decayed:

Opublikowano

Ale tez na zadupiu :decayed:

FAK JU :naughty:

Opublikowano

spytaj Rafalex-a jak jego budowa , bo z tego co wiem mieli kończyc przed Euro a skończą w 2013 :gwizdanie:

:naughty: cicho! na Euro "przejezdność" ma być :decayed: :decayed: :decayed: Co nie znaczy że ma być skończone... :przebiegly:

Przejezdnosc to juz jest :gwizdanie: Swoim składakiem dojechałem S2 z Konotopy do Okecia prawie :decayed: Wiec do EURO fajrant :polew:

Opublikowano

Przejezdnosc to juz jest :gwizdanie: Swoim składakiem dojechałem S2 z Konotopy do Okecia prawie :decayed: Wiec do EURO fajrant :polew:

:naughty: spoko spoko ale plan jest taki, że 31.05.2012 pojedziesz składakiem po asfalcie :decayed: Siakieś "Wydarzenia" Polsatowe się podobno dzisiaj czają i coś tam kręcą o tym... znowu będą sensacje robić, ale może i dobrze :decayed::rolleyes:

Opublikowano

Przejezdnosc to juz jest :gwizdanie: Swoim składakiem dojechałem S2 z Konotopy do Okecia prawie :decayed: Wiec do EURO fajrant :polew:

:naughty: spoko spoko ale plan jest taki, że 31.05.2012 pojedziesz składakiem po asfalcie :decayed: Siakieś "Wydarzenia" Polsatowe się podobno dzisiaj czają i coś tam kręcą o tym... znowu będą sensacje robić, ale może i dobrze :decayed::rolleyes:

oj Rafał , gdybym poszedł do jakiejś TV i wyspiewał im na co mają zwrócić uwage to kieszenie pełne kapusty a budowa zamknieta :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed:

Dane osobowe kur...

:polew:

Opublikowano

oj Rafał , gdybym poszedł do jakiejś TV i wyspiewał im na co mają zwrócić uwage to kieszenie pełne kapusty a budowa zamknieta :kox: :kox: :gwizdanie:

no wiem :polew: tylko wiesz takie zamieszanie może powodować presję u tych co płacą nam za to wszystko - Generalna... :P i mogą się poddać niektórym warunkom ;)

Opublikowano

:decayed:

Dane osobowe kur...

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[admin]zaraz w ryj dać mogę dać :naughty:[/admin]

Opublikowano

Okej to teraz jak z tą konsultacją w sprawie kina domowego ?

Zapytanie w oddzielnym temacie (coś a'la mełgejer$) cz może mailem ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:decayed:

Dane osobowe kur...

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zaraz w ryj dać mogę dać :naughty:

a jak długo bede musiał trzymać ?? :embarrassed:

Opublikowano

Nasz Luka$zR zablokował mnie na GG :decayed:

:kox:

Opublikowano

Nasz Luka$zR zablokował mnie na GG :decayed:

:kox:

no to Ty go zablokuj na odlotach :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Nasz Luka$zR zablokował mnie na GG :decayed:

:kox:

Jasne ... tylko Ty jebn.ąłeś focha miesiąc temu i mnie zablokowałeś - nie pozostałem dłużny.

no to Ty go zablokuj na odlotach :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeb.nąć Ci ? :naughty:

Opublikowano

Teraz jest zgodnie z Ustawą [którą właśnie czytam]

Opublikowano

Jeb.nąć Ci ? :naughty:

ach te Twoje obiecanki , dzisiaj juz badajże trzeci raz w tym raz straszenie banem..... :decayed:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 13:42_________________________________________________

Teraz jest zgodnie z Ustawą [którą właśnie czytam]

ban ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

To doczytaj dokładnie, bo ja się nie zgadzam na publikację moich DO (imienia i nazwiska) i usuń to proszę z serwera.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.