Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jebnij mu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nie no znowu piszesz rozsądnie :kox:

Widzisz ... my z kujaw zawsze się dogadamy :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widzisz ... my z kujaw zawsze się dogadamy :naughty: :naughty: :naughty:

Hehe nie szukaj sprzymierzeńców, nikt Cie tu nie chce i nie lubi :decayed:

Opublikowano

Widzisz ... my z kujaw zawsze się dogadamy :naughty: :naughty: :naughty:

rozum mówi : TAK ŁUKASZ , MASZ RACJE :good:

serce mówi : MOSKAL OGARNIJ SIE , ON JEST TYFUSEM :shocked:

Opublikowano

Hehe nie szukaj sprzymierzeńców, nikt Cie tu nie chce i nie lubi :decayed:

Masz rację ... lubią tylko wtedy jak coś chcą.

rozum mówi : TAK ŁUKASZ , MASZ RACJE :good:

serce mówi : MOSKAL OGARNIJ SIE , ON JEST TYFUSEM :shocked:

Jeeeeebany Rydzol :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Masz rację ... lubią tylko wtedy jak coś chcą.

Ja chociaż jak sam wiesz nie powinienem , to jednak Cie lubie :pociesz:

Opublikowano

Ja chociaż jak sam wiesz nie powinienem , to jednak Cie lubie :pociesz:

No dobra ... a teraz napisz co konkretnie chcesz ? Chcesz żebym tak jak ostatnio mnie prosiłeś znowu uciszył Poźka ? :naughty:

Opublikowano

Masz rację ... lubią tylko wtedy jak coś chcą.

Ja chociaż jak sam wiesz nie powinienem , to jednak Cie lubie :pociesz:

partnerze...co Ty wypisujesz za głupoty ? :shocked::blink::shocked::disgust:

Opublikowano

No dobra ... a teraz napisz co konkretnie chcesz ? Chcesz żebym tak jak ostatnio mnie prosiłeś znowu uciszył Poźka ? :naughty:

prowokacja całkowicie nietrafiona , jak mawiał mój magazynier "tonącej brzytwy sie chwyta" nasz Admin :decayed:

Opublikowano

prowokacja całkowicie nietrafiona

Nie byłbym tego taki pewien :naughty:

Opublikowano

A to niby czemu ? Nie nazwałem go przecież nienormalnym tylko zapytałem czy taki nie jest, bo takie się nasuwają wnioski.

Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty: :naughty: :naughty:

Ja nie rozumiem. Kasę dostał ale nadal się czepia.

Co za naród.

Opublikowano

Ja nie rozumiem. Kasę dostał ale nadal się czepia.

Co za naród.

Spoko, to tylko zaliczka ... przestanę się czepiać jak dostanę resztę.

Opublikowano

A to niby czemu ? Nie nazwałem go przecież nienormalnym tylko zapytałem czy taki nie jest, bo takie się nasuwają wnioski.

Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty: :naughty: :naughty:

Ja nie rozumiem. Kasę dostał ale nadal się czepia.

Co za naród.

Powiem Ci więcej, dostał kasę i zablokował mnie na GG. I do tej pory o kinie domowym wiem tyle co mi powiedziałeś Ty i co wyczytałem na forach :decayed:

LukaszR - nie polecam :naughty:

Opublikowano

tyle co mi powiedziałeś Ty i co wyczytałem na forach

czyli nic

:decayed:

Opublikowano

chyba LukaszR - nie lubię :decayed:

Opublikowano

chyba LukaszR - nie lubię :decayed:

wolę opis z allegro :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

LukaszR - nie polecam :naughty:

Jednym słowem - naciągacz!

Opublikowano

Jakby Was komornik, Kruk, Provident ścigali za długi to tez byście byli tak nerwowi w kwestii swojego konta :kox::polew:

Opublikowano

Jakby Was komornik, Kruk, Provident ścigali za długi to tez byście byli tak nerwowi w kwestii swojego konta :kox::polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:nabijasie:

Opublikowano

:decayed:

Dane osobowe kur...

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zaraz w ryj dać mogę dać :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Poziek, co żeś w tle ściągał :?:

:decayed:

MASSIVE AMATEUR CUMSHOT COMPILATION :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Widzisz ... my z kujaw zawsze się dogadamy :naughty: :naughty: :naughty:

rozum mówi : TAK ŁUKASZ , MASZ RACJE :good:

serce mówi : MOSKAL OGARNIJ SIE , ON JEST TYFUSEM :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kufa co to dzisiaj za polewka z żółtego :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja mam kropka to sie nie udzielam :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.