Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziwne... u mnie na wsi zanim straż by przyjechała to byłoby wszystko z asfaltu posprzątane :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Pany..jak/czym/ z jaką prędkością nagrywać płyty CD do zmieniarki ?

Pierwsze płyty zgrane na pałę działały cały czas..teraz wypaliłem dwie i "CD error" :evil:

Może użyć płyty czyszczącej ? :decayed:

Opublikowano

:hi:

ale napierdalaja pieruny dookoła :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

:hi:

:beach:

:hi:

ale napierdalaja pieruny dookoła :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

U mnie słońce :beach:

ale miałem sen...kurfa :kox:

Opublikowano

u mnie we władysławowie tak leje ze szok :)

Opublikowano

:hi:

ale napierdalaja pieruny dookoła :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no nieźle jebło przed chwilą niedaleko mnie :kox:

:hi:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213025.new#new :cool1:

mjoskal

Twój zegar AG com go od Mundrego dostał jest jakiś lewy..jak podchodzi pod 0,6 to coś w nim grzechocze jakby jakaś sprężynka :decayed:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213025.new#new :cool1:

mjoskal

Twój zegar AG com go od Mundrego dostał jest jakiś lewy..jak podchodzi pod 0,6 to coś w nim grzechocze jakby jakaś sprężynka :decayed:

nie ma zwężki w trójniku :decayed:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213025.new#new :cool1:

mjoskal

Twój zegar AG com go od Mundrego dostał jest jakiś lewy..jak podchodzi pod 0,6 to coś w nim grzechocze jakby jakaś sprężynka :decayed:

nie ma zwężki w trójniku :decayed:

Mundry ponoć też nie ma bo ma trójnik nie z tego zestawu :decayed:

Poza tym..już mnie to wk***ia.. trójnik ze zwężką jest nie do dostania :evil:

a jak się zirytuje to kupię http://allegro.pl/defi-bf-style-temperatura-oleju-60mm-peak-i1674734801.html :decayed: :decayed:

Opublikowano

Poza tym..już mnie to wk***ia.. trójnik ze zwężką jest nie do dostania

leży u mnie na biurku i się kurzy :kox:

Opublikowano

Poza tym..już mnie to wk***ia.. trójnik ze zwężką jest nie do dostania

leży u mnie na biurku i się kurzy :kox:

Jak byś był dobry kolega to byś zapakował w kopertę i wysłał listem priorytetowym :cool1:

Ślijjjjj :naughty:

Opublikowano

:hi:

ale napierdalaja pieruny dookoła :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Kiedy, formalnie, ma się skończyć ta przeróbka na S8? Chciałoby się już polecieć nowa ekspresówką :hi:

Opublikowano

Poza tym..już mnie to wk***ia.. trójnik ze zwężką jest nie do dostania

leży u mnie na biurku i się kurzy :kox:

Jak byś był dobry kolega to byś zapakował w kopertę i wysłał listem priorytetowym :cool1:

Ślijjjjj :naughty:

Wiesz co :decayed: Nie chce mi się stać na poczcie :polew:

Opublikowano

Jak byś był dobry kolega to byś zapakował w kopertę i wysłał listem priorytetowym :cool1:

Ślijjjjj :naughty:

Ty chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ty chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś :naughty: :naughty: :naughty:

Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:przebiegly:
Opublikowano

Ty chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś :naughty: :naughty: :naughty:

Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: :naughty: :naughty:

Normalnie bierze 100 za godzinę,.... euro.... netto...

Ale od kolegów z klubu bierze 200

:decayed:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.